18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwożę meble Lublinem, dla relaksu rozjadę psa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2019-06-02, 21:01
Syców: Kierowca busa celowo przejechał psa i nagrał to telefonem. "Jak chodzić nie umiesz, to teraz masz"

Mężczyzna zatrzymuje pojazd przed leżącym na drodze psem, który być może już wcześniej został potrącony. Krzyczy: "Ty, wstań, k***a, podnoś się! Podnoś się!". Zwierzę nie schodzi z jezdni, więc kierowca na nie wjeżdża. Pies piszczy i próbuje łapać powietrze, a autor nagrania mówi do zwierzęcia "Co ci? Podnoś się!".

Następnie cofa busa i ponownie przejeżdża po psie, najeżdżając kołem na jego głowę. Stwierdza przy tym: "ch*jowo tak trochę. Ale ch*j, jak chodzić nie umiesz, to teraz masz na łeb''. Zwierzę nie przeżyło.

Sprawca został zatrzymany przez policję, to 22-letni mieszkaniec Nowego Dworu pod Sycowem. Na nieocenzurowanej wersji nagrania, która krąży w sieci, widać twarz mężczyzny w lusterku bocznym. 22-latek szybko został zidentyfikowany przez grupy internautów. Po jakimś czasie zniknęły jego profile w mediach społecznościowych.

(z tym "wyjątkowo drastyczne" to trochę przesadzili...)





Niestety nie mam wersji nieocenzurowanej.

EksplozjaSmaku

2019-06-03, 00:38
Czlowiek zabija czlowieka, reakcja sadoli:
-ale beka, piekne wykonanie!
Czlowiek zabija psa:
-jak was to w ogole moze bawic?!

OliverSucks

2019-06-03, 01:02
EksplozjaSmaku napisał/a:

Czlowiek zabija czlowieka, reakcja sadoli:
-ale beka, piekne wykonanie!
Czlowiek zabija psa:
-jak was to w ogole moze bawic?!



Zwierze nie ma nigdy nic na sumieniu, nie jest w stanie zrobić komuś celowo krzywdy (chyba że wk***iasz to upie**oli)
Z ludźmi to ch*j wie, nigdy nie ma świętoszków.

sa...........os

2019-06-03, 01:03
Się dziwię że jeszcze nasz sadolowy Hundlover6 nie wyraził aprobaty. ;-)

djted

2019-06-03, 01:13
Ale ch*j j***ny. Wk***ił mnie :evil:

David-kun

2019-06-03, 01:15
Jakim cudem ten gość zdal testy psychologiczne. Oto jest pytanie... Cos czuje że jegomość zasiadajacy w komisji, ktory przepuscil tego patusa, zostanie szybciutko sp***olomy ze stanowiska ze skutkiem natychmiastowym. A psychol jak na psychola przystalo, dostanie wpie**ol od wk***ionego ludu, po czym skonczy w choroszczy na leczeniu zamknietym. Po paru latkach wyjdzie i zajebie pierwsza lepsza osobe prowadzącą psa na smyczy. Po tym wyladuje juz dozywotnio na leczeniu psychiatrycznym. Call me nostradamus baby, ale czuje że tak wlasnie potoczy sie jego historia

Xxxwroclaw

2019-06-03, 01:27
jak by jemu jeździli po głowie to byłby fajny filmik a tak to musi żyć i czekać na karmę która go :evil: dosiegnie. TEMU TYPKOWI ch*j W SERCE :evil:

temu frajerowi życzę tego samego CO ZA KORWA ŁEB

temu frajerowi życzę tego samego CO ZA KORWA ŁEB

temu frajerowi życzę tego samego CO ZA KORWA ŁEB

pve11

2019-06-03, 01:39
Mam nadzieję że Różal będzie u niego w domu przed policją. Przecież takie k***y nie zasługują na to żeby żyć, tlen marnują.

pve11

2019-06-03, 01:50
Druga sprawa, to jest zatrważające jaką internet daje możliwość frajerom i życiowym nieudacznikom na udawanie "prawdziwych sadoli". Gdzie w rzeczywistości jakby taki miał przeżyć miesiąc w dżungli to by zdechł ze strachu.

Kelmans

2019-06-03, 01:58
OliverSucks napisał/a:

Zwierze nie ma nigdy nic na sumieniu, nie jest w stanie zrobić komuś celowo krzywdy (chyba że wk***iasz to upie**oli)
Z ludźmi to ch*j wie, nigdy nie ma świętoszków.



Dzięki takim ludziom jak ty, oglądamy was na sadolu, kiedy macie bliskie spotkanie z drapieżnikiem. :amused:




Co do tematu, każdego dnia giną zwierzęta na drogach, tak samo ludzie, a to że nie ma nagrań z tych zdarzeń, to nie oznacza, że ludzi pokroju jak ten kierowca nie mijacie codziennie na drodze.
Mnie to nie rusza, bo dziennie z naszej planety odchodzi około 150 000 ludzi, a zwierząt jeszcze więcej.
Facet dostanie 2 lata paki, a koszt podatnika za wsadzenie tego pajaca do więzienia wyniesie około 120 000 zł. :idzwch*j:


Taniej zutylizować. :ciasteczkowy:

PrefectNT

2019-06-03, 02:10
TB303 napisał/a:

I za to kula w łeb... Ale wy jesteście niedorozwinięci



fakt, lepiej doj***ć mu taką grzywnę żeby musiał wszystko sprzedać razem z godnością, żeby do końca życia pamiętał co zrobił :)

hanney

2019-06-03, 02:11
A może on nie ma sumienia bo ma uszkodzone ciało migdałowate, he? I co teraz?!

Sam fakt zabicia psiaka nie stanowi problemu, ale jego sposób już tak, gdyż znęcanie się nad zwięrzetami często poprzedza ciężkie zbrodnie przeciwko własnemu gatunkowi - tj. mógłby coś gorszego odj***ć za niedługo (o ile nie działał w afekcie).

A poza tym, co wy macie z tym wytatuowanym gejem co się przytula w klatkach, że co ma mu zrobić? Pobić go bo zabił kundla? Ale cipcie z was. Idźcie na kwejka.

OliverSucks napisał/a:

Zwierze nie ma nigdy nic na sumieniu, nie jest w stanie zrobić komuś celowo krzywdy (chyba że wk***iasz to upie**oli)
Z ludźmi to ch*j wie, nigdy nie ma świętoszków.


Adrian92

2019-06-03, 02:16
Jego dane dokładne już krążą po internecie, kara na pewno go nie ominie, jedynie szkoda mi jego rodziny która też na tym ucierpi.

Kamitero

2019-06-03, 02:53
Dziewię się że droga ewolucji homo sapiens dopuściła do wytworu takiej "istoty" która siedzi za kierownicą. Na homo sapiens mi to raczej nie wygląda, trudno mi stwierdzić czym ten gatunek jest i do jakiego podtypu i gromady należy ale dość długo żyje jak na 22 lata.

misiek.bogiem

2019-06-03, 02:54
Nie zdecydowałem się na obejrzenie tego filmu. Bezsensowne cierpienie.

gonzales1988

2019-06-03, 06:31
Jeżeli kogoś to śmieszy to niech wypie**ala na kwejka. Szkoda psa :(