18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezoarowa

2016-12-13, 21:40
Piridais napisał/a:



Bo każdy normalny człowiek trzyma się z daleka od woja i tego typu spraw, każdy normalny biały człowiek chce osiągnąć coś w życiu w tym założyć rodzinę, a nie sobie rozpie**olić związek i karierę dla... ? No właśnie? Czego?... Ale Macierewicze i inne pojeby tego nie rozumieją bo przecież ch*j z tym że komuś można życie rozpie**olić i już kombinują jak wj***ć obowiązkowy pobór, bo po co zrobić przeszkolenie w zakresie obsługi broni palnej (które trwałoby z 2 tyg do miesiąca) i w razie wojny otworzyć magazyny by 38 mln obywali RP mogłoby bronić własnych domów... lepiej posłać ludzi do bezsensownej służby a potem w razie wojny na pewną śmierć bo prawdziwe wojo pójdzie w partyzantkę. Nie wiem jak wy ale ja już kombinuję jak zmienić kategorię, przynajmniej na D.


Wieczne pie**olenie o normalności i rodzinie...w wojsku też można coś osiągnąć oczywiście nie będąc na pierwszej linii frontu czy w formacjach wystawionych na bój. Wszyscy by się tylko j***li na potęgę, wychowywali pomioty i trzepali kasę bo toż to esencja życia, a ja się pytam gdzie te wielkie ambicje, które dają człowiekowi motywację na całe życie? Nie ma już chłodnej nienawiści...