18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sa Wardęga mikołajem

kamcios1 • 2013-12-21, 19:03
Znany wam Polski jajcarz postanowił zrobić po raz drugi zrobić coś dobrego.

T34v2

2013-12-21, 22:04
Może i idea fajna i na filmiku fajnie wygląda. Gimby i p*zdy są wzruszone, że jakie to nie wspaniałe...

Ale zastanówmy się. Chwilka refleksji nad tymi ludzmi, nad tym jak w takiej sytuacji się znaleźli i dlaczego.

Cokolwiek by im nie dał, jest to stracone. Oni to sprzedadzą i przepie**olą na tanie wino. Dlatego są bezdomnymi. Dlatego wcale im nie pomógł. Trzebaby tu zlikwidowac przyczynę, nie skutki. Oni są bezdomni nie bez powodu - bo piją... bo im się robić nie chce...itd

Catacombe

2013-12-21, 22:08
Ja was ludzie po prostu k***a nie rozumiem. Typek robi coś dobrego, ch*j czy to dla fejmu, czy ktoś mu za to płaci, czy po prostu z własnej woli. Lepiej pie**olić jaki to on sztuczny, ile to hajsu nie dostaje, pomijając radość jaką sprawił tym ludziom. Bo czytajac to co piszecie to lepiej by było jakby tym ludziom wreczył gówno w torebce w stroju spidermana.


karinawaw, skoro do tego czasu nic nie zrobili żeby lepiej żyć to ciepła woda i garniak w tym nie pomogą. Znam historie takiego jednego kolesia, był bezdomny, śmierdział i doił płyn do mycia szyb pod sklepem. Potem słuch o nim zaginał na jakiś czas, aż pewnego razu ojciec mojego znajomego zobaczył go w jakimś sklepie ze śrubami jako sprzedawca. Człowiek wyszedł na prostą bez żadnej pomocy i inicjatywy. Wracając do tego co napisałeś, wpakowanie takich jegomościów w garniak sprawiło by jedynie że spali by w nim pod mostem

hgh

2013-12-21, 22:09
0:32 akurat ta osoba mieszka miedzy Hala Wola i Cieplownia Wola. Dziekuje, dobranoc. (nie, nie pijam z nim wodki)

Wesolych Swiat, zlosliwce ponizej. ;-)

Trzyszcz

2013-12-21, 22:12
A ileż to youtube daje kasy za wyświetlenia, że to mu sie zwróci? coś nie widzę tego

Gossu1988

2013-12-21, 22:13
i to jest właśnie k***a pomaganie innym, a nie jakieś tam pierodolone wysyłanie smsów na jakąś j***ną fundacje tvn czy h*j wie co, gdzie większość z tych esów zgarnia prezesik na wygodnym stołku, tak sie powinno pomagac innym, dawac im to ręki a nie przez jakieś pseudo pomoce w tv

FrycuBOP

2013-12-21, 22:34
popieram w 100 %

sard

2013-12-21, 22:36
karinawaw napisał/a:


Ja kilka razy w roku wrzucam ciuchy z rodziną do pojemników na odzież używaną PCK. I jakoś nie nagrywam o tym filmików żebrząc na koniec o subskrybcje.


Jesteś pewna, że to pojemnik PCK?
Z tego co kojarzę to od lat PCK nie ma już pojemników, a te co są to prywatne firmy towar do lumpeksów biorą...

Tafariel

2013-12-21, 22:38
Wg mnie bardziej potrzebna by była pomoc np samotnym matkom, a nie zapijaczonym żulom którzy mogą cię zaj***ć nożem bo im placków nie kupisz...

ti...........ax

2013-12-21, 22:47
Jutro onet i wiadomości będą pokazywać tą medialną szopkę jak inne jego wyskoki. ch*j z tym że takich akcji jak ta, czy te jego żarty jest w ch*j i trochę na youtube ale według Onetu czy innego ch*jstwa tylko on istnieje.
Był by ok ale ktoś sk***iele młodego promuje kto ma w ch*j szerokie plecy.

Tafariel napisał/a:

a nie zapijaczonym żulom którzy mogą cię zaj***ć nożem bo im placków nie kupisz


a k***a zaproponują takiemu nocleg, prace to ni ch*j rekami i nogami się zapiera.

gangstareso

2013-12-21, 23:05
1:31 chytra baba z radomia

vasq226

2013-12-21, 23:10
Obywatele z własnej inicjatywy muszą pomagać potrzebującym. Gdzie jest nasze państwo? Mają tych ludzi w d**ie, dają marny zasiłek przy którym ledwo co zwierze da rady utrzymać. Hańba

Nizzur

2013-12-21, 23:14
ch*j mnie k***a obchodzi że dostanie więcej subów i pieniędzy. Bezdomni dostali prezenty i czują się szczęśliwi więc zamknijcie ryje bo pewnie jak mama wam kupi kurtke czarną to pie**olicie że miała być różowa j***ne gimby !

KrisCFC

2013-12-21, 23:35
Jaka podnieta w komentarzach..a brudasy i tak to przepiją... albo zgubią, albo im ukradną inni... :amused:

Templariusz Mariusz

2013-12-22, 00:28
j***ć internetowego pajaca. Chce komuś zrobić prezent? Niech przestanie zaśmiecać sobą YT.

DEADmanPL

2013-12-22, 00:37
Nawet nie czytałem komentarzy, ale asekuracyjnie powiem, jebie mnie to czemu są bezdomni, może i ćpają, może kradli albo może im się po prostu nie powiodło, bezwzględu na to sam chciałbym mieć możliwość przebrania sie za takiego Mikołaja i i robić to co on, niezależnie co by sie działo, jeśli nie znajdzie się ktoś kto nie robi dla człowieczeństwa czegoś od tak to ludzkość upadnie, można wyklinać kogos takiego, ze pomaga ćpunom, arabom (j***ć turbanów), bezdomnym bądź zwykłym ścierwom społczeństwa, ale jeśli takich ludzi zabraknie... to będzie nasz koniec.

Pozdrawiam Wszystkich, wesołych świąt :)