18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwożę meble Lublinem, dla relaksu rozjadę psa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-06-02, 21:01
Syców: Kierowca busa celowo przejechał psa i nagrał to telefonem. "Jak chodzić nie umiesz, to teraz masz"

Mężczyzna zatrzymuje pojazd przed leżącym na drodze psem, który być może już wcześniej został potrącony. Krzyczy: "Ty, wstań, k***a, podnoś się! Podnoś się!". Zwierzę nie schodzi z jezdni, więc kierowca na nie wjeżdża. Pies piszczy i próbuje łapać powietrze, a autor nagrania mówi do zwierzęcia "Co ci? Podnoś się!".

Następnie cofa busa i ponownie przejeżdża po psie, najeżdżając kołem na jego głowę. Stwierdza przy tym: "ch*jowo tak trochę. Ale ch*j, jak chodzić nie umiesz, to teraz masz na łeb''. Zwierzę nie przeżyło.

Sprawca został zatrzymany przez policję, to 22-letni mieszkaniec Nowego Dworu pod Sycowem. Na nieocenzurowanej wersji nagrania, która krąży w sieci, widać twarz mężczyzny w lusterku bocznym. 22-latek szybko został zidentyfikowany przez grupy internautów. Po jakimś czasie zniknęły jego profile w mediach społecznościowych.

(z tym "wyjątkowo drastyczne" to trochę przesadzili...)





Niestety nie mam wersji nieocenzurowanej.

Mors_Nigra

2019-06-02, 21:57
Eh, spóźniłem się, chciałem wrzucić jak dobry ziomek dostawca, pomaga pieskowi przemieścić się jeszcze kilka metrów...

Ca...........on

2019-06-02, 22:03
Że co? Mojaoleśnica.pl? Reklamowanie się na tego typu materiałach jest już akceptowalne moralnie? :D

TB303

2019-06-02, 22:48
Robertuss napisał/a:

Za to że rozjechal bezbronnego piesełka kondonie!!


I za to kula w łeb... Ale wy jesteście niedorozwinięci :facepalm:

bakus1233

2019-06-02, 22:54
Psychopata, ale z niskim IQ. Nie wszystkim się warto dzielić z ludźmi w internecie he he

Lizodup

2019-06-02, 23:01
Ui k***a dobrze na ch*j pies leżał na ziemi :mrgreen: :mrgreen:

medyklujleczywchuj

2019-06-02, 23:02
dobry pan kierowca pomógł pieskowi przejsc na drugą strone... A sadisticowym p*zdom juz zal dupe sciska

twentyfree

2019-06-02, 23:07
Gilera1231 napisał/a:

Jeżeli kogoś bawi takie zachowanie ma nieźle naj***ne w bani.



k***a stary sprawdz jeszcze raz na jakim poratlu jestes i przestan byc p*zda. twojego psa rozjechal? nie? to sklej p*zde i sie nie odzywaj

abek

2019-06-02, 23:11
trochę cenzury, słaba jakość ale za to chyba całe nagranie



TB303

2019-06-02, 23:18
@abek
Tego właśnie potrzebowałem, a nie "c**a edition" dana przez autora tematu :piwo:

endriuu151

2019-06-02, 23:50
Rozpie**alają mnie te tutejsze k***y, które na siłę próbują udawać twardego sadola i jak to bardzo nie mają wyj***ne i bawi ich co ta k***a zrobiła z tym psem. Powiem wam coś, jedyne twarde związane z wami to jest ku*as waszego chłopaka w waszych mordach, to raz a dwa, jeżeli kogokolwiek tutaj "bawi" zabijanie, znęcanie się czy ch*j wie co jeszcze nad bezbronnymi to życzę wam tego, żebyście skończyli jak da silvy lub dindu nuffiny w stanach (pozdro dla kumatych).

TB303

2019-06-02, 23:51
endriuu151 napisał/a:

Rozpie**alają mnie te tutejsze k***y, które na siłę próbują udawać twardego sadola i jak to bardzo nie mają wyj***ne i bawi ich co ta k***a zrobiła z tym psem. Powiem wam coś, jedyne twarde związane z wami to jest ku*as waszego chłopaka w waszych mordach, to raz a dwa, jeżeli kogokolwiek tutaj "bawi" zabijanie, znęcanie się czy ch*j wie co jeszcze nad bezbronnymi to życzę wam tego, żebyście skończyli jak da silvy lub dindu nuffiny w stanach (pozdro dla kumatych).


Wstawaj frajerze, zesrałeś się.

OliverSucks

2019-06-02, 23:52
Czy jest tu ktoś z okolic Wrocławia chętny na to aby złożyć temu młodzieńcowi wizytę jak już go wypuszczą z aresztu?
Bo nie oszukujmy się za taką zbrodnie gościu pójdzie sobie spokojnie do domciu z max grzywną, bo wątpię aby zawias mu dowalili.

janlew

2019-06-02, 23:58
Wyrywanie muchom skrzydełek, i zabijanie psów czy kotów nigdy mnie nie bawiło. Ale póki ludziom nie dzieje się krzywda mam raczej wyj***ne na takich świrów.
PS. Bydlę nie było na łańcuchu i może zagryzlo by dziecko, kto wie.

XM195

2019-06-03, 00:14
No i tera wygrzebuj futro i flaki z opony... Fuj

PieronJasnySzlag

2019-06-03, 00:35
Mam nadzieje że Różal te ścierwo odwiedzi i nasra mu do ryja.