18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cossmos

2012-01-29, 21:37
Takie pie**olenie kotka za pomocą młotka. Teraz nagle wszystkim źle i niedobrze, nagle się okazuje, że nas kroją na każdym kroku. Od 20 lat się nic nie zmieniło, a ludzie dopiero teraz to zauważyli. Słyszałem dzisiaj pie**olenie jakiegoś (p)osła, że kraje zachodnie mają droższe paliwa, tratatata, tyle że 3x więcej zarabiają. Polak zarabia 3000zł płaci za ON 6zł, niemiec zarabia 2,5k euro, płaci 1,5eu, gdzie tu porównanie?
Wk***ia mnie też takie pieprzenie, że trzeba zrobić rewolucje, wypie**olić wszystko do góry nogami - a pamięta ktoś jeszcze "Folwark Zwierzęcy" Orwela? Ktoś przeczytał, czy łatwiej było uznać, że to kolejna, bezwartościowa lektura? Pozbędziesz się jednej mendy, to zastąpi ją druga. Przez chwilę będzie dobrze, ale ostatecznie nic się nie zmieni. Tak było, jest i będzie. Taki jest człowiek i nic tego nie zmieni, czy ich będziemy wieszać i łby urywać, czy też głaskać po czuprynkach nawet jak nas będą otwarcie w ch*ja robić. Nie mówię, że nie można nic robić, że trzeba siedzieć bezczynnie i mieć to wszystko w dupie "bo jakoś to będzie", ale jak dla mnie takie teksty jak ten wyżej są po prostu mdłe i nic nie warte. To, że ktoś wrzuci parę niekoniecznie mądrych słów na obrazek i wrzuci to na sadola, gimbusowego kwejka czy inne pierdy, nie znaczy, że nagle podniesie się cały naród i będzie obalanie Palikotów i Tuskaczy. Tu trzeba działania. Komuny nikt przez internet nie obalił (pomijam fakt, że internet nie istniał - dla ułatwienia niedorozwojom: poprzez radio, TV, gazety nikt komuny nie obalił, to tylko "dopalacze"). Dziękuję, dobranoc.

vass

2012-01-29, 21:42
Żałosne popiskiwanie PISorów, chcecie przegrać 7 raz z rzędu ? Prawda jest taka, że Platforma nie ma z kim przegrać, a na pewno nie z PIS, ani z Palikotem.
Jak chce się obalać rząd, to trzeba coś lepszego zaproponować, a nie tylko rzucać populistyczne hasła w stylu JKM

darek10r

2012-01-29, 21:47
"....rząd(umyślnie z malej...."

Ale im k*rwa pocisłeś, chyba się popłaczą.

lintu

2012-01-29, 22:04
To jest tylko takie pie**olenie, a za 3.5 roku i tak 30 - 40% polaczków zagłosuje na PO, no bo przecież nie można pozwolić, żeby "te gupie pisiory znowu dorwały się do władzy".

Polakom gratulujemy dokonywania mądrych wyborów. k***a, ten kraj ni w ch*ja się nie zmienił przez 500 lat, mentalność jest taka sama, jak przed kilkuset laty.

Takeda

2012-01-29, 22:44
"Obecny rząd (umyślnie z małej)". O k***a, ale to było mocne! Taka akcja, że od razu wszystkie darmozjady podadzą się do dymisji w trybie natychmiastowym!

Ale mnie wk***ia jak jakiś internetowy bojownik robi z siebie debila.

Eliot Imperio

2012-01-29, 22:57
Od zawsze powtarzam że PAŃSTWO to jest wielka firma. Tym trzeba umieć zarządzać. Jak w każdej dobrej firmie jest spec od każdego działu, tak samo powinno być u nas. Dopóki ludzie tam na górze tego nie skumają to tak jak jest, będzie zawsze. Weźmy chociażby Leppera. No przecież to k***a wieśniak jakich mało, zero jakiegoś pomysłu czy chociażby zalążka inteligencji a dopchał się do rządu i nawet Vice ministrem został. Jeśli za zarządzanie nie weźmie się koleś i jego świta, która się na tym zna i potrafi oceniać i szacować pewne rzeczy, i jeśli te stare komuchy które do dziś są w rządzie w końcu zdychną i przestaną pasożytować, dojdą młodzi i ambitni wtedy będzie miało to sens. Nie widziałem w sejmie kogoś poniżej 30 roku życia. Co oznacza że to są ludzie którzy urodzili się w PRL'u, wychowali i żyli w tamtych czasach. Są tym skażeni i zawsze to w nich zostanie.

Kriski

2012-01-30, 00:05
BongMan napisał/a:



Jest jeszcze trzecia opcja. Taki jeden co pali koty. Nikogo nie będzie inwigilował i na pewno nie odjebie takich głupot jak tamci dwaj. Transa w sejmie mogę znieść, w końcu wolny kraj...



Opcji jest tyle ile partii w Polsce która, nawet królestwem mogła by być ( pomysł J K Mikke )

Phallucifer

2012-01-30, 00:40
k***a skad sie biora takie rewelacje, co Skowoo? :) w toku dyskusj i itak owy mit zostal zdemitologizowany. chlopy polityka jest nudna i traci niemytym ch*jem, dajcie se spokoj, sie piwa na kaca napijcie.

Norbias

2012-01-30, 00:47
Taa. Teraz wszyscy ANTY PIS, ANTY PO, i ANTY wszystko. Zaś jak były wybory to na Pana Janusza Korwin Mikkiego nie głosowali bo procent niski itd. a teraz wszyscy jak płaczą to do Korwina ( jak do Matki Boskiej ).

lintu

2012-01-30, 12:36
Poglądy JKM są chwilami bardzo niebezpieczne, ale już zdecydowanie wolę jego radykalną i klarowną wizję, niż pozbawione poglądów bagienko, które serwuje reszta partii. I jakkolwiek JKM prawdopodobnie nigdy już nie dostanie się do sejmu, to nie mam poczucia zmarnowanego głosu. Alternatywa w Polsce istnieje - tylko że nikt nie dostrzega partii ideowych, praktycznie wszyscy wyborcy łapią się tylko na populistyczne hasełka, z której by one strony nie padały. No to teraz mamy, jak mamy.

kub4k

2012-01-30, 23:28
na wikipedii nic o tym nie ma :x