18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwożę meble Lublinem, dla relaksu rozjadę psa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-06-02, 21:01
Syców: Kierowca busa celowo przejechał psa i nagrał to telefonem. "Jak chodzić nie umiesz, to teraz masz"

Mężczyzna zatrzymuje pojazd przed leżącym na drodze psem, który być może już wcześniej został potrącony. Krzyczy: "Ty, wstań, k***a, podnoś się! Podnoś się!". Zwierzę nie schodzi z jezdni, więc kierowca na nie wjeżdża. Pies piszczy i próbuje łapać powietrze, a autor nagrania mówi do zwierzęcia "Co ci? Podnoś się!".

Następnie cofa busa i ponownie przejeżdża po psie, najeżdżając kołem na jego głowę. Stwierdza przy tym: "ch*jowo tak trochę. Ale ch*j, jak chodzić nie umiesz, to teraz masz na łeb''. Zwierzę nie przeżyło.

Sprawca został zatrzymany przez policję, to 22-letni mieszkaniec Nowego Dworu pod Sycowem. Na nieocenzurowanej wersji nagrania, która krąży w sieci, widać twarz mężczyzny w lusterku bocznym. 22-latek szybko został zidentyfikowany przez grupy internautów. Po jakimś czasie zniknęły jego profile w mediach społecznościowych.

(z tym "wyjątkowo drastyczne" to trochę przesadzili...)





Niestety nie mam wersji nieocenzurowanej.

tomi2604

2019-06-03, 19:47
Pewnie z platformy...

feku2710

2019-06-03, 20:06
Mam nadzieje że to j***ne bezmózgie ścierwo trafi we właściwe ręce i zostanie ukarane w odpowiedni sposób ..

lordindycznik

2019-06-03, 20:11
Z tego co mówią w radiu to już go odnaleźli, liczę że mu ktoś dojebie :)

Ow...........an

2019-06-03, 20:18
endriuu151 napisał/a:

Rozpie**alają mnie te tutejsze k***y, które na siłę próbują udawać twardego sadola i jak to bardzo nie mają wyj***ne i bawi ich co ta k***a zrobiła z tym psem..



Mnie to nie bawi.
Dałbym kopa za niepotrzebne znęcanie się nad psem.
Bawi mnie a nawet mierzi ból dupy sadisticowych p*zdek co to:
"mam wyj***ne jak ginie/cierpi człowiek lub dziecko, ale jak zwierze cierpi to nie mogę patrzeć..."

A wielki bejzbol wam wszystkim w dupę i jeszcze kamieni kupę!!!


aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-03, 20:44
Owlman napisał/a:


Bawi mnie a nawet mierzi ból dupy sadisticowych p*zdek co to:
"mam wyj***ne jak ginie/cierpi człowiek lub dziecko, ale jak zwierze cierpi to nie mogę patrzeć..."



Nikt tu nie ma wyj***ne, jak ginie dziecko lub niewinny człowiek... pewnie, jak jakiś k***a dałn włazi pod koła, albo pod dźwig, albo wkłada łapę gdzie nie trzeba, bo jest debilem i nie myśli, to mamy polew. Jak zwierze cierpi, bo tego wymaga, byś miał co wszamać, cóż, life is brutal. My jesteśmy wyżej w rozwoju.

Ale jak k***a zjeb, totalny zjeb najeżdża psa dla zabawy, jak cieszy go cierpienie zwierzęcia... to nawet ktoś, kto ma wyj***ne, że dasilvy amputują innym dasilvom kończyny na żywca, że murzyny wciąż praktykują ukamieniowanie lub palenie żywcem... w tej sytuacji powie "k***a, ale zjeb" na gościa, co dla fame'u robi takie coś. I nie trzeba być jakimś zjebem, co dla niego piesek to skarb. Co będzie w psa pakował kasę na leczenie, bo to ukochany Pimpuś.
Jak mi pies wyskoczy, nie zamierzam unikać jebnięcia psa, moje życie ważniejsze, ale k***a robić takie coś jak ten zjeb? Przecież ten psychol jak nadarzy mu się okazja, to zajebie człowieka. Bo cierpienie zwierząt już mu nie wystarczy...

kooloo

2019-06-03, 21:10
dlaczego polskie prawo jest tak sp***olone , dlaczego takiej k***ie nie mozna porostu łba ropie**olić?

Ow...........an

2019-06-03, 21:34
D.Sashimi napisał/a:

Ten gnój ma też nagrania jak obdziera żywe koty ze skóry. Torturował i zabijał regularnie. Pewnie się modli żeby dostał jak najdłuższe życie, znaczy wyrok. Chyba że trafi na dobrych współlokatorów.



Nie wierzę. Dawaj linka.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nikt tu nie ma wyj***ne, jak ginie dziecko lub niewinny człowiek.....




To był cytat prawie dosłowny wielu "twardzieli" z sadola.

"mogę patrzeć jak torturują człowieka lub ginie dziecko, ale jak zabijają biedne niczemu niewinne, bezbronne, puchate małe stworzonko typu kot, pies czy mysz to obdarłbym żywcem ze skóry sukinsyna podpaliłbym śmiecia i po kawałku odrąbywałbym najpierw palce, później dłonie" itd.itd

Od wczoraj tu jesteś?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-03, 22:28
Przeczytaj co napisałem, może więcej niż raz, jak zajarzysz to się odezwij.

piniek3

2019-06-03, 23:45
k***a ale on musi byc przegrywem zeby dowartosciowywac sie rozjechaniem rannego psa

staler

2019-06-04, 00:39
do Różala go ! Tam gosc go uzyje jako worka treningowego!

Adrian92

2019-06-04, 01:50
twentyfree napisał/a:

k***a stary sprawdz jeszcze raz na jakim poratlu jestes i przestan byc p*zda. twojego psa rozjechal? nie? to sklej p*zde i sie nie odzywaj




Na jakim portalu jest? Czym się różni sadistic od kwejka i innych podobnych? Tylko działem HARD. Główna jest taka sama, uzytkownicy tacy sami., A materiał jest na głównej, nie na hardzie.
Skonczcie robić z siebie zza monitora takich bezdusznych sk***ysynów bo zazwyczaj Ci którzy tak szczekają, są zwykłymi zyciowymi p*zdami.

ManiacGregor

2019-06-04, 06:12
Wy macie jakis zaburzony system wartosci. Gdyby byl to gej to sami byscie dolozyli 5 groszy.

KKuubbaa

2019-06-04, 09:04
Tutaj macie link do tego sk***iela
Zobacz co udostępniłem: Oto rafał. Ma pasję. Rozjeżdża psy. Żywe, które w żaden sposób nie mogą nikomu zagrozić. Rafał pracuje w firmie Bodzio. Meble rozwozi. Podczas podróży z premedytacją najechał na psa, który wył z bólu. Swój przejazd rafałek komentował. Mam nagranie z tego przejazdu, gdyż rafałek chciał zademonstrować światu swoje umiejętności i empatię i opublikował to na swoim profilu. Obecnie profil jest usunięty gdyż rafał nie spotkał się z życzliwością, a jego czyn z aplauzem. Nie opublikuję tego ze względu na ogromną drastyczność. Rafałka pojmała policja. Pomóżmy rafałkowi. Pomóżmy mu trafić do więzienia. Szukam prawnika, który w tej sprawie wystąpi jako oskarżyciel posiłkowy. Tego bestialstwa nie można tak zostawić. Proszę o udostępnienia i z góry za nie dziękuję. @MIUI | https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=114788366431476&id=100037009393216

poligon6

2019-06-04, 09:30
KKuubbaa napisał/a:

Tutaj macie link do tego sk***iela
Zobacz co udostępniłem: Oto rafał. Ma pasję. Rozjeżdża psy. Żywe, które w żaden sposób nie mogą nikomu zagrozić. Rafał pracuje w firmie Bodzio. Meble rozwozi. Podczas podróży z premedytacją najechał na psa, który wył z bólu.



Pies i tak by zdechł, mógł mu od razu na łeb najechac. Postapił humanitarnie, a jakieś sp***oliny umysłowe tutaj sie spuszczają.

Jamaleq94

2019-06-04, 10:05
Ten p*zdopatus i tak miał farta, bo policja zawinęła go dosłownie dwie minuty przed tym jak pokaźna ekipa po niego wleciała, także niech się modli o sanki i izolatkę :)