18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekcje Ruchu Narodowego

Archeolog • 2013-04-01, 16:33
W ostatnim czasie na Facebooku pojawiła się świetna inicjatywa tworzenia fikcyjnych i prześmiewczych profili sekcji Ruchu Narodowego. Strony te w większości przypadków wyśmiewają prostackie i idiotyczne cechy narodowców. Internauci mogą już zgłębiać zawartość niemałej ilości sekcji, m.in. izraelskiej, rosyjskiej, masońskiej, lewackiej, romskiej, jałowej, biedy wschodniej, ukrytej opcji niemieckiej itp.



P.S.
Moim faworytem jest Sekcja Rytmiczna. :mrgreen:

alveanerleo2

2013-04-02, 00:10
Polska jest wolnym krajem (przynajmniej z nazwy, bo lewicowe rządy robią co w ich mocy aby to zmienić) i mogę pisać sobie co chcę. Nie chwaliłem się, że umiem zrobić ładunek, bo to jest umiejętność ogólnodostępna (przeczytałem o tych rzeczach 3 książki z biblioteki miejskiej). A SB też się do mnie nie ma o co przypieprzyć bo nie mam w domu żadnego odczynnika, choć można je kupić w ogrodniczym. Zadano pytanie "co byś zrobił" no to odpowiedziałem. Z tym, że dużo gadam a mało robię też bym się nie zgodził. Do tej pory czyszczę buty dwoma zdobycznymi flagami "antify". Więc powiem jeszcze raz: nie znasz mnie to się nie wypowiadaj. I na tym koniec offtopu, jak chcesz sobie ze mną podyskutować nie na temat to zapraszam na PW.

je...........ę

2013-04-02, 00:16
alveanerleo2,

przeczytać książkę każdy głupi może,pobaw się prawdziwymi może ci łap nie pourywa a jak urwie to dawaj na harda chociaż będzie co oglądać.Widzisz jesteś dzieciak co to z łapami się rzuca do innych Polaków i myśli,że to zabawa w napie**alanie przeciwnych "klubów", ja jestem za wolną Polską i staram się na braci nie podnosić ręki chyba że muszę lub po pijaku :] Już lepiej ponapie**alaj się za jakichś kibolski klub niech nie mówią potem,że patrioci to bandyci.

Masz rację koniec tematu bo dyskusja i tak za daleko nie zaprowadzi :)

Także spokojnie tygrysie nie pozabijaj wszystkich i dobrze buty czyść bo w gówno się wdepnie to długo śmierdzi.

alveanerleo2

2013-04-02, 00:22
Nie rzucam się z łapami na innych Polaków. Człowiek,który sprowadza z Niemiec bojówki anarchistycznie nie ma prawa się Polakiem nazywać. Polakami nie mają prawa się nazywać także rządzący, którzy wyprzedają nasz majątek narodowy za ułamek wartości (np.: gaz łupkowy) lub podpisują niekorzystne dla Polski i Polaków umowy w nadziei, że dostaną urząd w Unii Hełropejskiej. Jest tylko jedno słowo, które może opisać takiego człowieka: zdrajca. A zdrajców powinno się zabijać.

wernetto

2013-04-02, 00:23
GardzePrawica napisał/a:


Niema nic zabawniejszego od prawackiego bolu dupy :)
Dzieki za poprawienie mi humoru!



dupa to jedynie może ciebie boleć, w końcu tak bardzo wspierasz wszystkie dewiacje, więc nie raz pewnie w pupie coś miałeś włożone.

je...........ę

2013-04-02, 00:28
@alveanerleo2

Idąc tym tokiem myślenia trzeba by 3/4 Polski zabić, bo większość pluje na Polskę,większość stara się z niej wydostać a Ci co są w szkołach to czekają aż skończą i też uciekną.Państwo się sypie już od wielu lat a problem nie jest tylko w politykach,którzy wyprzedają Polskę jest też w społeczeństwie które na to przyzwala.Wstępując do UE straciliśmy swoją niepodległość znowu trzeba się przed kimś tłumaczyć, przed kimś odpowiadać do kogoś dostosować żyło nam się biednie ale stabilnie a teraz żyje się biednie i niestabilnie taki jest problem tego i tutaj już zabijanie wszystkich "zdrajców" nic nie zmieni. Polacy muszą zmienić swoje myślenie i być bardziej stanowczy bo niedługo jak u ruskich będą z góry wybory sprzedane :)



Dobrze by było też pouczyć dzieci historii,bo jak dobrze wiemy historia nie jest tylko po to by wspominać i pamiętać ale tez po to,żeby niektórych błędów znowu nie popełnić...

alveanerleo2

2013-04-02, 00:33
@jestę żydę. Zgadzam się z tobą, że trzeba zmienić swój sposób myślenia. Ale nic nie zmienia sposobu myślenia tak, jak robią to traumatyczne przeżycia. Powiesić jednego z drugim, to trzeci się zastanowi zanim zdefrauduje pieniądze lub da się przekupić.

Cossmos

2013-04-02, 00:36
I powiedzcie, co wam dają te wyzwiska lecące z lewa na prawą i z prawa na lewą? Komuś to w czymś pomaga? Nakarmiliście tym głodujące dzieci czy już zaczął się sezon na szczaw? Problemem tego kraju jesteście właśnie wy! Wy wszyscy, czy to prawica, czy to lewica. Każdy tylko chce się dochapać koryta i ciągnąć z niego ile się da. Dużo pieprzenia "co by było gdyby", które w efekcie nie zmienia sytuacji tego kraju.
A wiecie dlaczego? Wiecie dlaczego mamy taki syf? Bo padła komuna i ludzie, którzy zasiadali za jej sterami nadal są u władzy, czy to na Wiejskiej, czy w prokuraturach. Ci sami ludzie, którzy skazywali opozycję, ci sami, którzy wyskakiwali z milicyjnych nysek i pałowali wszystko co się rusza mają dzisiaj wysokie emerytury i żyją na wysokim poziomie, a osoby, które ucierpiały w walce o wolną Polskę gryzą glebe albo żrą suchy chleb, bo na nic innego ich nie stać.
I robi ktoś coś z takim stanem rzeczy? Próbujecie coś zmienić? Obecnie rząd próbuje nas ograbić z ostatniego grosza. Gdzie są strajki? Gdzie jakiś głos sprzeciwu? Stoczni już nie ma, górnicy postrajkowali, dostali co chcieli i siedzą cicho. Solidarność - z Dudy robi się debila, "faszyste" "naziste" i pseudo-polityka, który rzekomo chce rozwalić ten kraj i sieje słowa niezgody (TVN pozdrawia), a ludzie siedzą przed TV i wszystko łykają. Czy to lewaki, czy to prawaki, czy co tam jeszcze.
Jak mnie wiecznie wk***iają ci wielcy "wyzwoleni" ateiści i pedały, tym swoim j***nym wszędobylstwem i żałosnym jestestwem, tak powoli zaczynam rzygać tą całą prawicą, która zamiast olać głupszego, to dokłada do pieca i napędza wyzywanie. Robi się zamknięte koło, które nie daje żadnego, nawet najmniejszego, pożytku, jedni skaczą drugim do gardła a szary obywatel musi sobie radzić samemu.
Ale proszę bardzo, bijcie się dalej, pie**olcie o faszyzmie w Polsce i że Kościół to największe zło świata (jak to oni nas okradają! a biedny przedsiębiorca, który 50% "interesów" załatwia na lewo omijając wszelkie prawa podatkowe, to złoty człowiek...). Śmieją się z was wszystkich ci tam, na których głosowaliście/głosowaliśmy. Oni na tym zarabiają, bo są "zawodowymi posłami" (taki termin został użyty przez przewodnika, który oprowadzał moją grupę po sejmie, absurd goni absurd - zdrowi na umyśle sami się domyślą, tym głupszym wytłumaczę o co chodzi - ZAWODOWY POSEŁ w DEMOKRATYCZNYM KRAJU do k***y nędzy, pie**olona sprzeczność). Życzę powodzenia każdej ze stron, żryjcie się dalej albo się ogarnijcie.

Archeolog

2013-04-02, 00:40
Narodowcy, wiecie dlaczego jesteście tak żałośni i bezgranicznie nudni, co odbija się na waszym smutnym poparciu wśród społeczeństwa? Nie macie krzty dystansu do swojej głupoty, co widać choćby po waszej reakcji na powyższą wrzutę. Wasza sztuczna i niezrozumiana egzaltacja w każdym temacie jest przezabawna. Choć może dziwić się nie powinienem, wszak dystans do własnej osoby jest cechą ludzi inteligentnych. Jednakowo mam nadzieję, że nie wyciągnice wniosków z mojego spostrzeżenia, bo wasz patriotyczny ból dupska jest po prostu bezcenny. Tyle w rzeczonym temacie, dobrej nocy.

je...........ę

2013-04-02, 00:41
alveanerleo2,

Ilu w historii było zbrodniarzy,ilu morderców,zdrajców,debili którzy w końcu ponieśli karę za to co zrobili?Wielu...I ciągle są nowi nie chodzi o surowe karanie (nie do końca) chodzi o sumienne karanie, nie popuszczanie nikomu bez względu na to kto kim jest wszyscy powinni być równi wobec prawa a ludzie nie zgadzając się z pewnymi rzeczami powinni mówić o nich głośno i wyraźnie i ludzie niespełniający swoich obietnic, kłamiący lub działający na niekorzyść kraju powinni być z automatu wypie**alani na zbity ryj i okryci hańbą, zbyt wielu ludzi trzeba by było zabić bo co raz pojawia się jakiś debil a ich nie brakuje a do tego ta ich bezkarność ich zachęca do tego żeby kraść bo każdy z nich wie,że nawet kiedy afera wyjdzie na jaw to albo kasą się przysmaruje albo odczeka kilka dni i ludzie przestaną gadać.


I przydałoby się zmienić sojusz i sp***olić z tej unii, usa nie są dla nas za dobrym sojusznkiem

skurvell

2013-04-02, 00:51
Lewacy, lemingi jak zwał tak zwał nie wychodzą na ulice manifestować swoją rację, bo po prostu pracują. Prawica to zwykłe wsioki z zacofaniem umysłowym które nie radzą sobie w życiu.

No offence.

alveanerleo2

2013-04-02, 00:54
No może od wieszania degeneratów nie przestaną się oni rodzić. Ale popatrz z innej strony: martwy złodziej nie ukradnie, martwy morderca nie zamorduje, martwy gwałciciel nie zgwałci.

aryan86

2013-04-02, 01:00
Lewaki dostały oklep na stadionie - jedynym w Polsce gdzie jako tako egzystowali - to w odsieczy zakładają pseudo profile ośmieszające ruch narodowy. @ntifa hooligans

Precz_z_Preczem

2013-04-02, 01:04
Buraki wyśmiewają r*cha Narodowy do czasu - obudzą się gdy Polska zniknie z mapy Europy.

Wtedy to zrozumieją jakimi kretynami byli.

je...........ę

2013-04-02, 01:07
@up

jaką Polskę?Polska jest w UE :) jest shengen nie ma granic ;) nasze prawa są pod prawami Ue, ue może nam nakazać lub zakazać , ue może nas ukarać :) trzeba dobrze wylizać ue dupę,żeby dostać kilka groszy na rozj***nie przez bandę oferm :) Czyli Polska jako Polska ma tyle do gadania co nic :)

alveanerleo2

2013-04-02, 01:14
Polska jako kraj nie istnieje od wejścia do Unii Jewropejskiej. Można jednak walczyć o wyjście z niej, lecz propaganda , która mówi jaka to unia nie jest zajebista bo daje nam kilka groszy, skutecznie miesza w głowie większości Polaków.