18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sekcje Ruchu Narodowego

Archeolog • 2013-04-01, 16:33
W ostatnim czasie na Facebooku pojawiła się świetna inicjatywa tworzenia fikcyjnych i prześmiewczych profili sekcji Ruchu Narodowego. Strony te w większości przypadków wyśmiewają prostackie i idiotyczne cechy narodowców. Internauci mogą już zgłębiać zawartość niemałej ilości sekcji, m.in. izraelskiej, rosyjskiej, masońskiej, lewackiej, romskiej, jałowej, biedy wschodniej, ukrytej opcji niemieckiej itp.



P.S.
Moim faworytem jest Sekcja Rytmiczna. :mrgreen:

szpajder

2013-04-01, 16:48
dupeczki napisał/a:

Won lewaku stąd!

A niech sobie dzieciak popie**oli. Jedyna opcja do pie**olenia dla niego.

kenia71

2013-04-01, 17:10
Mam nadzieję, że RN (bez Zawiszy) dojdzie do władzy i powiesi wszystkich byłych komunistów za to co zrobili Polsce.

Loaloa

2013-04-01, 17:44
Szydzić z nich na potęgę. Prawackie bydło bardzo nie lubi żartów na swój temat.

alveanerleo2

2013-04-01, 17:51
Jak się nie potrafi nic innego to się walczy w necie. Oni wiedzą, że nie mają szans, bo Polacy pojmują co to są lewacy i jakie szkody mogą wyrządzić takie popie**olone ideologie jak komunizm czy anarchia. Nie bez powodu manifestacje narodowców liczy się w setkach i tysiącach a na lewackie jak przyjdzie 250 osób to góra jest.

tds1974

2013-04-01, 17:54
Bardzo to prawdziwe.

Archeolog

2013-04-01, 18:08
Cytat:

Mam nadzieję, że RN (bez Zawiszy) dojdzie do władzy i powiesi wszystkich byłych komunistów za to co zrobili Polsce.



Zapewne... :homer:

Cytat:

Nie bez powodu manifestacje narodowców liczy się w setkach i tysiącach a na lewackie jak przyjdzie 250 osób to góra jest.



Szkoda, że nie widać tego podczas wyborów i wasze poparcie w społeczeństwie waha się w granicach błędu statystycznego. :mrgreen:

alveanerleo2

2013-04-01, 18:11
Archeolog napisał/a:

Szkoda, że nie widać tego podczas wyborów i wasze poparcie w społeczeństwie waha się w granicach błędu statystycznego.

Szkoda, że partii narodowych nie pokazuje się w telewizji, nie mogą nawet użyć zagwarantowanego ustawowo czasu antenowego (sic!). Nasze rządy robią wszystko, żeby partie te nie ujrzały światłą dziennego. Pomimo tego w poprzednich wyborach NOP zdobył mandat do senatu.

Szron

2013-04-01, 18:15
Maksyma Ghandiego - " Najpierw cie lekceważą, potem się z ciebie śmieją, potem walczą z tobą, a potem... zwyciężasz ".


Jaką metodę stosują robaki, które widząc że "kamień" pod którym siedzi i jest mu wygodnie, zadomowił się zaczyna się podnosić?.
sp***ala!!

Robaki z sejmu, TV, radia, gazet. Widzą co zaczyna się dziać. Ktoś chce zrobić z robactwem porządek.
Więc robactwo zaczyna pluć jadem na prawo i lewo, bacznie obserwując co się z "kamieniem" dzieje.
Czy aby już za wysoko nad ich łbami nie wisi. Czy jeszcze mają czas na lekceważenie, wyśmiewanie i walkę z "facetem" od dezynsekcji. Czy aby starczy czasu na ucieczkę.

Dla mnie tym facetem od dezynsekcji jest na przykład . Kukiz. Jest jeszcze kilku innych, którzy rozsądnie prawią o wizji i pomyśle na Polskę.

Na moje to ta dezynsekcja powinna była się odbyć już 23 lata temu.
A nie, sprzedajna, [lub nawet podstawiona] męta Bolek ukręcił lodów dla koleszkowców na następne prawie ćwierć wieku.

Stryczek!
Amen.
Temat rzeka, ale to co jest przedmiotem w sprawie chyba jasno przedstawiłem.

ps. Pytanie do autora.
Jak Ci się wydaje dlaczego powstają takie prześmiewcze konta?
Tylko dla tak zwanej "beki"?
Jak Cię tchneło żeby zrobić tą wstawkę?






tds1974

2013-04-01, 18:48
alveanerleo2 napisał/a:

Szkoda, że partii narodowych nie pokazuje się w telewizji, nie mogą nawet użyć zagwarantowanego ustawowo czasu antenowego (sic!).



Faszyści nie mają zagwarantowanego czasu antenowego w żadnym ze znanych fizyce światów. I niech tak zostanie.

alveanerleo2

2013-04-01, 18:56
Nazywając nacjonalistów faszystami tylko udowadniasz, że jesteś niedouczony. No ale od lewaków nie ma co wymagać wykształcenia, ich mózgi są wypełnione lewicową propagandą i nie ma tam miejsca na jakąkolwiek wiedzę.

Roszp

2013-04-01, 18:58
Heheszki, ale się prawa strona spina.
Do waszej wiadomości:
mam z was (podobnie jak 95% internautów z IQ powyżej numeru buta) równie wielką bekę jak z ekstremalnej lewicy.
No, ciekawe jak mnie ohejtujecie.

Czekam!

tds1974

2013-04-01, 19:02
Mnie rozwaliła sekcja dęta :D