18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sa Wardęga mikołajem

kamcios1 • 2013-12-21, 19:03
Znany wam Polski jajcarz postanowił zrobić po raz drugi zrobić coś dobrego.

petera88

2013-12-21, 19:26
Może i jestem p*zdą ale wzrusza mnie coś takiego i wielka kasta piwa dla Wardęgi...Widać że ci ludzie tego potrzebowali a wdzięczność ich jest ogromna. tak trzymać ;)

matiskate

2013-12-21, 19:27
0:32 Uważajcie na tego parcha w niebieskim, zajumał mi 3 szlugi jak go chciałem jednym poczęstować.

Ezoteryk

2013-12-21, 19:42
Ten w 0:38 to ćpun ;)

Mateuszeek

2013-12-21, 19:48
I po raz drugi postanowił to nagrać. Ehh co fejm robi z człowiekiem.

N527

2013-12-21, 19:50
Mozna ciskać na ciskanie, ale za dobre uczynki - jak kupienie tacie haka i pirackiej czapki, czy wzruszanie bezdomnych zawsze piko.

Pyro25

2013-12-21, 19:52
Nie wiem czy Wardega zrobił to żeby się podlizać internautom, czy po prostu bezinteresownie. W każdym razie pokazał że nie jest kolejnym "tępakiem z youtube'a" i za to ma sześciopak piwa ode mnie

kawałchuja88

2013-12-21, 19:57
kamcios1 napisał/a:

postanowił zrobić po raz drugi zrobić coś dobrego.



To po Sosnowiecku? :D

ka...........91

2013-12-21, 20:03
Powiem krótko ...
pokazówka Wardęgi i to wszystko.
kurteczki dla ćpunów, alkoholików, złodziei - to na ch*j ja chodzę do pracy, i za własną ciężko zarobioną bułę kupuje potrzebne mi rzeczy? wystarczy ze się naćpam i pie**ol*ne spać na schodach i dostane wszystko za friko.?
Pomoc ale przemyślana jakaś minimalna dla tych najbardziej potrzebujących powinna być - ale nie przyzwyczajając ich za bardzo, bo wiemy co socjal robi z ludźmi, mamy przykład ciapatych i innych zwierzat.

tomek1491

2013-12-21, 20:03
ten w 0:58 to nie typek od Pyta.pl i kasi cichopek, co jego kompan tak sobie eleganckoz wrócił obiadek? Ten mecenas co się go nikt nie boi?

Tupolew18

2013-12-21, 20:04
A wiecie co jest najgorsze? Że ci ludzie którym rozdawał wardęga rzeczy, "mieszkają" w centrum Warszawy (niedaleko pałacu kultury) gdzie obok nich normalnie przechodzą ludzie w drogich płaszczach, wracają z zakupów świątecznych albo kij wie co jeszcze. Ostatnio jak tam byłem to wchodzę na górę i widzę że siedzi sobie taki bezdomny dziadek (nie, nie menel) trzyma kartkę z napisem "NA ŻYCIE" i śpiewa kolędy. No serce mi się ścisnęło. Zawsze jak jestem w centrum i widzę takiego naprawdę potrzebującego to wrzucę mu coś do kubeczka mimo że samemu mi się nie przelewa. I jest taki jeden co podejdzie z kubkiem pod złotymi tarasami i mówi że na flaszkę to jak mam jakieś żółciaki to i jemu wrzucę :D

Promek

2013-12-21, 20:07
Krata browara dla niego i ch*j ze moze robi to dla ogladalnosci, czy czego tam jeszcze wazne ze robi... Gadajacych i perdolacych tylko jak jest zle mamy na peczki, podobnie jak tych co potrafia pie**olic co oni nie zrobia jak dojda do wladzy, a nam potrzebni sa tacy ludzie. Oby takich wiecej!

pawu95

2013-12-21, 20:09
Co to za spuszczanie nad jego dobrocią?! Taki filmik da w ch*j wyświetleń, dojdą nowe suby, co wiąże się z kolejnymi wyświetleniami jego filmików. k***a on będzie kosił na tym kabone a wy sobie walicie konia jaki to on jest szczodry.

Oczywiście za filmik piwo, gość zrobił dobry uczynek, ale jedyna chwała jaka mu się ode mnie należy to sos, który poleje YT za te kilka wyświetleń nabite przeze mnie.

fibb

2013-12-21, 20:10
a ja traktuje to jak takie pie**olenie
zapie**alam na uczelni aby się wykształcić
po zajęciach zapie**alam do pracy aby nie żyć na garnuszku
po pracy muszę się nauczyć czegoś na zajęcia aby nie uj***ć (studiuje medycynę)
i nikt się nade mną nie rozczula a nie raz wracam zj***ny że po otworzeniu mieszkania padam na pysk

czy osoby na tym filmie są niepełnosprawne?
niektórzy tak, jedna czy dwie i tym osobom należy pomóc
ale reszta ? k***a mać całymi dniami leża w tych swoich upatrzonych miejscach opie**alają się
przepijają zasiłek i żebrzą. nikt z nich nie pójdzie do roboty
bo mówią że roboty nie ma... taa
ja szukałem 3 miesiące ale znalazłem a oni nawet nie szukają ...

zlinczujcie mnie za to co właśnie powiedziałem
ale pie**ole to
mówię jak jest

rksrobert

2013-12-21, 20:10
@HelloHell a czy on wydaje twoje ciężko zarobione pieniądze? Nie należy do rządu więc wydaje własne. Nie wiem z czym masz problem.