18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sa Wardęga mikołajem

kamcios1 • 2013-12-21, 19:03
Znany wam Polski jajcarz postanowił zrobić po raz drugi zrobić coś dobrego.

PoMaluchu

2013-12-21, 20:10
nie pie**olcie ze krata piwa dla niego, tylko brać jakieś ciuchy w których juz nie smigacie i czyste oddajcie potrzebujacym. woda plus barszcz w proszku i cos do tego i mozecie tak samo byc w ch*j zajebisci. To nie kosztuje prawie nic.

ik...........ea

2013-12-21, 20:11
A ja wam powiem jedno: zagonić to kurestwo do roboty. 3/4 z nich to znalazło się w takim stanie z własnej, nieprzymuszonej woli. Teraz jak świat długi i szeroki, internetowi celebryci mogą ocieplać swój wizerunek pomagając tym niemotom. Jedyna pomoc dla nich przymus pracy. Roboty nie brakuje.

pawu95

2013-12-21, 20:12
fibb napisał/a:

a ja traktuje to jak takie pie**olenie
zapie**alam na uczelni aby się wykształcić
po zajęciach zapie**alam do pracy aby nie żyć na garnuszku
po pracy muszę się nauczyć czegoś na zajęcia aby nie uj***ć (studiuje medycynę)
i nikt się nade mną nie rozczula a nie raz wracam zj***ny że po otworzeniu mieszkania padam na pysk

czy osoby na tym filmie są niepełnosprawne?
niektórzy tak, jedna czy dwie i tym osobom należy pomóc
ale reszta ? k***a mać całymi dniami leża w tych swoich upatrzonych miejscach opie**alają się
przepijają zasiłek i żebrzą. nikt z nich nie pójdzie do roboty
bo mówią że roboty nie ma... taa
ja szukałem 3 miesiące ale znalazłem a oni nawet nie szukają ...

zlinczujcie mnie za to co właśnie powiedziałem
ale pie**ole to
mówię jak jest



Zrobiłbym ci wykład jak działa polityka i dlaczego oni mogą powiedzieć, że nie ma pracy, ale już mi się k***a zwyczajnie nie chce, dlatego w skrócie - nie ma roboty bo jest zasiłek.

htr83

2013-12-21, 20:28
i jak oni teraz będą żebrać?
w nowych ciuchach?
zabrał im podstawowe źródło dochodu

SoNyCS

2013-12-21, 20:39
A ja się ciesze, że takiego typu filmiki są. Nakupuje pełno ubrań wyda sporo kasy, a wszystko zwróci mu się od Youtube za wyświetlenia, bo ludzie kochają tego typu filmiki. Robić coś dobrego i na tym zyskać jest jak kackupa - nie do opisania

IwanMT

2013-12-21, 20:39
Ludzie, a co to za różnica czy to nagra?
Skoro Wam tak to wadzi to sami ogarnijcie tyle ubrań, jedzenie i zanieście to bezdomnym BEZ nagrywania.
Mam wrażenie, że to najlepsze wyjście.

teken

2013-12-21, 20:43
Niby dobre, ale jak wszystko od Wardęgi, podpie**olone zza granicy. Niestety chłopak nie potrafi zrobić czegoś swojego.

Vasqezzzz

2013-12-21, 20:45
A latem przepie**olą prezenty na winiacza...

mat88

2013-12-21, 20:48
ale się Ci co dostali tylko po kocyku wk***ią na tych co dostali kurtki, jak będą przeglądać sadola...ojjj...

StalowyTaboret

2013-12-21, 20:54
Z jednej strony wybił bym z zimną krwią całą ciapatą populacje a z drugiej jak widze takie filmiki to mi się łezka w oku kręci :C

Hampelek

2013-12-21, 20:55
N527 napisał/a:

Mozna ciskać na ciskanie, ale za dobre uczynki - jak kupienie tacie haka i pirackiej czapki, czy wzruszanie bezdomnych zawsze piko.



Co ci piko? :lol:

l0tt4r

2013-12-21, 21:03
Filmik sam w sobie zajebisty. Zwłaszcza że Wardęga miał kilka chamsko - głupich pomysłów.

Problem leży wg mnie w jednej tylko kwestii. Kontrowersyjność miejsca nagrania. Nie o to chodzi, że centrum stolnicy. Spytam się w prost, kto wie ile z tych żuli to miejscowi? Pewnie 1, może 2%.. Wszystko to co chodzi po śródmieściu to przyjeżdża z całej Polski bo fama jakaś krąży, że tu najwięcej hajsu i fajek można od przechodniów zdobyć...



I dziękujmy tylko wszystkim świętościom, że to nie są kozojebcy...

Bawar4

2013-12-21, 21:06
StalowyTaboret no dokładnie... łezka się w oku kręci

karinawaw

2013-12-21, 21:14
Wardęga bohater.. dobre sobie. Dziękować powinni sponsorom którzy płacą Wardędze za wyświetlenia bo to z ich pieniążków są te ciuszki. Wardęga spija śmietankę i pochwały.

Ja kilka razy w roku wrzucam ciuchy z rodziną do pojemników na odzież używaną PCK. I jakoś nie nagrywam o tym filmików żebrząc na koniec o subskrybcje.

A pomaganie żulom to przyzwyczajanie ich do żebraczego życia. Jak by chciał być taki bohaterski to by wziął takiego żula za fraki zapakował do auta, zawiózł do siebie do domu. Udostępnił łazienkę by się umył i ogolił. Dał mu ubrania i pomógł mu znaleźć pracę. Poszukałby po rodzinie, w internecie i w gazecie. Po znalezieniu pracy powinien pomóc mu się skontaktować z rodziną. A potem mocno musiałby pracować nad takim żulem by go wyleczyć z alkoholizmu.
A Pan Wardęga myśli ,że im da ciuszki to naprawi świat a hoduje w ten sposób bandę nierobów którzy w większości świadomie wybrali taki sposób na życie. Psują oni wizerunek miastom, zasmradzają komunikacje miejską i kosztują nasze Państwo mnóstwo pieniędzy. Mógł kupić dzieciom w domach dziecka zabawki czy ubranka było by to bardziej szczytne.

ka...........91

2013-12-21, 22:02
rksrobert napisał/a:

@HelloHell a czy on wydaje twoje ciężko zarobione pieniądze? Nie należy do rządu więc wydaje własne. Nie wiem z czym masz problem.



to niech wyda swoje pieniądze na mnie i mi coś kupi ok?
nie zrozumiałeś mnie, nie chodzi mi o to czyje/skąd były pieniądze tylko ze po prostu dal im coś za darmo - a to źle bo uczymy ich wtedy nieróbstwa.