18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sasim (Alcoholica) & James (Metallica)

sasim • 2014-07-16, 08:43
Wybrali - kazali zrobić szoł - nie nasrać przy tym w gacie. Jak wyszło tak wyszło :) ) Pozdro For All :)

MadDave

2014-07-17, 00:54
Co jak co, fala hejtu za fatalne nagłośnienie powtarza się wszędzie gdzie się nie spyta.
- Kwestia najebańców - widzisz zawsze znajdą się jakieś jednostki, dla chętnego nic trudnego. Ja jakoś nigdy nie miałem z nimi problemów- naj***li się jak świnie ich sprawa, naj***li się za swoje.
Na każdym koncercie staram się być jak najbardziej trzeźwy bo k***a jadę na koncert zespołu który słucham od młodego a after zawsze wyniknie.
Tutaj brakowało mi tego ognia i klimatu, chyba że z przyzwyczajenia, sądzę że może mieć też coś na rzeczy sonisphere z 2012 roku, który był dla mnie najlepszy ze wszystkich edycji, no i może dlatego że to był pierwszy koncert spędzony trybunie...
Zaraz na którym to koncercie były akrobacje śmigłowcem? bo już mnie się to jebie.

gomez1308

2014-07-17, 08:59
1:44 "Nie pie**ol tam, zejdź już" :mrgreen:

kamyqu

2014-07-17, 10:19
Konstantynopolitańczyk napisał/a:

@kamyqu - ch*j temu ślązakowi w dupę, ale co nie zmienia faktu że ludzie bawili się dosłownie jak na koncercie bednarka :shock: Drętwi, chęci do zabawy zero, a największą frajdę z koncertu mają gdy nagrają mega ch*jowe filmiki na swoje mega badziewne telefony. Ale k***a, takie czasy przyszły że zamiast na koncertach się bawić, to k***a 3/4 publiki bawi się k***a w Tarantino.



Heh tutaj masz rację, niezwykle irytujące. Nie wiem co to za frajda stać i nagrywać koncert. Jeżeli już ktoś chce bawić się w operatora filmowego lub spokojnie posłuchać muzyki ma po to trybuny. Niestety, taka jest publika i już nie raz o niej Metallica mówiła. Dużo "januszy" chodzi na koncerty, ci nie dość że znają tylko 3 lub 4 utwory i stoją przez cały koncert jak na pogrzebie to jeszcze potrafili mi zwrócić uwagę jeśli skakałem... :roll:

wutzger

2014-07-17, 11:33
nigdy wiecej na tym zj***nym stadionie, akustyka z dupy :D

Samudaripen

2014-07-17, 11:51
kamyqu napisał/a:


No zajebisty jesteś gościu, tak pojechałeś tym "warszawiakom" no normalnie medal może dostaniesz. Pochwal się tym wśród swoich ziomeczków na ślunsku, może kilka kilogramów węgla za to dostaniesz.

Chciałbym Ci przy okazji powiedzieć, że Twój argument jest ch*jowy. Na koncercie byli ludzie z całej Polski co dobrze było widać na parkingu. Niektórych stać, żeby przejechać kawałek Polski na koncert....



Nie pojechałem warszawiakczkom-cwaniaczkom-złodziejaszkom tylko powtarzam fakty. Z węglem będzie ciężko- wszystko zaj***li komuniści z warszaffki, rozj***li mi tak moją małą ojczyznę, że wszystko się wali.
Pod względem finansowym mnie stać, żeby pojechać do warszaffki na koncert Metaliki, ale moje nerwy nie wytrzymają widoku wielkiej wsi z reklamami zamiast drogowskazów i hołotą (nie wszyscy oczywiście bo są tam również przejezdni), która otrzymała od cywilizacji wynalazek w postaci samochodu i komunikacji miejskiej, którymi się nie potrafią obsługiwać. Może gdyby koncert był na Bemowie to bym się skusił, ale jak koncert na stadionie to tylko na śląskim(niestety w remoncie).

Konstantynopolitańczyk napisał/a:

@kamyqu - ch*j temu ślązakowi w dupę


ch*ja w dupę to możecie kolegom wsadzać.. Nie wiem skąd w was tyle nienawiści do Ślązaków, w końcu to dzięki Śląskowi coś w tym kraju jest inaczej była by tu wschodnia Ukraina, ale na szczęście podpisy już są zaraz Ślązacy będą narodem, a później już tylko autonomia(bardzo dobra rzecz, przydała by się wszystkim województwom, żeby się odciąć od warszaffskiej mafii)

xts

2014-07-17, 13:21
Samudaripen napisał/a:


ch*ja w dupę to możecie kolegom wsadzać.. Nie wiem skąd w was tyle nienawiści do Ślązaków, w końcu to dzięki Śląskowi coś w tym kraju jest inaczej była by tu wschodnia Ukraina, ale na szczęście podpisy już są zaraz Ślązacy będą narodem, a później już tylko autonomia(bardzo dobra rzecz, przydała by się wszystkim województwom, żeby się odciąć od warszaffskiej mafii)



ee co? gdyby śląsk zyskał autonomię to by wyglądał jak detroit, chociaż już wygląda jak detroit. Zamiast murzynów macie tam upie**olnych w "wynglu" smoluchów.

kamyqu

2014-07-17, 16:35
Samudaripen napisał/a:



Nie pojechałem warszawiakczkom-cwaniaczkom-złodziejaszkom tylko powtarzam fakty. Z węglem będzie ciężko- wszystko zaj***li komuniści z warszaffki, rozj***li mi tak moją małą ojczyznę, że wszystko się wali.
Pod względem finansowym mnie stać, żeby pojechać do warszaffki na koncert Metaliki, ale moje nerwy nie wytrzymają widoku wielkiej wsi z reklamami zamiast drogowskazów i hołotą (nie wszyscy oczywiście bo są tam również przejezdni), która otrzymała od cywilizacji wynalazek w postaci samochodu i komunikacji miejskiej, którymi się nie potrafią obsługiwać. Może gdyby koncert był na Bemowie to bym się skusił, ale jak koncert na stadionie to tylko na śląskim(niestety w remoncie).


ch*ja w dupę to możecie kolegom wsadzać.. Nie wiem skąd w was tyle nienawiści do Ślązaków, w końcu to dzięki Śląskowi coś w tym kraju jest inaczej była by tu wschodnia Ukraina, ale na szczęście podpisy już są zaraz Ślązacy będą narodem, a później już tylko autonomia(bardzo dobra rzecz, przydała by się wszystkim województwom, żeby się odciąć od warszaffskiej mafii)



W sumie to nawet nie mam co powiedzieć, bo wykazujesz się totalnym brakiem mózgu, a Twoje argumenty są tak bardzo z dupy, że nie mam jak się do nich odnieść.I tak nic do Ciebie nie dotrze.

Tak btw gdyby nie Warszawa to Armia, której logo masz w swoim awatarze prawdopodobnie by nie powstała.Zajeżdża trochę hipokryzją nie sądzisz?

+Proponuje skończyć tą nędzną dyskusję bo niepotrzebnie odeszliśmy od tematu.