18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekcje Ruchu Narodowego

Archeolog • 2013-04-01, 16:33
W ostatnim czasie na Facebooku pojawiła się świetna inicjatywa tworzenia fikcyjnych i prześmiewczych profili sekcji Ruchu Narodowego. Strony te w większości przypadków wyśmiewają prostackie i idiotyczne cechy narodowców. Internauci mogą już zgłębiać zawartość niemałej ilości sekcji, m.in. izraelskiej, rosyjskiej, masońskiej, lewackiej, romskiej, jałowej, biedy wschodniej, ukrytej opcji niemieckiej itp.



P.S.
Moim faworytem jest Sekcja Rytmiczna. :mrgreen:

wiesiors4

2013-04-01, 19:05
Przecież Archeolog to lewacka pipa, która chciałaby wstąpić do Antify, ale aż takich debili tam nie przyjmują, więc jedyne co mu pozostaje to wypinanie rowa antyfaszystom i trollowanie w Internecie. Nie dajcie mu tej satysfakcji.

Po raz kolejny życzę archeologowi i spółce sukcesów w walce z katobydłem ze średnią wieku 85 ;) Gdzie ta walka polega głównie na krzyczeniu zza monitora ;) walczcie dalej, jesteście dzielni :*

tds1974 napisał/a:

Faszyści nie mają zagwarantowanego czasu antenowego w żadnym ze znanych fizyce światów. I niech tak zostanie.


Faszyści, wszędzie faszyści :facepalm:

tds1974

2013-04-01, 19:17
alveanerleo2 napisał/a:

Nazywając nacjonalistów faszystami tylko udowadniasz, że jesteś niedouczony. No ale od lewaków nie ma co wymagać wykształcenia, ich mózgi są wypełnione lewicową propagandą i nie ma tam miejsca na jakąkolwiek wiedzę.



Faszyści to faszyści. Możesz sobie obrażać kogokolwiek jak chcesz, ale rzeczy trzeba nazywać o tak, jak się nazywają.
Jest pewna tendencja, zauważana właśnie wśród sympatyków i członków Ruchu Narodowego - jeśli napiszesz coś źle o ruchu, to obrażają cię personalnie. No ale od nich nie ma co wymagać wykształcenia, ich mózgi są zaczadzone propagandą i nie ma tam miejsca na jakąkolwiek wiedzę.

PogromcaDziewic

2013-04-01, 19:25
tds1974 napisał/a:



Faszyści to faszyści. Możesz sobie obrażać kogokolwiek jak chcesz, ale rzeczy trzeba nazywać o tak, jak się nazywają.
Jest pewna tendencja, zauważana właśnie wśród sympatyków i członków Ruchu Narodowego - jeśli napiszesz coś źle o ruchu, to obrażają cię personalnie. No ale od nich nie ma co wymagać wykształcenia, ich mózgi są zaczadzone propagandą i nie ma tam miejsca na jakąkolwiek wiedzę.



Kolejny, który nie zna pojęć, a mówi o wiedzy.
Co to jest faszyzm? Może jeszcze powiesz, że faszyści Polske okupowali? Najpierw krzyczy "Faszyści" na nacjonalistów, a potem "skrajna prawica", i nie przeszkadza mu, że "faszyzm" to nurt skrajnie lewicowy. Poczytaj sobie choćby o Mussolinim, że był socjalistą, a faszyzm (tak samo narodowy socjalizm) elementy socjalizmu.

"Ich mózgu zaczadzone są propagandą" Taaa... I kto to mówi.

tds1974

2013-04-01, 19:35
PogromcaDziewic napisał/a:

Może jeszcze powiesz, że faszyści Polske okupowali?



Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby takie pytanie zadać...

PogromcaDziewic

2013-04-01, 19:38
tds1974 napisał/a:



Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby takie pytanie zadać...



Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby mylić faszyzm z narodowym socjalizmem. Do tego jakby się czytało jakiekolwiek książki, albo chodziło na lekcje historii, to wiedziałoby się, że włoscy faszyści walczyli tylko na bałkanach i w afryce.

tds1974

2013-04-01, 19:42
PogromcaDziewic napisał/a:



Nie wiem jakim trzeba być ignorantem, żeby mylić faszyzm z narodowym socjalizmem. Do tego jakby się czytało jakiekolwiek książki, albo chodziło na lekcje historii, to wiedziałoby się, że włoscy faszyści walczyli tylko na bałkanach i w afryce.



I dalej uważasz, że faszyści nigdy nie okupowali Polski? Ty tak poważnie?

Archeolog

2013-04-01, 19:44
wiesiors4 napisał/a:

Przecież Archeolog to lewacka pipa, która chciałaby wstąpić do Antify, ale aż takich debili tam nie przyjmują, więc jedyne co mu pozostaje to wypinanie rowa antyfaszystom i trollowanie w Internecie. Nie dajcie mu tej satysfakcji.

Po raz kolejny życzę archeologowi i spółce sukcesów w walce z katobydłem ze średnią wieku 85 ;) Gdzie ta walka polega głównie na krzyczeniu zza monitora ;) walczcie dalej, jesteście dzielni :*


Faszyści, wszędzie faszyści :facepalm:






O i jest w końcu dyżurny pajac sadistica wiesior. Jak tam święta mijają? Ile lewackich k*** zniszczyłeś swoimi wypowiedziami na forach? :mrgreen:

PogromcaDziewic

2013-04-01, 19:49
tds1974 napisał/a:



I dalej uważasz, że faszyści nigdy nie okupowali Polski? Ty tak poważnie?



:homer:

Naprawde, staram się nie ubliżać ludziom, ale jak piszę wyraźnie, że jest "pewna delikatna" róznica między faszyzmem a ns, do tego faszyzm był TYLKO we Włoszech, a narodowy SOCJALIZM w III Rzeszy, i to nie jest to samo, to nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć:

Won do książek.

tds1974

2013-04-01, 19:56
PogromcaDziewic napisał/a:



:homer:

Naprawde, staram się nie ubliżać ludziom, ale jak piszę wyraźnie, że jest "pewna delikatna" róznica między faszyzmem a ns, do tego faszyzm był TYLKO we Włoszech, a narodowy SOCJALIZM w III Rzeszy, i to nie jest to samo, to nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć:

Won do książek.



Jak rozumiem, pojąłeś jakąś wiedzę tajemną, wyższą niż wstawianie emotikonów z Homerem w każdym poście, niedostępną dla tych, co pisali encyklopedie lub podręczniki. Wiedzę, którą posiadają nieliczni (Ruch Narodowy - Sekcja Dęta na przykład). Zauważyłem też, że obrażanie ci idzie dość łatwo. Może to idzie w parze? Wiedza tajemna i niezrozumienie przez innych? Co na to mówi twój lekarz?

Dla innych: Narodowy socjalizm (niem. Nationalsozialismus), nazizm (skrót od Nationalsozialismus), czasem określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – totalitarna, rasistowska, antykomunistyczna i antysemicka ideologia Niemieckiej Narodowo-Socjalistycznej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu, opierająca się na biologicznym rasizmie, w szczególności na antysemityzmie.

Roszp

2013-04-01, 19:59
Tak tylko napomknę, że niezła beka z tagów:
prostactwo, idiotyzm, debilizm, głupota, zacofanie
wszystko to mamy w komentarzach, szczególnie w wykonaniu autora i skrajnych prawicowców.

A "prawactwo" urządziło mi dzień.
Ej, ale więcej odezwu z prawej strony proszę, coś słaby ogień jak na tego typu temat...

Stoho

2013-04-01, 19:59
W ch*ju was mam PEDAŁY!! Breivik jest lekarstwem na zepsucie społeczeństwa

PogromcaDziewic

2013-04-01, 20:11
tds1974 napisał/a:



Jak rozumiem, pojąłeś jakąś wiedzę tajemną, wyższą niż wstawianie emotikonów z Homerem w każdym poście, niedostępną dla tych, co pisali encyklopedie lub podręczniki. Wiedzę, którą posiadają nieliczni (Ruch Narodowy - Sekcja Dęta na przykład). Zauważyłem też, że obrażanie ci idzie dość łatwo. Może to idzie w parze? Wiedza tajemna i niezrozumienie przez innych? Co na to mówi twój lekarz?

Dla innych: Narodowy socjalizm (niem. Nationalsozialismus), nazizm (skrót od Nationalsozialismus), czasem określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – totalitarna, rasistowska, antykomunistyczna i antysemicka ideologia Niemieckiej Narodowo-Socjalistycznej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu, opierająca się na biologicznym rasizmie, w szczególności na antysemityzmie.



Yhy. Cytat z wikipedi. Gdzie sam mogę artykuł dodać, a kiedyś tam było o tym, że bolszewizm, to skrajny nurt anarchizmu.
Wiesz, jaka jest fundamentalna różnica między faszyzmem a nazizmem? "Fazyzmem" a "narodowym SOCJALZIMEM"? Wiesz, dlaczego komuniści używają nazwy "faszyzm", a nie "narodowy SOCJALIZM"? Faszyzm przede wszystkim z założenia ma mieć dobre stosunki z kościołem, papiestwem, itd. I tak było. Do czego dążyli narodowi SOCJALIŚCI? Do zniszczenia kościoła. Faszyzm NIE MA KWESTII RASOWYCH podstawowa różnica, co oznacza że faszyści nie respektowai tak pochodzenia jak w III Rzeszy. Owszem, nazim czerpał z faszyzmu, ale NIE JEST jego kopią.
Zarzucasz mi obrażanie ludzi, ale jeżeli ktoś po prostu mi mówi, że faszyzm włoski, to jest to samo co narodowy socjalizm, to mnie coś już bierze, do tego Ty pierwszy zarzucasz mi ignorancję, sam myląc pojęcia.

Loaloa

2013-04-01, 20:16
Cytat:

Nazywając nacjonalistów faszystami tylko udowadniasz, że jesteś niedouczony. No ale od lewaków nie ma co wymagać wykształcenia, ich mózgi są wypełnione lewicową propagandą i nie ma tam miejsca na jakąkolwiek wiedzę.



Za to wasze mózgi wypełniają trzy rzeczy - zbuk, fetor, zgnilizna.

lisu777

2013-04-01, 20:25
Przedstawiamy profil :: Loaloa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 2012-05-30, 00:15
Ostatnia wizyta: 1 minuta temu Online
Postów: 856, tematów: 3, Ankiety: 0
[2.79 postów dziennie]
Piwa: otrzymane: 2305, postawione: 61
Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 08 Sty 1947
Kontakt: Wyślij prywatną wiadomość

patrząc na twa datę narodzin,ciśnie mi się na usta tylko jedno ;idź,przepadnij stary komuchu!

Szron

2013-04-01, 21:22
Trzy pytania do "lewaków, prawaków, centrowców" i pozostałych.

Prawdą jest że polskie zakład, stocznie, PKO, PZU itd itd.
Wie to chyba każde małe dziecko, mieszkające w Polsce.
Zostały rozsprzedane za bezcen - to nie ulega wątpliwości i żadnej dyskusji.

Biorąc to pod uwagę, odpowiedz.


Czy podoba Ci się w jaki sposób i za jakie pieniądze, polskie państwo [My obywatele] zastało pozbawione ośrodków, które przynosiły lub mogły by przynosić [mam tu na myśli kopalnie, stocznie i tym podobne] profity dla narodu?

Czy podoba Ci się obecna sytuacja w Polsce?

Czy gdyby w Polsce doszło by do rewolty to :

A: poszedł byś się nachlać?
B: poszedł byś lać swojego sąsiada bo "lewak, prawak lub inny"?
C: poszedł byś spać?
D: poszedł byś lać ryje przy korycie na Wiejskiej, ramie w ramie z "lewakiem, prawakiem lub inny"
dla dobra ogółu ?

Przepraszam za odmianę prawego, inaczej chyba się nie da. Ale nie o to kaman.