18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadistic was oszukuje bo prawda wygląda zupełnie inaczej...

Halman • 2019-12-20, 07:36


Cytat:

Na zdjęciu możecie Państwo zobaczyć drużynę składającą się z młodych ludzi mieszkających w mojej dzielnicy, która znajduje się na przedmieściach Oslo. To zwyczajna pamiątkowa fotografia ze szkolnych zawodów sportowych drużyn dziewczęcych.
Mam wrażenie że ta fotografia w doskonały sposób oddaje nastroje panujące w Bjørndal bo tak nazywa się dzielnica w której zamieszkałem razem z rodziną.

Teraz wyznam Państwu coś co zapewne wywoła przerażenie i drżenie rąk u wyborców PiS i Konfederastów - moja dzielnica jest w większość zamieszkana przez muzułmanów, a ja zamieszkałem razem z żoną i córeczką pod jednym dachem z muzułmańską rodziną.

Jak mieszka się w takiej dzielnicy?

Faktycznie nie przyjeżdża tu policja. Nie dlatego jednak, że się boi tu wjechać ale dlatego, że nie ma tu nic do roboty. :)

W mojej dzielnicy jest cicho i spokojnie, nie ma pijanych osób, przez 8 miesięcy gdy tu mieszkam nie widziałem ani jednej nawet podchmielonej osoby. Muzułmanie nie piją alkoholu, zresztą w kilkudziesięcio tysięcznym Bjørndal nie ma ani jednego sklepu monoplowego. I nikomu to nie przeszkadza.

W mojej dzielnicy jest czysto i ładnie, bo mieszkańcy często wspólnie sądzą krzewy, drzewa i kwiaty oraz sprzątają ją w czynie społecznym. Młodzi chłopcy wracający z meczetu zachęcani przez rodziców często zakładają rękawiczki, biorą worki i sprzątają trawniki i pobocza dróg - by mieszkać w ładnym otoczeniu.

Prawie wszyscy mieszkańcy mojej dzielnicy przyjechali do Norwegii z różnych stron świata, każdy ma za sobą jakąś mniej lub bardziej tragiczną historię. Wczoraj na przystanku spotkałem lekarza z Iranu któremu fundamentaliści religijni zamordowali dziewczynę, obok mojego domu mieszka kobieta z Somalii, która podczas zamieszek straciła w swoim kraju wszystkich bliskich.

Opowiadam im o Polsce - kraju który dostał się w ręce szalonych nacjonalistów i fundamentalistów katolickich, którzy potrafią aresztować o 6 rano grafika za namalowane tęczy na obrazku.

My imigranci, uchodźcy znaleźliśmy w Norwegii bezpieczną przystań, chcemy tu żyć w spokoju, pracować, wychowywać dzieci. Pewnie dlatego potrafimy żyć w przyjaźni i szacunku do siebie mimo tego, że się różnimy w wielu sprawach i podchodzimy z różnych stron świata.

Gdy założyłem Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wielu zwolenników prawicy mówiło mi, jeśli tak bronisz tych uchodźców, muzułmanów to jedź i zamieszkaj z nimi we Francji czy Szwecji. Zobaczymy jak szybko wymiękniesz.

Pojechałem i zamieszkałem z wyznawcami islamu i jestem żywym dowodem, że polska skrajna prawica i PiS kłamią.
Muzułmanie nie są ani lepsi, ani gorsi niż my.
Są normalnymi ludźmi którzy kochają, wychowują dzieci, pracują, mają swoje radości i troski.

Drodzy Polscy jesteście okłamywani przez PiS.

W Norwegii nie ma stref "no go", jest tu dużo bezpieczniej niż w Polsce, a uchodźcy i imigranci również muzułmańscy to w większości mili i pracowici ludzie.



Tekst przytoczony kropka w kropkę z ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych na FB

Muzułmanie tak długo i mocno będą was kochać aż wy zaczniecie ich kochać...

bamboocha

2019-12-21, 00:01
ellsworth napisał/a:

Pracowałem jakiś czas zarówno w Norwegii jak i Szwecji. Gdy mówiłem tubylcom, że u nas ludzie myslą, ze tu (tam) są jakies dzielnice no-go że prawo szariatu, że policja nie przyjeżdża, to ci ludzie byli w szoku. "Że niby u nas takie rzeczy się dzieją? Gdzie??". Słowem, polskie prawicowe zjeby w dupie były, gówno widziały a najwięcej mają do gadania jak to strasznie jest na "zgniłym zachodzie".



Co ty k***a za przeproszeniem pie**olisz człowieku?! W berlinie* są dzielnice gdzie po zmroku policja wjeżdża tylko w kilkuosobowych grupach i z karabinami a siejesz jakieś farmazony o szwecji* i norwegi* gdzie w większych miastach jest jeszcze gorzej? Ślepy czy głupi albo naczytałeś się lewicowego śmietnika. Sam kilka lat temu jak jeszcze mieszkałem w Polsce i raz 2x na rok wyjeżdżałem po za normalną robotą do niemiec*, holandii* czy belgi* murzyn czy arab raczej wydawał się przyjazny. Ale teraz po 5 latach tu to mniejszość normalnych głównie arabów/brudasów. Jak mam jechać na kreutzberg albo neukoln (dzielnice berlina) to mnie trzęsie. Potrafią każde auto oj***ć w kilka minut w biały dzień a to j***na stolica niemiec*!
Pamiętajcie nigdy kluczy, portfela czy telefonu nie zostawiać w berlinie w aucie bez nadzoru.

* specjalnie z małej z braku szaczunku

kulawiec

2019-12-21, 01:00
Zupełnie jakbym czytał raport z obozu koncentracyjnego.

Tutaj wszyscy radośnie spędzają czas na przyjemnej pracy w miłym zespole. Dzięki rewelacyjnej diecie, wszyscy wyglądają jak weganie i czują się świetnie. Panuje pełne poszanowanie praw, zwłaszcza do eutanazji, w czym pomocy udziela Hans.

polakwrocek

2019-12-21, 01:12
Ckliwe historyjki z internetów są bardziej przekonujące niż nagrania prawda ?



szczepan887

2019-12-21, 01:50
k***a aż dodam komentarz. To że to wypowiedź głupiego h*ja to jedno. Adbule nie piją bo to kosztuje a trotyl jest w h*j drogi więc wiedzą na co odokładają. Kolejna sprawa ile było u nas zamachów i ile było wszędzie k***a tylko nie u nas. Wogole jaki trzeba być zjebem by mieszkać z rodziną która gardzi schabowym. Do pieca z tym w p*zdu.

atomboy

2019-12-21, 02:13
ale pie**olenie, koleżanka mieszka w bergen około 250tys mieszkańców dużo muzułmanów. Pokazywała mi program tv kilka tygodni temu jak chłop uzewnętrznia się w jakiejś śniadaniowej tv że został zgwałcony przez somalijczyka z sąsiedztwa i nic mu nie zrobili poza jakąś grzywną i pracami społecznymi. Nawet nie ma zakazu zbliżania się i ten go dręczy po wyroku. k***a tak norwegia postępowa jak szwecja wikingowie przewracają się w walhali pie**oleni debile

Nellum

2019-12-21, 05:00
pie**olenie pie**olenie pie**olenie

jakiś czas temu była jakaś para co postanowiła wyjechać na mega wycieczkę na rowerach i po drodze był Islam czy inne gówno i chcieli udowodnić właśnie , że ten teren jest bezpieczny też k***a myśleli i mówili muzłumanie są spoko.

Oczywiście na hardzie był filmik jak szmatogłowcy rozjedżają ich ciała autami.

Albo ta laska co pomagała ciapaką została zgwałcona i zrzucona z jakiś skał.
Zazwyczaj każdy kto broni te k***y kończy na hardzie ;)

Pozdro

KKuubbaa

2019-12-21, 17:43
żmij napisał/a:

Czyli, zasadniczo, rozumiesz, że pie**olisz głupoty?
Jesteś głupi, czy nazywasz się Rafał Gaweł?



Może trochę też geny ale co innego miałoby wpływać na ch*jowe zachowanie? (nie licząc chorób psychicznych oczywiście)

Oniros

2019-12-21, 17:46
To pisze ten Gaweł co zdefraudował pieniądze i zwiał, żeby go nie posadzili na państwowych wczasach? Temu już nic nie pomoże.

bloodwar

2019-12-21, 18:17
Nellum napisał/a:

pie**olenie pie**olenie pie**olenie
jakiś czas temu była jakaś para co postanowiła wyjechać na mega wycieczkę na rowerach i po drodze był Islam czy inne gówno i chcieli udowodnić właśnie , że ten teren jest bezpieczny też k***a myśleli i mówili muzłumanie są spoko.
Oczywiście na hardzie był filmik jak szmatogłowcy rozjedżają ich ciała autami.
Albo ta laska co pomagała ciapaką została zgwałcona i zrzucona z jakiś skał.
Zazwyczaj każdy kto broni te k***y kończy na hardzie
Pozdro



Ta laska ze skał to Elin Krantz, to była bardzo mądra kobieta i w pełni poświęciła się dla sprawy - udowodnienia wszystkim, że mulit-kulti jest dobre! Powinna być symbolem naszego portalu (tylko zdjęcie na symbol wybierzcie może sprzed ubogacania kulturalnego :)

żmij

2019-12-21, 23:14
KKuubbaa napisał/a:

Może trochę też geny ale co innego miałoby wpływać na ch*jowe zachowanie? (nie licząc chorób psychicznych oczywiście)



Teraz gadasz do rzeczy. Im ciemniejsze, tym bardziej przybite.
A to:
KKuubbaa napisał/a:

Jesteś głupi, czy nazywasz się Rafał Gaweł?



nie było do Ciebie, rzecz jasna. Pozdrawiam.

jaras0303-16

2019-12-23, 01:06
W Norwegii ciężko o alkohol dobry żart :mrgreen: