18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rzeźbiarz

Imie_jego_44 • 2016-09-15, 16:58

przy sprzedaży będzie, panie żona na parkingu lekko tył przytarła.

Lololoney

2016-09-15, 17:13
Prawdziwy Janusz Rzeźbiarz-magik to by wziął i się pie**olił jak on na początku, czyli prostowałby, klepał i szpachlował, do zaj***nia i dostałbyś niewiele mniej zj***ne auto, jak zaraz po wypadku - tylko naprostowane i zalepione...
A tutaj profeska, chociaż takiego auta bym nie kupił (jakbym się potrafił poznać), ale pojeździ jeszcze kilka lat na pewno bezpieczniej, niż drutowane z toną szpachli.

kocyk8000

2016-09-15, 17:21
ch*ja tam bezpiecznie, przy takim silniku z tylnym napedem przespawal caly tyl, po deszczu ten samochod bedzie chodzil bokiem w kazdym zakrecie bo cala buda ma sp***olona geometrie, zeby on chociaz spawal to na ramie przy pomocy elektronicznych miernikow ktorymi da sie spradzic czy najwazniejsze punkty mocowania zawieszenia sa w odpowiednim miejscu, takie cos jedynie wyglada ladnie ale zabije cie w najmniej oczekiwanym momencie

Lololoney

2016-09-15, 17:24
@up
Napisałem "bezpieczNIEJ" od prostowanego, klepanego i rzeźbionego, a nie, że ogólnie to jest bezpieczne...

saves

2016-09-15, 17:50
Ciekawe, kiedy takie kurestwo będzie w Polsce karalne? Na wschód od naszej granicy niech robią, co chcą.

Imie_jego_44

2016-09-15, 17:52
Wieszcie psy na ludziach, którzy mają fach w ręce i chcą uczciwie zarobić, a nie przyszło wam do głowy, że to może być nowe auto, które spadło z lawety?
Dużo jest takich przypadków.

kocyk8000

2016-09-15, 17:56
Imie_jego_44 napisał/a:

Wieszcie psy na ludziach, którzy mają fach w ręce i chcą uczciwie zarobić, a nie przyszło wam do głowy, że to może być nowe auto, które spadło z lawety?
Dużo jest takich przypadków.


tyle ze nowe samochody naprawia sie w wyspecjalizowanych serwisach z uzyciem takich narzedzi ze ten pan z filmu nie wiedzialby o co chodzi

BKKWK

2016-09-15, 19:27
Imie_jego_44 napisał/a:

Wieszcie psy na ludziach, którzy mają fach w ręce i chcą uczciwie zarobić, a nie przyszło wam do głowy, że to może być nowe auto, które spadło z lawety?
Dużo jest takich przypadków.



Czyli według Ciebie on bezpiecznie kogoś zabije sprzedając taki samochód. Nieważne, czy powie prawdę o stanie samochodu sprzed naprawy. Uczciwość pełną gębą, nie ma co.

~Velture

2016-09-15, 20:01
Cytat:

to może być nowe auto, które spadło z lawety?
Dużo jest takich przypadków.


No. Dużo takich przypadków. Tylko musisz kupić nowe papiery i przebijać numery do takich co spadły z lawety...
Często spadają auta z lawety i inne towary wypadają z naczep.
Jak się mówiło na takich handlujących wypadającym towarem? P...Pa....Pas... Paser?

tranzystor

2016-09-15, 21:17
kocyk8000 napisał/a:

tyle ze nowe samochody naprawia sie w wyspecjalizowanych serwisach z uzyciem takich narzedzi ze ten pan z filmu nie wiedzialby o co chodzi




Nowych samochodów producent nie naprawia, tylko albo złomuje, albo opycha w promocyjnej cenie. Taka naprawa przez producenta, biorąc pod uwagę konieczność zastosowania odpowiedniej technologii, kadry i później wystawienie gwarancji, nie opłaca się. Są warsztaty, które stosują specjalne ramy i pomiar laserem przy wymianie elementów nadwozia, ale to nie ma nic wspólnego z producentem.

Lysack

2016-09-15, 22:46
tranzystor -> weź sobie miernik lakieru i pojedź do pierwszego lepszego salonu samochodowego. Zdziwisz się rezultatami.

Avalanger

2016-09-15, 22:53
Mało sadystyczny komentarz, ale pie**olę to.

Nawet nie wiecie, jak zacząłem martwić się o własną dupę po obejrzeniu tego materiału.
Też RWD, też BMW, niby u mnie geometria jest w porządku, ale na mokrej nawierzchni latam jak poj***ny. Żeby nie okazało się, że składak, chyba czujnik pójdzie w ruch, nie ma ch*ja, nie ma co ryzykować.


Nawiasem mówiąc, wujek mojej Kobiety jest blacharzem. Ile oni składaków robią, z dwóch czy trzech aut, to miazga. Odbiera wiarę w ludzkość.. i wytrzymałość materiałów.

TheMozg01

2016-09-15, 23:25
@BeKay
Nawet się tu tak nie wypowiadaj. Bo zaraz Cię zjadą, że takie auto jest w 100% sprawne, jak z fabryki. Powiedzą że jesteś Januszem którym wciskają taki kit, a Ty nawet o tym nie wiesz :D

Ja to może się nie będę wypowiadał na ten temat, ale sobie poużywam, a co :D :mrgreen:
Ostatnio w temacie z wypadku nabąknąłem o spawanych autach. Zaraz zleciało się od ch*ja Mirków spawaczy, opowiadających jaki to spawany samochód bezpieczny, że sam pewnie takim jeżdżę i że ch*ja można odróżnić spawane auto.. Ale dyskusja z osobami które nie szanują własnego życia, dobrego imienia, którzy wciskają ludziom kit że mają sprawne auto, zarabiający na fuszerce mnie nie interesuje. Przez właśnie takich ch*jów usprawiedliwiaczy nasz rynek aut w Polsce będzie jaki będzie. No ale przecież to wina kupujących...

Także kupujcie spawane auta od Januszy blacharzy! Są bezpieczniejsze (przecież spawane w fabrycznych miejscach, tak linijka i poziomica pokazała przecie :D :D ) no i nie będziecie frajerami co kupują nowe auta.
Pozdrawiam trzeźwo myślących.

hellperos

2016-09-15, 23:27
Ja tam bym się na waszym miejscu nie martwił civiców, lanosów i innych gówien nie składają.

xpl1337

2016-09-15, 23:35
Jak czytam te niekotre komentarze to nie wiem czy sie smiac czy plakac. Bedzie dupa w deszczu chodzic. No k***a zabijcie mnie. Ty kiedys w ogole czlowieku samochodem jechales?