18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadistic was oszukuje bo prawda wygląda zupełnie inaczej...

Halman • 2019-12-20, 07:36


Cytat:

Na zdjęciu możecie Państwo zobaczyć drużynę składającą się z młodych ludzi mieszkających w mojej dzielnicy, która znajduje się na przedmieściach Oslo. To zwyczajna pamiątkowa fotografia ze szkolnych zawodów sportowych drużyn dziewczęcych.
Mam wrażenie że ta fotografia w doskonały sposób oddaje nastroje panujące w Bjørndal bo tak nazywa się dzielnica w której zamieszkałem razem z rodziną.

Teraz wyznam Państwu coś co zapewne wywoła przerażenie i drżenie rąk u wyborców PiS i Konfederastów - moja dzielnica jest w większość zamieszkana przez muzułmanów, a ja zamieszkałem razem z żoną i córeczką pod jednym dachem z muzułmańską rodziną.

Jak mieszka się w takiej dzielnicy?

Faktycznie nie przyjeżdża tu policja. Nie dlatego jednak, że się boi tu wjechać ale dlatego, że nie ma tu nic do roboty. :)

W mojej dzielnicy jest cicho i spokojnie, nie ma pijanych osób, przez 8 miesięcy gdy tu mieszkam nie widziałem ani jednej nawet podchmielonej osoby. Muzułmanie nie piją alkoholu, zresztą w kilkudziesięcio tysięcznym Bjørndal nie ma ani jednego sklepu monoplowego. I nikomu to nie przeszkadza.

W mojej dzielnicy jest czysto i ładnie, bo mieszkańcy często wspólnie sądzą krzewy, drzewa i kwiaty oraz sprzątają ją w czynie społecznym. Młodzi chłopcy wracający z meczetu zachęcani przez rodziców często zakładają rękawiczki, biorą worki i sprzątają trawniki i pobocza dróg - by mieszkać w ładnym otoczeniu.

Prawie wszyscy mieszkańcy mojej dzielnicy przyjechali do Norwegii z różnych stron świata, każdy ma za sobą jakąś mniej lub bardziej tragiczną historię. Wczoraj na przystanku spotkałem lekarza z Iranu któremu fundamentaliści religijni zamordowali dziewczynę, obok mojego domu mieszka kobieta z Somalii, która podczas zamieszek straciła w swoim kraju wszystkich bliskich.

Opowiadam im o Polsce - kraju który dostał się w ręce szalonych nacjonalistów i fundamentalistów katolickich, którzy potrafią aresztować o 6 rano grafika za namalowane tęczy na obrazku.

My imigranci, uchodźcy znaleźliśmy w Norwegii bezpieczną przystań, chcemy tu żyć w spokoju, pracować, wychowywać dzieci. Pewnie dlatego potrafimy żyć w przyjaźni i szacunku do siebie mimo tego, że się różnimy w wielu sprawach i podchodzimy z różnych stron świata.

Gdy założyłem Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wielu zwolenników prawicy mówiło mi, jeśli tak bronisz tych uchodźców, muzułmanów to jedź i zamieszkaj z nimi we Francji czy Szwecji. Zobaczymy jak szybko wymiękniesz.

Pojechałem i zamieszkałem z wyznawcami islamu i jestem żywym dowodem, że polska skrajna prawica i PiS kłamią.
Muzułmanie nie są ani lepsi, ani gorsi niż my.
Są normalnymi ludźmi którzy kochają, wychowują dzieci, pracują, mają swoje radości i troski.

Drodzy Polscy jesteście okłamywani przez PiS.

W Norwegii nie ma stref "no go", jest tu dużo bezpieczniej niż w Polsce, a uchodźcy i imigranci również muzułmańscy to w większości mili i pracowici ludzie.



Tekst przytoczony kropka w kropkę z ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych na FB

Muzułmanie tak długo i mocno będą was kochać aż wy zaczniecie ich kochać...

martils

2019-12-20, 18:19
krisman1981 napisał/a:

a teraz katolicki ból dupy u polaczków za 3...2...1... start



Daje plusa za gejowski komentarz - tak trzymaj Kolego !

Olsen312

2019-12-20, 18:50
Noe każdy brudas to terrorysta, ale każdy terrorysta to brudas... Lepiej dmuchać na zimne ;-)

SQRW3L_ponury

2019-12-20, 19:21
poligon6 napisał/a:


Co gorsze w Anglii skazali na kare bezwzglednego wiezienia za umieszczenie kawałka miesa na drzwiach meczetu. Koleś nie dożył konca wyroku bo za kawałek mięsa go skatowali.
Wiec przestań pieprzyć o tęczowej zydówce, bo kolesiowi gówno zrobili, a tam koles poszedł do więzienia za kawałek miesa i przypłacił to zyciem.



Ale ogarniasz wogóle że usprawiedliwianie małej ch*jowizny większą ch*jowizną też jest ch*jowizną ??

KKuubbaa

2019-12-20, 19:46
żmij napisał/a:

Faktycznie. Nawet, k***a, prostego "w ogóle" nie potrafią napisać bez co najmniej dwóch błędów. j***ni kretyni, no nie?


Przyznam mój błąd ale ch*j z tym bo właściwie mały błąd nie oznacza braku inteligencji.
Zawsze jak nie wiem jak poprawienia napisać jakiś wyraz to używam tego gówna co pokazuje proponowane słowa (pewnie wiesz o co chodzi) ale jak się przekonałem to też się czasami myli.
Dość dużo widziałem na tej stronie głupich komentarzy aby stwierdzić, że na tej stornie jest dużo idiotów.
Chociażby rasizm. Oczywiście nie chodzi mi o ten "nowoczesny" ale o zwykłe wyzywanie.
Jakby nie wiedzieli, że zachowanie zależy od wychowania i otoczenia a nie od koloru skóry.
Zwykły biały Polak wychowany w np Afryce byłby bardziej głupi niż zwykły Polak wychowany w Polsce.
Jest wiele innych przykładów ale nie mam czasu na takie pierdoły.

Pewnie napisałem jakiś wyraz z błędem więc pewnie o to się przypie**olisz.

ellsworth

2019-12-20, 20:07
Pracowałem jakiś czas zarówno w Norwegii jak i Szwecji. Gdy mówiłem tubylcom, że u nas ludzie myslą, ze tu (tam) są jakies dzielnice no-go że prawo szariatu, że policja nie przyjeżdża, to ci ludzie byli w szoku. "Że niby u nas takie rzeczy się dzieją? Gdzie??". Słowem, polskie prawicowe zjeby w dupie były, gówno widziały a najwięcej mają do gadania jak to strasznie jest na "zgniłym zachodzie".

buszujacy

2019-12-20, 20:54




ellsworth napisał/a:

Pracowałem jakiś czas zarówno w Norwegii jak i Szwecji. Gdy mówiłem tubylcom, że u nas ludzie myslą, ze tu (tam) są jakies dzielnice no-go że prawo szariatu, że policja nie przyjeżdża, to ci ludzie byli w szoku. "Że niby u nas takie rzeczy się dzieją? Gdzie??". Słowem, polskie prawicowe zjeby w dupie były, gówno widziały a najwięcej mają do gadania jak to strasznie jest na "zgniłym zachodzie".



w dupie byłeś, gówno widziałeś i jeszcze mniej rozumiesz. Dzielnice "no go" to statystyka policyjna, a nie wymysł Polaków. Rozmowy ze Szwedami i Norwegami wyglądają tak samo jak z Duńczykami i Holendrami. Sprane mózgi lewackim bełkotem, do tego stopnia, że boją sie na trzeźwo powiedzieć co naprawde myślą. Dopiero po pijaku włącza im sie logiczne myślenie i nie NACJONALISTYCZNE PRAWICOWE bo mówienie prawdy o rzeczywistości nie jest opcją polityczną.
A jak pić to z ...duńczykami




adasko224

2019-12-20, 21:38
Tak mieszkam w Belgii puki jest mało podpalanych inżynierów w danej miejscowości sa mniejszości to są bardzo mili jak już ich się namnozy zaczynają odpie**alac. deportować wszystkich...

poligon6

2019-12-20, 21:49
SQRW3L_ponury napisał/a:

Ale ogarniasz wogóle że usprawiedliwianie małej ch*jowizny większą ch*jowizną też jest ch*jowizną ??



O czym ty gadasz. Porównujesz pobudke o 6 rano do wsadzenia człowieka do pudła i wydanie go na pstwe muslimów? Lewackie zj***ne myslenie.

ellsworth napisał/a:

Pracowałem jakiś czas zarówno w Norwegii jak i Szwecji. Gdy mówiłem tubylcom, że u nas ludzie myslą, ze tu (tam) są jakies dzielnice no-go że prawo szariatu, że policja nie przyjeżdża, to ci ludzie byli w szoku. "Że niby u nas takie rzeczy się dzieją? Gdzie??". Słowem, polskie prawicowe zjeby w dupie były, gówno widziały a najwięcej mają do gadania jak to strasznie jest na "zgniłym zachodzie".




Kolejny lewacki zjeb co nie wie co się dzieje np w Malmo, gdzie gangusy srzelaja się na ulicy jak u nas w latach 90-tych albo na dzikim zachodzie. w dupie człowieku byłes gówno wiesz.

Knopek

2019-12-20, 21:59
mygyry napisał/a:

Przecież to ta ulana gnida, która uciekła z kraju bo ma zarzuty



Nie zarzuty a wyrok

lucilla

2019-12-20, 22:03
Wszystkie już pewnie zamężne:D

bezjaj

2019-12-20, 22:25
Na miejscu białych piwniczaków i stulejarzy miałabym mega zwisłe poczucie męskości, że byle ciapaty-szczerbaty potrafi wyrwać kobitke, a wy dalej tłuczecie w ekran. Nie potraficie czarować, śmierdzicie, nie golicie się tam i tu...masakra.

bloodwar

2019-12-20, 22:38
Mieszkałem w Szwecji, Holandii i Anglii kilka lat i "biali" są zawsze wszędzie tacy sami - jak ognia boją się powiedzieć oczywistego i rzucają lewackie frezesy o wzbogacaniu kulturalnym, innym podejściu do życia którego Europejczycy nie rozumieją etc. Pytasz "Czemu wartość nieruchomości koło "muzułmańskich" dzielnic spada o 40-60% skoro to taki wspaniały naród" - "bo wszędzie spada wartość nieruchomości" (kiedy jak wiadomo, wartość nieruchomości stale co roku rośnie ale tylko w "białych" dzielnicach) , pytasz "czemu przestępczość rośnie w muzułmańskich dzielnicach skoro muzułmanie są tacy pokojowi i praworządni" - "To, ze przestępczość w danej dzielnicy wzrasta nie znaczy, że to mieszkańcy tej dzielnicy dokonują przestępstw" (no jasne, pewnie ufoludki przyjeżdzają do nich na gościnne występy). Po jakimś czasie człowiek odkrywa magiczny napój który rozwiązuje ludziom języki i sprawia, że nie słyszysz lewackiej nowomowy tylko prawdziwe zdania płynące prosto z serca - tym napojem jest wódka, dopiero pijany Europejczyk powie prawdę co myśli o tej całej tolerancji. A nazajutrz, jak już otrzeźwieje, to się wszystkiego wyprze i znowu będzie stosował nowomowę

żmij

2019-12-20, 23:14
KKuubbaa napisał/a:

zachowanie zależy od wychowania i otoczenia



Czyli, zasadniczo, rozumiesz, że pie**olisz głupoty?

ellsworth napisał/a:

Pracowałem jakiś czas zarówno w Norwegii jak i Szwecji. Gdy mówiłem tubylcom, że u nas ludzie myslą, ze tu (tam) są jakies dzielnice no-go że prawo szariatu, że policja nie przyjeżdża, to ci ludzie byli w szoku. "Że niby u nas takie rzeczy się dzieją? Gdzie??". Słowem, polskie prawicowe zjeby w dupie były, gówno widziały a najwięcej mają do gadania jak to strasznie jest na "zgniłym zachodzie".



https://www.liveleak.com/view?t=0b0_1471012232

https://www.liveleak.com/view?t=8eb_1456077875

https://www.liveleak.com/view?t=CraUj_1574957343







Jesteś głupi, czy nazywasz się Rafał Gaweł?

edmund

2019-12-20, 23:56
Dużyku*as, chyba kłamiesz i się przechwalasz