18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BongMan

2012-01-29, 16:35
Islandia - 311 000 ludzi.
Polska - 40 000 000.
U nas to nie przejdzie.

.:...........:.

2012-01-29, 16:37
Mimo, że kolorowe, to i tak nie skusiłem się na przeczytanie.

TenTyp_Zly

2012-01-29, 17:08
Tylko uważajcie z tym wszystkim. Bo teraz Każda partia chce wykorzystać obecna sytuacje po to by pokazać ze NIBY SA ZA NAMI, a to PO jest złe. Jak do władzy dojdzie Kaczor 2 to będzie jak za jego brata, on już wtedy wszystkich Inwigilował ;) PO nie jest złe, gadacie na Tuska. Tu chodzi o coś wiecej, tu chodzi o USA które chcą przejąć kontrole nad nami.

lulok07

2012-01-29, 17:23
kaczor inwigilował bogaczy i polityków którzy się dorobili na przekrętach za czasów komuny
donald inwigiluje zwykłych ludzi
dla mnie wybór jest prosty :)

Cz...........el

2012-01-29, 17:41
Fakt jest faktem że gdyby rządził kaczor to były by to samo bagno co jest teraz tylko dodatkowo śmiał by się z nas cały świat. Poza tym Tusk ma głupie pomysły ale jest też ustępliwy. Jak by rządził PIS to Jareczek w biegu by podpisał ACTA a jak byście spróbowali wyjść na ulice i mówić że wam się to nie podoba to dostalibyście pałką i gazem po twarzy. Ja osobiście wymienił bym całą tą j***ną "elitę".

BongMan

2012-01-29, 17:57
lulok07 napisał/a:

kaczor inwigilował bogaczy i polityków którzy się dorobili na przekrętach za czasów komuny
donald inwigiluje zwykłych ludzi
dla mnie wybór jest prosty :)



Jest jeszcze trzecia opcja. Taki jeden co pali koty. Nikogo nie będzie inwigilował i na pewno nie odjebie takich głupot jak tamci dwaj. Transa w sejmie mogę znieść, w końcu wolny kraj...

bloodwar

2012-01-29, 18:20
Jest mała różnica między Islandią (która nie miała zbvt wielkiego długu narodowego póki rzadzący nie znacjonalizowali kilkunastu banków które wcześniej inwestowały nieistniejące pieniądze w różne akcje i lewary, a gdy giełda się sypnęła wyciągnęły rękę do państwa żeby spłacało ich długi z państwowej kasy) a Polską, która KAŻDY JEDEN pożyczony grosik oddawała na łatanie powiększającej się stale dziury w ZUS, KRUS i NFZ. Nie jest to wina wyłącznie Tuskau, a wszystkich rządzących jeden po drugim od 1945 roku, bo to oni stworzyli poroniony system sprawiedliwości społecznej "syn płaci na emeryturę ojca", oni stworzyli patologię szpitalną, patologię rolniczą, oni wymuszają horrendalnie wysokie składki ZUS i nie robili NIC w celu poprawy sytuacji ekonomicznej zwykłego Kowalskiego. Jeżeli macie zamiar powywieszać na wysokim drzewie wszystkich odpowiedzialnych za złą sytuację w kraju, to będziecie potrzebowali naprawdę długiej gałęzi...

PS: Poza tym tak jak zauważył @BongMan - porównywanie Polski (36 mln ludzi) do Islandii (niewiele ponad 300 tysięcy) to jak porównywać Polske do Chin czy Indii...

iHadToGo

2012-01-29, 19:32
TenTyp_Zly napisał/a:

Tylko uważajcie z tym wszystkim. Bo teraz Każda partia chce wykorzystać obecna sytuacje po to by pokazać ze NIBY SA ZA NAMI, a to PO jest złe. Jak do władzy dojdzie Kaczor 2 to będzie jak za jego brata, on już wtedy wszystkich Inwigilował ;) PO nie jest złe, gadacie na Tuska. Tu chodzi o coś wiecej, tu chodzi o USA które chcą przejąć kontrole nad nami.



Ty masz jakieś wg. pojęcie o polityce? Na jakim świecie ty żyjesz?

mefe

2012-01-29, 19:38
Co to jest Guantamo?

qwerty1234567890

2012-01-29, 19:41
W rządzie powinny zasiadać wykształcone osoby w danym kierunku, a nie przykładowo ministrem transportu jest koleś po ASP lub ministrem zdrowia jest ktoś kto skończył LO o profilu humanistycznym.. W głębokim poważaniu mam PO, PiS i inne, bo nikt z nich nie zrobił nic, prócz sięgania do mojego portfela, a przed wyborami zawsze jest kolorowo... I gdyby nie Euro to nawet dróg by nie było.. W rządzie potrzeba ludzi wykształconych do danego koryta i mających tyle, aby rządzili dla nas, a nie dla siebie co widać na przykładzie podwyżki wynagrodzenia posłów i olania choćby strażaków...

Mom and Death

2012-01-29, 19:44
czy to jest, k***a, forum polityczne czy sadistic, wypie**alać z takim ch*jstwem.

Robster

2012-01-29, 19:51
Widzę kilka mądrych komentarzy, a reszta to bełkot gimbusów i ciemniaków, którzy myślą, że wszystko co złe, pojawiło się w kraju za rządów PO.
To wszystko to długoletnie przeginanie pały wszystkich rządów od '89 roku. Głupie, bezmyślne i niepoważne wydawanie pieniędzy, których nie mieliśmy. Na pocieszenie można tylko dodać, że nie tylko u nas takie cyrki się dzieją, a w całej Europie. To, że mimo wszystko innym idzie gorzej. A na koniec fakt, że z tej "czołówki" Europy, jesteśmy najmłodszym państwem, bo to co się działo przed '89 rokiem (znaczy w komunie), nie można zliczać do "wieku" naszego kraju. To nie był nasz kraj i nie my nim rządziliśmy, ale jego długi stały się naszymi długami.

-----------------
@Mom and Death to że nie masz pojęcia o tym co się dzieje w kraju i na świecie, oraz to że jesteś kompletnym ignorantem, który nie ma nic ciekawego do powiedzenia, prócz tego, jaką ostatnio widział "zajebistą dupę", nie oznacza, że możesz stawiać w jednej linii z sobą i nas.

sa...........os

2012-01-29, 19:53
Już nawet tutaj człowiek nie zazna spokoju od tej całej politycznej sp***oliny i wylewów "oświeconej" młodzieży...

kamil889

2012-01-29, 19:57
J. Piłsudski się w grobie przewraca. Polsce są potrzebne "rządy silnej ręki". Ktoś musiałby się nieźle narobić aby posprzątać ten cały bajzel. Społeczeństwo obywatelskie w Polsce nie jest jeszcze na tyle rozwinięte, żeby dokonywać takich zmian jak w Islandii. Wszyscy się śmieją z Rosji. Może nie dosłownie, ale i nam przydałby się taki polski Putin.