18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rusek tańczy do neurofunk`u

zuq4 • 2013-04-14, 17:15
:krawaciarz:




nuta:Black Sun Empire - All Is Lost (Memtrix Remix)

Pixiee

2013-04-15, 11:59
@Mateh - skoro nie podoba Ci się ten typ muzyki (bądź nie zaliczasz go do muzyki) po cholere go komentujesz, że gówno, że "h*jowe"? Wydaje mi się że jeżeli na tym portalu znalazł by się film z podkładem muzycznym, muzyki której słuchasz, a pierwszy lepszy użytkownik skomentowałby ten styl jako gówno i ścierwo to spiąłbyś się tak samo jak Ci którym się to podoba, po 2 o gustach sie nie rozmawia, podoba Ci się ok, jeśli nie to również OK, a po 3 moim zdaniem (jak podkreślam to tylko MOJE marne zdanie) ch*jOWO jest ograniczać się do jednego stylu muzycznego, osobiscie słucham przekroju muzycznego począwszy od metalu, elektroniki, popu, rapu, dubstepu, po d'n'b, hardteki, hardstyle itp. i również mam podzielone zdanie na temat: wykonawców niektórych wałków, jedne mi się podobają inne nie, ale nie potrzebuje się dowartościować, negatywnie oceniając jakikolwiek styl muzyczny który mi nie podchodzi, nie podoba mi się, to go nie oglądam tym bardziej nie oceniam nie komentuje. To takie trudne? chęć zaistnienia w internecie przewyższa wszystko widze..

qsioneq

2013-04-15, 12:35
@Mateh
rownie dobrze moge powiedziec ze Twoj rodzaj muzyki jest ch*jowy i totalne dno

@Pixiee
duze masz cycki??

Adiksen

2013-04-15, 17:50
@Mateh
Życzę Ci dość szybkiego bana żebyś już wrócił na swojego fejsbuka i kwejka i tak w miarę dużego,grubego czarnego członka między pośladki,może wtedy zrobisz co innego z wolnym czasem.
@Kuribal
Straszny rozpie**ol w tych gatunkach zrobiłeś,lepiej po prostu polecić brytyjską muzykę elektroniczną zaczynając od UK Garage

Jatyon

2013-04-15, 17:58
Dobrze, że muzyka określa się sama poprzez artystów, którzy ją tworzą, a nie ludzi, którzy nie chcą jej słuchać.
Natomiast bardzo ciekawe jest to, od czego zależy jakiej ktoś muzyki słucha. Jeśli dla kogoś dubstepy, metale, rapy i inne takie takie to nie muzyka tylko gówno, to już wiem, że taka osoba nie słucha namiętnie muzyki, albo daje się ponieść komercyjnemu gównu, którym media mydlą nam (w sumie wam) oczy. Jeśli ktoś słucha muzyki przez powiedzmy 5 godzin dziennie, to zaczyna szukać nowych zespołów, nowych gatunków, bo stare śmieci mu się nudzą. Jeśli ktoś poznał mnóstwo zespołów i mnóstwo gatunków wytwarza się u niego tolerancja muzyczna i zaczyna dostrzegać walory każdego gatunku. Artyści są lepsi i gorsi, ale w każdym gatunku znajdzie się ktoś wybitny.

Polecam youtuba do ekspansji swoich muzycznych gustów.

azerbejdzanification

2013-04-15, 18:54
Jeśli jest się zamkniętym jak kupa w klozecie, to prowadzi się właśnie takie dyskusje jak niektórzy w tym temacie.

urielpp

2013-04-15, 21:20
Jestem fanem wszelkiej muzyki, w sumie to większości gatunków jednak najbardziej faworyzuję muzykę cięższą typu alternativ metal, psychodelic rock, psychodelic rap. Mimo to jestem też wielkim fanem D'n'B, czy Katy Parry (możliwości głosowe ma nieziemskie). Jednak w dzisiejszych czasach niestety muzykę tworzą dosłownie ze wszystkiego. Wystarczy stworzyć parę kawałków, wypromować na YT mówiąc, że to nowy gatunek muzyczny, który jest super nowoczesny i alternatywny ;/ Zgodzę się, że techno jest muzyką, ale nie wszystkie utwory. Czasem to po prostu brzmi jakby twórca walił głową o ścianę jednocześnie waląc konia i wszystko nagrał i ot jest nowy kawałek. Zresztą tak jest dziś niestety z praktycznie każdym gatunkiem. Zupełnie zmienia się dziś znaczenie niektórych gatunków, np. dziś rock'iem jest Johnas Brothers, a zespoły krające parę lat temu rock to dziś uważane są za kapele Hard Rockowe albo co lepiej metalowe. Powstało od groma nowych podgatunków takich jak Power Pop czy Pop Country Oo Muzyka elektroniczna powstała lata temu, jest starsza od niejednego użytkownika sadola, ale niektóre dzisiejsze jej odmiany są zbieraniną losowo zebranych dźwięków. Nie mówię akurat o tym kawałku, ale niestety większość taka jest. Z resztą wpływ gównianych producentów i komercji idzie odczuć w prawie każdej muzyce dziś: HH, Rock, Pop, Elektronika czy Raggae. Chyba jedynym gatunkiem, który przez te lata się nie zmienił to Disco Polo, bo jak było gówno tak zostało na razie przynajmniej.

Ma...........eh

2013-04-15, 21:37
Adiksen napisał/a:

@Mateh
żebyś już wrócił na swojego fejsbuka i kwejka i tak w miarę dużego,grubego czarnego członka między pośladki



Nie każdy lubi takie rozrywki jak Ty. Ja jestem heteroseksualny i tam u mnie obowiązuje jedyny słuszny kierunek czyli wylotowy. Pedalstwa też nienawidzę więc idź sobie gdzieś indziej, kwiatuszku ;)

Dziękuję wszystkim za przemiłe komentarze, oczywiście szanuję fakt iż słuchacie tego gówna. Co niektórzy powinni poczytać od początku moje wpisy pod powyższym tematem a dopiero wtedy się spinać. Fakt, niepotrzebnie wziąłem udział w tej jakże zacnej dyspucie na temat tego gówna jakie zostało wrzucone. Na koniec - jebie mnie to czy ktoś napie**ala na "moją" muzykę :) poza tym ja również się nie ograniczam jedynie do danego gatunku muzyki... ale to coś dla mnie jest gównem i koniec. Pozdrawiam i kończę temat ze swojej strony (co zapewne ucieszy co niektórych ale na prawde pie**olę fakt powyższy).

Adiksen

2013-04-15, 22:37
Mateh napisał/a:



Nie każdy lubi takie rozrywki jak Ty. Ja jestem heteroseksualny i tam u mnie obowiązuje jedyny słuszny kierunek czyli wylotowy. Pedalstwa też nienawidzę więc idź sobie gdzieś indziej, kwiatuszku ;)

Dziękuję wszystkim za przemiłe komentarze, oczywiście szanuję fakt iż słuchacie tego gówna. Co niektórzy powinni poczytać od początku moje wpisy pod powyższym tematem a dopiero wtedy się spinać. Fakt, niepotrzebnie wziąłem udział w tej jakże zacnej dyspucie na temat tego gówna jakie zostało wrzucone. Na koniec - jebie mnie to czy ktoś napie**ala na "moją" muzykę :) poza tym ja również się nie ograniczam jedynie do danego gatunku muzyki... ale to coś dla mnie jest gównem i koniec. Pozdrawiam i kończę temat ze swojej strony (co zapewne ucieszy co niektórych ale na prawde pie**olę fakt powyższy).


Mnie tylko denerwuje fakt, że też jestem fanem Opetha (a raczej byłem,wolałem ich ostrzejsze albumy bo herritage nie potrafię słuchać) a ty popisujesz się gimnazjalnym humorem i ogromną ignorancją. Sam nie słucham neurofunku ani takiego dnb ale k***a, ja przynajmniej nie obrażam czyjegoś gustu ani upodobań muzycznych nie mając o danym gatunku pojęcia bo wiem, że każdy poszczególny typ muzyki to zazwyczaj inny styl życia i jest się temu oddany.

Ma...........eh

2013-04-16, 00:39
Adiksen napisał/a:


Mnie tylko denerwuje fakt, że też jestem fanem Opetha (a raczej byłem,wolałem ich ostrzejsze albumy bo herritage nie potrafię słuchać) a ty popisujesz się gimnazjalnym humorem i ogromną ignorancją. Sam nie słucham neurofunku ani takiego dnb ale k***a, ja przynajmniej nie obrażam czyjegoś gustu ani upodobań muzycznych nie mając o danym gatunku pojęcia bo wiem, że każdy poszczególny typ muzyki to zazwyczaj inny styl życia i jest się temu oddany.



Miałem nie pisać już ale Twój post mnie zmiażdżył. Jedyny człowiek, który mnie poruszył osobowością. Wybaczcie wszyscy, sprowokowałem h*jnię za którą przepraszam. Adiksen, masz u mnie browar i to nie wirtualny lecz prawdziwy. Teraz spójrzmy na wszystko przez pryzmat tego gdzie się znajdujemy: Sadistic. Przepraszam, jeżeli ktoś poczuł się urażony którymś z moich postów - trochę i może mnie poniosło, fakt. Prawda jest taka, że szanuję i Autora i (prawie) wszystkich Was (pedałów nigdy nie będę tolerował ani szanował), skurczybyki pieprzone :) Dobra, już spadam tak na serio bo co niektórzy mnie tu już nie lubią zbytnio ;) Adiksen, szczery respect.

Kuribal

2013-04-17, 23:09
@Mateh
Nie no. Nie rozumiem czemu usuwałeś konto. Miałeś prawo reprezentować swoje poglądy, otóż to. Po to jest forum. Nie takie wjazdy tutaj miały miejsce. Nie wiem jak wygląda sprawa kiedy ktoś sklei bana, ale Ty raczej nie dostałeś, bo za co? Szkoda, że się zmyłeś. Ja właśnie cenię sobie ludzi, którzy ostają przy swoich argumentach wobec reszty. Widać, że "miętki" nie jesteś, obstajesz przy swoim. Różnimy się jako użytkownicy właśnie typem muzyki jakiej słuchamy, sposobem pisania słowa ch*j (Ty napiszesz h*j) a w końcu podejściem do sprawy. Tylko do ostatniego można mieć jakiekolwiek zarzuty, bo nie powinniśmy odrzucać gustów innych (no, pod względem muzyki, sztuki, samochodów, kobiet itp. Pod względem orientacji nie ma nawet co gadać, bo pedalstwo to zbrodnia przeciw ludzkości sama w sobie. Tylko zastanawia mnie, czemu resztę za nich masz? Czyżbyś wybadał?). Nie wiem czy to przeczytasz, ale pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że nie zapamiętasz mnie jako kogoś, kto próbował najeżdżać na Twoje przekonania. Trzymaj się ich dalej, ale więcej tolerancji dla przekonań innych. Peace.