18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrywki w cenie biletu...

Halman • 2020-11-29, 05:00

zmęczony pandemią policyjny duet która pilnując rozporządzeń mówi "Do widzenia"... (w myślach; a sp***alaj...) :krejzi:

Voyton

2020-11-29, 05:20
A debile i pozyteczni idioci dalej beda latac w kagancach. Co za dyzmokratyczne bydlo.

Schwager

2020-11-29, 06:02
Ogólnie to Policja nie ma uprawnień do decydowania kto jest chory podejrzany o chorobę czy zdrowy. Z nimi musiałby chodzić lekarz żeby stwierdzić. A same wystawianie mandatów jest nielegalne. Żyjemy w państwie z gowna i j***nej dykty.

r061071

2020-11-29, 07:04
Schwager napisał/a:

Żyjemy w państwie z gowna i j***nej dykty.



a ja myślałem że Japonie tośmy przegonili już za Kazimira Wielkiego


Mamałyga

2020-11-29, 07:27
A nie mogli go po prostu spałować i zacjągnąć na komisariat?

Harkness

2020-11-29, 07:51
Widać po nich że to już któraś interwencja tego typu z rzędu i woleli by być gdzie indziej popijając browarki niż kłócić się z kimś kto chcę zaistnieć w internetach i pokazywać jaki to on obeznany w obowiązujących prawach :lol:

Noside

2020-11-29, 08:01
Harkness napisał/a:

Widać po nich że to już któraś interwencja tego typu z rzędu i woleli by być gdzie indziej popijając browarki niż kłócić się z kimś kto chcę zaistnieć w internetach i pokazywać jaki to on obeznany w obowiązujących prawach



Tak to jest jak od dwóch lat do policji przyjmuje się byle kogo, żeby załatać braki kadrowe. Zomowcy i ich dzieci tworzą aparat polityczny, państwo w państwie, a potem zaganiają takich grzbietów do bezmyślnego wystawiania mandatów, z czego ich potem rozliczają.
Żaden jeszcze pies w tym j***nym państwie nie odszczeknął się swojemu komendantowi, że nie wykona rozkazu, bo jest niezgodny z obowiązującym prawem?
O tyle dobrze, że takie debile wiedzą, jak się zachować w formacji i mogą pałować te spędy lewackie, które ukradły strajk kobiet.



cryzega

2020-11-29, 09:31
Gość powołuje się na przepis gdzie ze względów zdrowotnych nie może nosić maseczki-wtedy zakłada się przyłbicę.Oraz na zapis mówiący że osoby w czasie uprawiania sportu nie muszą mieć zasłony na nos i usta, tylko że nie spełnia tego warunku w tym momencie bo chociażby nie gra w szachy które niby są sportem.Nie jestem za żadną ze stron tylko zwracam uwagę na przepisy które są jakie są ale obowiązują.

zbynekmaslanka

2020-11-29, 09:41
Serio ja jestem zdania ze nawet jak w ten syf nie wierzycie i wkurzaja was kontrolujacy to przynajmniej zakrywajcie te usta w obecnosci innych ludzi. Niektórzy się tego panicznie boją ,,, na przykład wasi dziadkowie i babcie i dla nich wcale nie jest to fajne, ta myśl że zaraz mogę umrzeć

Ce...........00

2020-11-29, 10:19
zbynekmaslanka napisał/a:

Serio ja jestem zdania ze nawet jak w ten syf nie wierzycie i wkurzaja was kontrolujacy to przynajmniej zakrywajcie te usta w obecnosci innych ludzi. Niektórzy się tego panicznie boją ,,, na przykład wasi dziadkowie i babcie i dla nich wcale nie jest to fajne, ta myśl że zaraz mogę umrzeć



Te same babcie i dziadkowie, których siatki się zmęczyły i muszą posiedzieć na fotelu w autobusie/tramwaju ? te same babcie i dziadkowie, co w markecie wymacają wszystkie owoce czy pieczywo żeby wybrać jak najlepsze ? Te same babcie i dziadkowie co mają wyznaczone godziny, w których są uprzywilejowani w sklepach, a idą o godz. 13:40 i przez 10 min pie**olą w kolejce jak to sie boją wirusa a Ty czekasz w tej samej kolejce bo chcesz zrobić zakupy do roboty ? Ten typ starych ludzi j***ć prądem.

Rebeliant

2020-11-29, 10:40
Stary film, jakoś z wiosny. Dziś to wszystko działa nieco inaczej, a i chorych wykładniczo przybyło.


Jeszcze miesiąc do końca roku został, umarło więcej ludzi niż w wypadkach drogowych, a liczba ta się jeszcze w tym roku potroi albo jeszcze bardziej wzrośnie.

Oby każdy z Was miał łagodny przebieg, a nie rozwalone płuca i problem z uprawianiem sportu.

Na grypę nikt nie chce zachorować, a na COVID-19 tym bardziej.

PhantomMask

2020-11-29, 10:54
Voyton napisał/a:

A debile i pozyteczni idioci dalej beda latac w kagancach. Co za dyzmokratyczne bydlo.



Co...w tamtym roku pedałowałeś w maseczce bo smog

:lol:

?

konradkonradkonrad

2020-11-29, 10:59
Lekarze już dawno powiedzieli by prawdę o tym wirusiku ale dali im kiełbase w postaci podwyżek i siedzą cicho

wertuqq

2020-11-29, 11:05
Policjant powinien powiedzieć, że podejmuje interwencję, ponieważ ten pedał z kamerką jest podobny do poszukiwanego pedofila.
Gwarantowana reakcja współpasażerów bezcenna.

ky272

2020-11-29, 11:21
Schwager napisał/a:

Ogólnie to Policja nie ma uprawnień do decydowania kto jest chory podejrzany o chorobę czy zdrowy. Z nimi musiałby chodzić lekarz żeby stwierdzić. A same wystawianie mandatów jest nielegalne. Żyjemy w państwie z gowna i j***nej dykty.



Jebnij sie w banie. Powinni go zagazowac palami najebac i by byl spokoj. A ty k***a lekarz jestes.