18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cossac

2012-01-29, 19:58
Dlatego ja wystartuję w wyborach. Obiecuję wyprodukować 1000 bomb wodorowych, będziecie mogli posiadać broń, odbiorę Wilno tym brudasom na L, 50% zapotrzebowania na gaz będziemy czerpać z łupków, stanieje paliwo (od 1-2 zł bo jednak musi kraj zarabiać), pety i alk zostają na swoim poziomie. I przeczeszę Sudety dla złota. Wyrzucę z kraju litwinów i cyganów a żydzi będą mieli nałożony specjalny podatek. Ponadto, UWAGA!!! za łapówkę będę ludzi zrzucał z stołka... tyle że na szyi będą mieli trochę sznura. Miękkie narkotyki oczywiści legalne i opodatkowane. Wycofujemy się z misji "pokojowych" na dalekim i bliskim wschodzie i nie oficjalnie potępiamy poczynania stanów. Darmowe kształcenie będzie pod warunkiem że będą pracować w kraju. A co do Izraelu to będziemy traktować ich jak nowotwór i nie uznamy ich praw do terytorium które okupują a nie zajmują. Sejm skrojony do minimum. Jest tylko jeden haczyk... Dacie mi władzę absolutną

EudezetReprezent

2012-01-29, 20:03
Pies j***l ich wszystkich czy to tusk,kaczor,czy palikot tylko tyle ze z palikota to sie posmiac jeszcze idzie ale tez ch*j z nim,a jak PACZE na reszte tej choloty to noz sie w kiermanie otwiera ;D

Mom and Death

2012-01-29, 20:06
Cytat:

@Mom and Death to że nie masz pojęcia o tym co się dzieje w kraju i na świecie, oraz to że jesteś kompletnym ignorantem, który nie ma nic ciekawego do powiedzenia, prócz tego, jaką ostatnio widział "zajebistą dupę", nie oznacza, że możesz stawiać w jednej linii z sobą i nas.



właśnie ty jesteś poj***ny bo masz sprany mózg przez media, myślisz że coś wiesz a to są jakieś pourywane informacje, ani ty ani ja nie wiemy co się dzieje na prawdę, polityka to kurz w oczy. nie masz żadnego dostępu do jakiejkolwiek prawdy, nie masz kontroli. można tylko samemu się zmieniać.

robal321

2012-01-29, 20:08
jest taka jedna partia która chce wywrócić ten śmietnik do góry nogami (czyli w zasadzie wyprostować, bo "do góry nogami" to jest teraz), ale w tusk vision network próżno jej szukać ;) Jak ktoś narzeka a potem oddaje głos na te same świnie to niech się nie dziwi, że nic się nie zmienia, albo zmienia się na gorsze

KamilSol

2012-01-29, 20:12
wczesniej tak tusku odwalal kazdy narzekal a jak byly wybory to i tak za nim poszliscie
na cholere chcecie teraz powtorki?? co nagle wam zaswitalo ze tusku chce kontrolowac was jak moze????
myslec trzeba bylo wczesniej a nie po fakcie. teraz przez 4 lata to naskoczyc temu PO mozecie

Frank Drebin

2012-01-29, 20:13
korrwin jest za radykalnymi zmianami nie dostał jeszcze szansy o dziwo sprytnie pozbyto się go z najbardziej zainteresowanych okręgów i w tv tez rzadko go pokazują ciekawe dlaczego hmm..

lapps

2012-01-29, 20:18
@Bongman
dales sie nabrac cyganowi na trasie, na sztuczne swiecidelko. palikot=po, a teraz udaje takiego prowolnosciowego, bo elektorat zweszyl. po stracilo notowania pis tez sld tym bardziej, to trzeba bylo z czyms swiezym wyskoczyc.

@*do tych wszystkich co bronia po*
tusk jest taki sam jak kaczor. rozni sie tylko wzrostem i wada wymowy

Mom and Death

2012-01-29, 20:20
ja nie wiem w ogóle po ch*j krzyczeć ten jest taki ten taki, przecież to jest tylko i wyłącznie przelewanie własnego niedoj***nia na innych.

djhexe

2012-01-29, 20:34
1. swoich przekonań politycznych tutaj nie będę ujawniał (jak powiedziano mi kiedyś na szkoleniu w korporacji: "nigdy nie rozmawiaj z klientami o polityce i religii")
2.
qwerty1234567890 napisał/a:

W rządzie powinny zasiadać wykształcone osoby w danym kierunku, a nie przykładowo ministrem transportu jest koleś po ASP lub ministrem zdrowia jest ktoś kto skończył LO o profilu humanistycznym.. W głębokim poważaniu mam PO, PiS i inne, bo nikt z nich nie zrobił nic, prócz sięgania do mojego portfela, a przed wyborami zawsze jest kolorowo... I gdyby nie Euro to nawet dróg by nie było.. W rządzie potrzeba ludzi wykształconych do danego koryta i mających tyle, aby rządzili dla nas, a nie dla siebie co widać na przykładzie podwyżki wynagrodzenia posłów i olania choćby strażaków...



za wikipedią: Bartosz Adam Arłukowicz (ur. 30 grudnia 1971 w Resku) – polski polityk, lekarz pediatra, nauczyciel akademicki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, kawaler Orderu Uśmiechu (2006), sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w 2011, poseł na Sejm VI i VII kadencji, od 18 listopada 2011 minister zdrowia w drugim rządzie Donalda Tuska. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Darłowie, a następnie studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Uzyskał specjalizację II stopnia z pediatrii. Otrzymał dyplom MBA w Uniwersytecie Szczecińskim.

3.
cossac napisał/a:

Dlatego ja wystartuję w wyborach. Obiecuję wyprodukować 1000 bomb wodorowych, będziecie mogli posiadać broń, odbiorę Wilno tym brudasom na L, 50% zapotrzebowania na gaz będziemy czerpać z łupków, stanieje paliwo (od 1-2 zł bo jednak musi kraj zarabiać), pety i alk zostają na swoim poziomie. I przeczeszę Sudety dla złota. Wyrzucę z kraju litwinów i cyganów a żydzi będą mieli nałożony specjalny podatek. Ponadto, UWAGA!!! za łapówkę będę ludzi zrzucał z stołka... tyle że na szyi będą mieli trochę sznura. Miękkie narkotyki oczywiści legalne i opodatkowane. Wycofujemy się z misji "pokojowych" na dalekim i bliskim wschodzie i nie oficjalnie potępiamy poczynania stanów. Darmowe kształcenie będzie pod warunkiem że będą pracować w kraju. A co do Izraelu to będziemy traktować ich jak nowotwór i nie uznamy ich praw do terytorium które okupują a nie zajmują. Sejm skrojony do minimum. Jest tylko jeden haczyk... Dacie mi władzę absolutną


-ch*ja sobie wyprodukujesz - zanim zaczniesz izrael Cie zajebie
-broń bronią ale prawo zamknie Cię za nieumyślne spowodowanie śmierci a nie to żeś się bronił
-po co Ci Wilno?
-paliwo - ok
-papierosy??? - czy wiesz ile podatków idzie ze szlugów do "unii" i państwa???
-a czemu jednych wyrzucisz a na innych nałożysz podatek? jak dojebiesz wysoki podatek sami się wyniosą
-a władzy absolutnej ode mnie nie dostaniesz - za bardzo jesteś skrajny w swoich poglądach więc podchodzi mi to pod dyktaturę.

4.co do polityki i rządzących:
musimy mieć ludzi, którym zależy na dobrobycie kraju, ludzi w nim mieszkającym. rządzić powinni dobrze wykształceni a nie po "szkole wyższej pitolenia i pie**olenia" z tytułem magistra zrobionym za pieniądze rodziców o specjalności ch*joznawca, prawdziwi patrioci.
co do rad na przyszłość: nie możemy odcinać się od innych państw - dlaczego nie możemy prowadzić handlu z rosją na takich zasadach jak chcemy a nie dyktuje nam ue? sprzedając samą cebulę, marchew i ziemniaki nasi rolnicy byliby panami co mogliby płacić zus a i tak by ciągle brakowało surowców do sprzedaży.

btw: a jaki ch*j nam załatwił że nie ma polskiego cukru a tylko ten sprzedawany pod logo niemieckiej firmy???

ps. żem się k***a rozpisał

griffin1899

2012-01-29, 20:37
BongMan napisał/a:



Jest jeszcze trzecia opcja. Taki jeden co pali koty. Nikogo nie będzie inwigilował i na pewno nie odjebie takich głupot jak tamci dwaj. Transa w sejmie mogę znieść, w końcu wolny kraj...




i jeszcze sie mocno zdziwisz ;-)

mia

2012-01-29, 21:11
Rudy z podpisaniem ACTA tylko dolał oliwy do ognia. Ludzie są już mocno wk***ieni. W głowie się nie mieści jakie szmaty nami rządzą. A w tvnie znów powiedzą, ze rząd ma wysokie poparcie i Tusk cieszy się zaufaniem Polaków. Żenada!

Robster

2012-01-29, 21:13
Mom and Death napisał/a:



właśnie ty jesteś poj***ny bo masz sprany mózg przez media, myślisz że coś wiesz a to są jakieś pourywane informacje, ani ty ani ja nie wiemy co się dzieje na prawdę, polityka to kurz w oczy. nie masz żadnego dostępu do jakiejkolwiek prawdy, nie masz kontroli. można tylko samemu się zmieniać.



Dobrze, że ty masz dostęp i uświadamiasz nas - głupi plebs. Weź nie pie**ol gimbusie.

sosik

2012-01-29, 21:15
Tak czytam niektóre komentarze i się nie dziwię, że taki burdel w kraju jest, skoro władzę wybierają takie barany.

Mom and Death

2012-01-29, 21:18
@2up bezpodstawna kretyńska napinka, wypie**alaj.

bania88

2012-01-29, 21:33
Dlatego ja za Januszem Korwinem Mikke jestem :)