18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadistic was oszukuje bo prawda wygląda zupełnie inaczej...

Halman • 2019-12-20, 07:36


Cytat:

Na zdjęciu możecie Państwo zobaczyć drużynę składającą się z młodych ludzi mieszkających w mojej dzielnicy, która znajduje się na przedmieściach Oslo. To zwyczajna pamiątkowa fotografia ze szkolnych zawodów sportowych drużyn dziewczęcych.
Mam wrażenie że ta fotografia w doskonały sposób oddaje nastroje panujące w Bjørndal bo tak nazywa się dzielnica w której zamieszkałem razem z rodziną.

Teraz wyznam Państwu coś co zapewne wywoła przerażenie i drżenie rąk u wyborców PiS i Konfederastów - moja dzielnica jest w większość zamieszkana przez muzułmanów, a ja zamieszkałem razem z żoną i córeczką pod jednym dachem z muzułmańską rodziną.

Jak mieszka się w takiej dzielnicy?

Faktycznie nie przyjeżdża tu policja. Nie dlatego jednak, że się boi tu wjechać ale dlatego, że nie ma tu nic do roboty. :)

W mojej dzielnicy jest cicho i spokojnie, nie ma pijanych osób, przez 8 miesięcy gdy tu mieszkam nie widziałem ani jednej nawet podchmielonej osoby. Muzułmanie nie piją alkoholu, zresztą w kilkudziesięcio tysięcznym Bjørndal nie ma ani jednego sklepu monoplowego. I nikomu to nie przeszkadza.

W mojej dzielnicy jest czysto i ładnie, bo mieszkańcy często wspólnie sądzą krzewy, drzewa i kwiaty oraz sprzątają ją w czynie społecznym. Młodzi chłopcy wracający z meczetu zachęcani przez rodziców często zakładają rękawiczki, biorą worki i sprzątają trawniki i pobocza dróg - by mieszkać w ładnym otoczeniu.

Prawie wszyscy mieszkańcy mojej dzielnicy przyjechali do Norwegii z różnych stron świata, każdy ma za sobą jakąś mniej lub bardziej tragiczną historię. Wczoraj na przystanku spotkałem lekarza z Iranu któremu fundamentaliści religijni zamordowali dziewczynę, obok mojego domu mieszka kobieta z Somalii, która podczas zamieszek straciła w swoim kraju wszystkich bliskich.

Opowiadam im o Polsce - kraju który dostał się w ręce szalonych nacjonalistów i fundamentalistów katolickich, którzy potrafią aresztować o 6 rano grafika za namalowane tęczy na obrazku.

My imigranci, uchodźcy znaleźliśmy w Norwegii bezpieczną przystań, chcemy tu żyć w spokoju, pracować, wychowywać dzieci. Pewnie dlatego potrafimy żyć w przyjaźni i szacunku do siebie mimo tego, że się różnimy w wielu sprawach i podchodzimy z różnych stron świata.

Gdy założyłem Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wielu zwolenników prawicy mówiło mi, jeśli tak bronisz tych uchodźców, muzułmanów to jedź i zamieszkaj z nimi we Francji czy Szwecji. Zobaczymy jak szybko wymiękniesz.

Pojechałem i zamieszkałem z wyznawcami islamu i jestem żywym dowodem, że polska skrajna prawica i PiS kłamią.
Muzułmanie nie są ani lepsi, ani gorsi niż my.
Są normalnymi ludźmi którzy kochają, wychowują dzieci, pracują, mają swoje radości i troski.

Drodzy Polscy jesteście okłamywani przez PiS.

W Norwegii nie ma stref "no go", jest tu dużo bezpieczniej niż w Polsce, a uchodźcy i imigranci również muzułmańscy to w większości mili i pracowici ludzie.



Tekst przytoczony kropka w kropkę z ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych na FB

Muzułmanie tak długo i mocno będą was kochać aż wy zaczniecie ich kochać...

kr...........81

2019-12-20, 07:40
a teraz katolicki ból dupy u polaczków za 3...2...1... start

Gr...........is

2019-12-20, 07:45
Każda religia jest na równi. Nie ma lepszej nie ma gorszej. Wyznawcy wszystkich religii są tymi samymi ludźmi. Każda religia to, to samo. Człowiek wierzy bo boi się śmierci, religia nadaje życiu "sens" . Chrześcijanie robili dawno temu to samo co robią teraz Muzułmanie... Wierzysz? Nie? To chyl glowe...

żmij

2019-12-20, 08:06
krisman1981 napisał/a:

a teraz katolicki ból dupy u polaczków za 3...2...1... start



Ból dupy o nachalną propagandę? Proszę cię... To wypowiedź z tej samej kategorii, co poniższy film. Miłego oglądania.


nowynick

2019-12-20, 08:15
od 8 miesięcy nie może kupić wódki to mu się we łbie poj***ło... ;-)

mygyry

2019-12-20, 08:29
HAL9000/2 napisał/a:

Gdy założyłem Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych



Przecież to ta ulana gnida, która uciekła z kraju bo ma zarzuty

r061071

2019-12-20, 08:29
to wszystko prawda, tylko k***a tam nikt nie pracuje do ch*ja wafla oprócz autora tego textu

Misiek_KRK

2019-12-20, 08:32
Każdy fanatyzm jest zły i nie ma różnicy czy to fanatyk katolicki (PiS) czy muzułmański.
Każda religia robi krzywdę wyznawcom wprowadzając do ich głowy wiarę w coś co jest wymysłem innych ludzi.
Dzieci chodzą do szkoły ucząc się nauk typu: historia, geografia, biologia, a na równi z nim uczą się o nieistniejącym bogu, cudach typu zmartwychwstanie, zapłodnienie bez ojca i stosunku, zamiany wody w wino, Adamie i Ewie, którzy byli pierwszymi ludźmi, ale nie byli małpami i innych bajeczkach.
Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.
Dziwne?

poligon6

2019-12-20, 08:38
Ale to pisał Rafu, gruba gnida, menda społeczna i spasiony knur, który narobił w Polsce przewałów i jest przestepcą. Dostał obywatelstwo norweskie bo tam lubia takich zboczków podobno pedał, ktory dzieci narobił :-) .

Cytujac "Mis-a" : Ten człowiek w zyciu słowa prawdy nie powiedział, wiec wszystko trzeba obrucic o 180 stopni. Czyli mieszka w dzielnicy slumsów gdzie obciaga abdulom za drobne i dlatego ma jeszcze spokój.

Jedno jest dobre, ze ten ulany knur nie zawita juz do Polski. W sumie to wysiedlić wszelkie lewactwo do skandynawii niech sobie tam wegetuje, a normalnych ludzi niech zostawia w spokoju.

hardowski

2019-12-20, 08:40
Ale taguj #pasta, ziomeczku... :kawa:

żmij

2019-12-20, 08:44
r061071 napisał/a:

to wszystko prawda, tylko k***a tam nikt nie pracuje do ch*ja wafla oprócz autora tego textu



Autor tego tekstu, Rafał Gaweł, częściej nazywany w polskich mediach "oskarżony Rafał G.", to oszust. Nie sądzę, żeby przepracował w swoim zakłamanym, spasionym i obleśnym życiu więcej niż 5 minut.
To on:


Nie wygląda na przepracowanego.

ProVVe

2019-12-20, 09:03
Tego knura przydałoby się najzwyczajniej ubić... Po co to tlen zabiera

poligon6

2019-12-20, 09:04
żmij napisał/a:

Nie wygląda na przepracowanego.



O ile praca mozna nazwać przepie**alanie kasy z fundacji. To wtedy sie napracował. Oraz kablowanie na ludzi, tu b6ył przodownikiem pracy. Niestety jego gówniana fundacja nadal egzystuje.