18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sin Cara najlepsze akcje

markop4321 • 2013-02-18, 23:23
Koleś wymiata

Herbatoholik

2013-02-19, 19:35
Zabierz mi to sprzed oczu, proszę... Sin Cara był w porządku, kiedy występował w puroresu - wrestling także bookowany, ale przynajmniej "nieudawany" tak jak to pseudo show dla hamerykańskich gamburgjerów. A teraz zbija kasę na występach w tym czymś...

Andy Anderson

2013-02-19, 19:55
Kilka lat temu gdy panowała jeszcze korupcja w polskiej piłce nożnej (możliwe, że to się jeszcze nie zmieniło) można było przyrównać mecze ekstraklasy do wrestlingu. Przecież to i to było jak to wszyscy określają "udawane" i wyniki były ustalane z góry. Ale do piłki nożnej nikt się nie przydupi...

zaba711

2013-02-19, 19:58
Sport z głupiego kraju dla głupich ludzi.

Biker50

2013-02-19, 20:01
Zajebiste!!!! Koleś ćwiczy parkour i niechcący wpada na tych biednych ludzi :(

Majtas17

2013-02-19, 20:24
markop4321 napisał/a:

Czy ja napisałem że wierze w WWE? Każdy głupi wie że te walki są ustawiane. Ale nie w tym rzecz, koleś jest naprawdę dobry a przy takich akcjach (ewolucjach) jakie wykonuje musi jeszcze uważać aby nie nabawic przeciwnika jakiejś poważnej kontuzji. Wiec po dwókroć podziwiam tego gościa.


O każdym mozna tak powiedziec ale nie o Sin Carze. Nie zabicie przeciwnika to nic innego jak prawidłowo wykonana robota. Obejrzyj sobie jego występy w CMLL (jako Mystico). Kontuzjował tam chyba każdego zawodnika w tym wielokrotnie samego siebie. Nie bez powodu nazwany jest wspólczesnym królem botch'u.

stalowyszczur

2013-02-19, 21:24
Jak ktoś nazywa to sportem to ma nierówno pod sufitem. To coś na pograniczu opery mydlanej, kabaretu i pokazu kaskaderskiego.
Jaranie się tym powyżej 14 roku życia powinno zostać wpisane na liste chorób psychicznych.

chujciwcycki

2013-02-19, 22:48
Poczytajcie ctarzania się w parterze. Ma być szybko, efektownie i długo.

Aha xD
Cytat się zj***ł nie chce mi się kombinować ktoś wyżej nie wie co pisze.

dsxp

2013-02-20, 00:10
Równie dobrze, można stwierdzić ze piłka nożna to też aktorstwo i udawanie, tutaj przynajmniej wszyscy wiedzą, ze to jest show i im lepiej udawane to zwykle bardziej efektowne, czego nie można powiedzięc o niektórych "brutalnych faulach" w piłce, po którch człowiek sie tylko wk***ia, że koleś zachowuje się jak p*zda. Ktoś wcześniej pisał, że na WWE przychodzą całe rodziny, ciekawe czy na mecz drugoligowej drużyny można wybrać się rodzinnie(oczywiście chodzi tu o jakiś znaczący odsetek), może to stereotyp, ale dużo osób może mieć obawy, że przez przypadek może się to źle skończyć przez kibiców czy policje.

KoTu

2013-02-20, 03:18
okar19 napisał/a:


Ma być szybko, efektownie i długo.


paradoksy siakeś...

Pretty911

2013-02-20, 15:04
Bardzo lubię oglądać TNA choć wiem, że połowa walk jest już od dawna ustawiona. Jedna emocje są :)
Podziwiam Jeffa Hardy'ego.

kubol2010

2013-02-20, 19:32
Szkoda, że nie ma tu pokazanych jego botchy (zj***nych akcji), hehe.

Cyjanek

2013-02-21, 16:34
To dałeś czadu wrzucając tego Botchcarę... Daj lepiej jakiegoś innego highflyera, np. Kidda, Bourne'a, czy Neville'a.