18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rusek tańczy do neurofunk`u

zuq4 • 2013-04-14, 17:15
:krawaciarz:




nuta:Black Sun Empire - All Is Lost (Memtrix Remix)

ru_ziolo

2013-04-14, 18:35
Tańczy się do muzyki z tego co kojarzę. A tego muzyką nazwać się nie da.

zuq4

2013-04-14, 19:04
ru_ziolo napisał/a:

Tańczy się do muzyki z tego co kojarzę. A tego muzyką nazwać się nie da.



skoro już tak piszesz to chociaż sprecyzuj co muzyką jest a co nie(według ciebie oczywiście)

Bożek

2013-04-14, 19:19
Borys Jelcyn?

Mathiuser

2013-04-14, 19:51
zuq4,

Dźwięki wydawane podczas srania cięzko jest nazwać muzyką.

zeto88

2013-04-14, 20:18
Piwo za Black Sun Empire.

@ru_ziolo, @Mathiuser wracajcie słuchać piaska.

zuq4

2013-04-14, 20:28
Mathiuser napisał/a:

zuq4,

Dźwięki wydawane podczas srania cięzko jest nazwać muzyką.



ja pie**ole następny znawca sie znalazł,ja ci niemówie czego ty masz słuchać,temat ci nie pasuje to wyjdż.

RevolutionGFX

2013-04-14, 20:45
Neurofunk? Według mnie to dnb ale co ja tam sie k***a pewnie znam :D

zuq4

2013-04-14, 20:58
RevolutionGFX napisał/a:

Neurofunk? Według mnie to dnb ale co ja tam sie k***a pewnie znam :D



po części masz racje ale klasyczny w pełnym tego słowa znaczeniu drum&bass jest bardziej liquid`owy,a neurofunk jest bardziej glitch`owaty :-)

Ma...........eh

2013-04-14, 21:00
zuq4 napisał/a:



skoro już tak piszesz to chociaż sprecyzuj co muzyką jest a co nie(według ciebie oczywiście)




Tam nie ma melodii ani muzyki, jest sama rytmika - dla zielonych w temacie: rytm jest zbiorem dźwięków o określonych częstotliwościach, które to dźwięki mają ściśle określone interwały czasowe a ich ułożenie powtarza się cyklicznie.

Pozdrawiam normalnych, wrażliwych na muzykę użytkowników sadola.

zuq4

2013-04-14, 21:44
Mateh napisał/a:




Tam nie ma melodii ani muzyki, jest sama rytmika - dla zielonych w temacie: rytm jest zbiorem dźwięków o określonych częstotliwościach, które to dźwięki mają ściśle określone interwały czasowe a ich ułożenie powtarza się cyklicznie.

Pozdrawiam normalnych, wrażliwych na muzykę użytkowników sadola.



japie**ole teraz to żeś farmazonem pocisnął :homer: skopiowałem ci z Wikipedii żebyś się dokształcił troche,to że nie rozróżniasz rytmu od rytmiki to już swoją drogą :roll: ot wielki fachowiec :-|


"Muzyka (gr. mousike, cz. hudba, staropol. gędźba) – sztuka organizacji struktur dźwiękowych w czasie. Jedna z dziedzin sztuk pięknych, która wpływa na psychikę człowieka przez dźwięki.
Struktury dźwiękowe składają się z zestawów fal akustycznych o odpowiednio dobranych częstotliwościach i amplitudach oraz ciszy pomiędzy nimi. Celem muzyki jest oddziaływanie na świadomość słuchacza. Jest zjawiskiem odbieranym subiektywnie, zależnym od indywidualnych skłonności, wcześniejszych doświadczeń, społecznych kryteriów wartości, aktualnego nastroju i wielu innych czynników w tym tzw. słuchu muzycznego. Od mowy ludzkiej różni się znacznie większą abstrakcyjnością przekazywanych treści oraz wykorzystaniem oprócz głosu ludzkiego również instrumentów muzycznych."

Ma...........eh

2013-04-14, 22:16
zuq4 napisał/a:



japie**ole teraz to żeś farmazonem pocisnął :homer: skopiowałem ci z Wikipedii żebyś się dokształcił troche,to że nie rozróżniasz rytmu od rytmiki to już swoją drogą :roll: ot wielki fachowiec :-|


"Muzyka (gr. mousike, cz. hudba, staropol. gędźba) – sztuka organizacji struktur dźwiękowych w czasie. Jedna z dziedzin sztuk pięknych, która wpływa na psychikę człowieka przez dźwięki.
Struktury dźwiękowe składają się z zestawów fal akustycznych o odpowiednio dobranych częstotliwościach i amplitudach oraz ciszy pomiędzy nimi. Celem muzyki jest oddziaływanie na świadomość słuchacza. Jest zjawiskiem odbieranym subiektywnie, zależnym od indywidualnych skłonności, wcześniejszych doświadczeń, społecznych kryteriów wartości, aktualnego nastroju i wielu innych czynników w tym tzw. słuchu muzycznego. Od mowy ludzkiej różni się znacznie większą abstrakcyjnością przekazywanych treści oraz wykorzystaniem oprócz głosu ludzkiego również instrumentów muzycznych."




zajebiste... a potrafisz coś od siebie czy zamierzasz niczym j***ny zaślepiony z wypranym mózgiem ciapaty nawracać wszystkich na swoją popie**oloną "muzykę"? Rytmiczne uszczanie bąków też w gruncie rzeczy jest muzyką więc...? Nie ograniczaj się bo nie warto ;)

urielpp

2013-04-14, 22:57
Włączcie filmik i patrzcie na gif nad filmikiem ;P lepiej pasuje :D

Ma...........eh

2013-04-14, 23:13
urielpp napisał/a:

Włączcie filmik i patrzcie na gif nad filmikiem ;P lepiej pasuje :D



Fakt, sranie oraz dźwięki wszelakie z dwunastnicy (i nie tylko) ludzkiej (i nie tylko) zsyntetyzowane o wiele bardziej pasują do zsyntetyzowanej karykatury człowieka :) leci browar za odwagę bo grasuje tutaj sporo fanatyków "muzycznych" ;)

Maffius

2013-04-14, 23:19
Ale i tak.. Takie lata i taki podskoki.. No wybaczcie.. Szacunek :)