18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrywki w cenie biletu...

Halman • 2020-11-29, 05:00

zmęczony pandemią policyjny duet która pilnując rozporządzeń mówi "Do widzenia"... (w myślach; a sp***alaj...) :krejzi:

robsonx79

2020-11-29, 13:07
cryzega napisał/a:

Gość powołuje się na przepis gdzie ze względów zdrowotnych nie może nosić maseczki-wtedy zakłada się przyłbicę.Oraz na zapis mówiący że osoby w czasie uprawiania sportu nie muszą mieć zasłony na nos i usta, tylko że nie spełnia tego warunku w tym momencie bo chociażby nie gra w szachy które niby są sportem.Nie jestem za żadną ze stron tylko zwracam uwagę na przepisy które są jakie są ale obowiązują.



Pytanie, na ile nowowprowadzone przepisy są zgodne z ustawami nadrzędnymi. Sam noszę maseczkę świadomie, nie dlatego że jakiś dureń próbuje wprowadzać przepisy, zamiast inwestować w takie rozwiązania jak np na Tajwanie. Oczywiście kasa by się znalazła, ale się jakoś rozeszła między władzuchnę.

daniel1040

2020-11-29, 13:16
Ja już mam nawet wydrukowaną tą ustawę (czy tam rozporządzenie) i za każdym razem (a było ich już 5) nagrywanie telefonem i przeczytanie dokładnie tego samoego fragmentu magicznie ostrasza policje.
Nie nosiłem, nie nosze i nie będze nosić maski - ci co robią to z powódek "bo jest nakaz" to takie same lemingi jak te psy.

ky272 napisał/a:

Jebnij sie w banie. Powinni go zagazowac palami najebac i by byl spokoj. A ty k***a lekarz jestes.



No brawo, samiec alfa sie odezwał. Pałować i będzie git? Ciekawe czy jak kiedyś ciebie spałują bo zaprosić na święta o 1 osobę za dużo i sąsiad nakabluje to też taki zadowolony będziesz. Że tacy jak ty mają prawo głosu w wyborach to wstyd.

Rebeliant napisał/a:

Stary film, jakoś z wiosny. Dziś to wszystko działa nieco inaczej, a i chorych wykładniczo przybyło.
Jeszcze miesiąc do końca roku został, umarło więcej ludzi niż w wypadkach drogowych, a liczba ta się jeszcze w tym roku potroi albo jeszcze bardziej wzrośnie.
Oby każdy z Was miał łagodny przebieg, a nie rozwalone płuca i problem z uprawianiem sportu.
Na grypę nikt nie chce zachorować, a na COVID-19 tym bardziej.



Polecam zobaczyć statystykę grypy w tym roku - covid magicznie ją jakoś wyleczył..... 95% śmierci to przez covid to były ostre współisniejące + covid (to cytuje wiadomości więc sam se szukaj żródła)

AN...........or

2020-11-29, 13:31
daniel1040 napisał/a:

Ja już mam nawet wydrukowaną tą ustawę (czy tam rozporządzenie) i za każdym razem (a było ich już 5) nagrywanie telefonem i przeczytanie dokładnie tego samoego fragmentu magicznie ostrasza policje.



ten przepis juz nie obowiązuje że osoba chora nie musi zasłaniać twarzy. Ma mieć przyłbicę albo mandat.

daniel1040

2020-11-29, 13:47
ANALizator napisał/a:

ten przepis juz nie obowiązuje że osoba chora nie musi zasłaniać twarzy. Ma mieć przyłbicę albo mandat.



Ja akurat mam stwierdzoną "depresje" (czyli znajomego psychologa) co uniemożliwia mi noszenie czegokolwiek na twarzy bo moge dostać ataku paniki.
Głupi przepis to i głupi sposób, ale działa.

ProVVe

2020-11-29, 13:54
Biedna policja musi z rozkazu czepiać się ludzi bo banda cwe*i nienwie, że maski gowno dają przy stałym transporcie i ciągłym przemieszczaniu się osób czy towarów. Oczy odkryte, aaaa co ja tam się mecze.

KAZDY kto wierzy w nadzwyczajna śmiertelność tej grypy i maseczki jest końska sp***olina :-D . ch*j w pysk wam

lakeroll

2020-11-29, 14:03
Policja niezgodnie z przepisami umundurowana (brak imiennika) a nawet zasłaniają usta i nos (nie jest to ubiór regulaminowy) co nie pozwala na identyfikację policjanta (powiązanie twarzy z imiennikiem) dlatego moim zdaniem ma obowiązek okazać legitymacje lub odsłonić twarz.

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 maja 2009 r. w sprawie umundurowania policjantów (Dz.U. 2009 nr 90 poz. 738 )

Naruszony przepis prawa § 28 ust. 2, 3 i 8

kamilja

2020-11-29, 14:18
Schwager napisał/a:

... Z nimi musiałby chodzić lekarz żeby stwierdzić ...


Co stwierdzić?
Na jakiej podstawie prawnej lekarz chodziłby z nimi?, to tak dużo jest w polsce lekarzy, że wystarczyłoby ich do wszystkich patroli?
Jaki lekarz poszedłby szlajać się po mieście czy po pociągach z policją?
A jeśli już, to na jakiej podstawie prawnej lekarz rozpocząłby ze mną rozmowę?, bo o badaniu mnie to nie ma mowy.
Żeby przeprowadzić najprostsze badanie trzeba by nakazu sądowego i odpowiednich warunków.

LUDZIE!, MYŚLCIE!
Jak ograniczonym umysłowo trzeba być, żeby oceniać pozytywnie taki komentarz?

Rebeliant

2020-11-29, 14:47
daniel1040 napisał/a:

Polecam zobaczyć statystykę grypy w tym roku - covid magicznie ją jakoś wyleczył..... 95% śmierci to przez covid to były ostre współisniejące + covid (to cytuje wiadomości więc sam se szukaj żródła)




Czy fakt, że ludzie w ostatnim półroczu zmniejszyli ilość kontaktów międzyludzkich ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że ludzie w ostatnim półroczu noszą maseczki w miejscach, gdzie przebywa dużo ludzi, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że wiele miejsc rozrywkowych jest zamknięta lub ich działalność jest mocno ograniczona, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że ludzie w ostatnim półroczu dbają zdecydowanie bardziej o higienę rąk, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że ludzie częściej pracują w domach zamiast w biurach, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że ludzie przestali tak często chodzić do pracy, gdy mają objawy przeziębienia/grypy, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?


Jest wspólny mianownik w kwestii szerzenia się durnoty wśród ciemnego ludu. Brak elementarnej wiedzy o świecie nie pozwala im dostrzec wielu zależności, a przez to, gdy nakarmi się ich zmanipulowanymi informacjami, nie mają oni jak się przed tym obronić i powielają głupstwa, a internet to tylko potęguje.

Marco_Zg

2020-11-29, 15:03
Jest Pan dla mnie "popierdułki" w komdomie, jako tako.. Ja pie**ole. Ludzie, gdzieś tam w historii pisali że do policji to tylko z wyższym biorą. To wyższe opbecne to gorzej niż podstawowe dawne. Mózg? jest to wystarczy, do srania i etc. funkcja rozum i myślenie wyłączona lub została zapisana w telefonie ale jest w trybie OFF.

Voyton

2020-11-29, 15:06
PhantomMask napisał/a:

Co...w tamtym roku pedałowałeś w maseczce bo smog

?



Jebac smog i pedalow - w tym oczywiscie ciebie, pedale.

daniel1040

2020-11-29, 17:29
Rebeliant napisał/a:

Czy fakt, że ludzie w ostatnim półroczu zmniejszyli ilość kontaktów międzyludzkich ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że ludzie w ostatnim półroczu noszą maseczki w miejscach, gdzie przebywa dużo ludzi, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że wiele miejsc rozrywkowych jest zamknięta lub ich działalność jest mocno ograniczona, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że ludzie w ostatnim półroczu dbają zdecydowanie bardziej o higienę rąk, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że ludzie częściej pracują w domach zamiast w biurach, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Czy fakt, że ludzie przestali tak często chodzić do pracy, gdy mają objawy przeziębienia/grypy, ma spowodować wzrost liczby zachorowań na grypę?
Jest wspólny mianownik w kwestii szerzenia się durnoty wśród ciemnego ludu. Brak elementarnej wiedzy o świecie nie pozwala im dostrzec wielu zależności, a przez to, gdy nakarmi się ich zmanipulowanymi informacjami, nie mają oni jak się przed tym obronić i powielają głupstwa, a internet to tylko potęguje.



Zakład że nawet nie poswięciłeś 5 minut aby zobaczyć te statystyki? Bo zgadzam się ze to o czym mówisz może ograniczyć nawet o 50% zachorowania - ALE NIE ZNIWELOWAĆ DO 0 - najlepiej widać to w usa gdzie grypa co roku zabijała tysiące i nagle puf - zgony można liczyć w dziesiątkach. Mówisz jak nasi politycy, niby na termat ale bez sensu.

kudlaty_8989

2020-11-29, 18:05
Sam nie wiem co o tym myśleć przecież widać po gościach ze oni sami mają już tego cyrku powyżej uszu. Naciski tych pisowskich debil sprawiają że muszą to robić jak się wyłamią to robią im pod górę w pracy, są między młotem a kowadłem.

notak

2020-11-29, 18:51
jestem za przywróceniem zomo
debila spałować, a potem niech pie**oli lewacką gadkę

a jestem z pokolenia, kiedy zomowcy naprawdę potrafili zaj***ć gumą po plecach, naprzykład mojemu ojcu, a mało brakowało mi też

jednak, takie cipiy powinny dostawać wpie**ol na dzień dobry,
nie sikały by wtedy pod siebie, gdy poznają tylko smak gazu łzawiącego

k***A, ROŚNIE POKOLENIE
cip bez charakteru

gdzie ci faceci

daniel1040

2020-11-29, 19:32
notak napisał/a:

jestem za przywróceniem zomo
debila spałować, a potem niech pie**oli lewacką gadkę
a jestem z pokolenia, kiedy zomowcy naprawdę potrafili zaj***ć gumą po plecach, naprzykład mojemu ojcu, a mało brakowało mi też
jednak, takie cipiy powinny dostawać wpie**ol na dzień dobry,
nie sikały by wtedy pod siebie, gdy poznają tylko smak gazu łzawiącego
k***A, ROŚNIE POKOLENIE
cip bez charakteru
gdzie ci faceci



Czyli ciebie bili to innych też mają - no nie dziwię się że nasz kraj wygląda tak jak wygląda gdy tacy jak ty mają prawo wyborcze.
Czyba za dużo razy pałą po głowie dostałeś bo gadasz jak uposledzony. Mam pomysł, zapisz sie jako tester szczepionek, taki twardy to pewnie nic tobie się nie stanie a może w końcu się przydasz.

kukasz79

2020-11-29, 20:24
Schwager napisał/a:

Ogólnie to Policja nie ma uprawnień do decydowania kto jest chory podejrzany o chorobę czy zdrowy. Z nimi musiałby chodzić lekarz żeby stwierdzić. A same wystawianie mandatów jest nielegalne. Żyjemy w państwie z gowna i j***nej dykty.



Abstrah*jac od samego filmu.
Zadziwiajace ze takie glupie wpisy zdobywaja tyle piw. Jesli do oceny, ze kichania, kaszlu czy goraczki potrzebny jest lekarz, to patrol drogowki powinien jezdzic z okulista albo optykiem, no bo jakie oni maja kompetencje by ocenic ze to swiatlo to bylo czerwone... swiat sie zj***l. Kiedys babcia widziala ze jestes chory i trzeba ci czosnku, a teraz? Patrol policji z lekarzem....
Idac tym tropem wszystkie akcje uswiadamiajace o objawach choroby sa bez sensu bo dopoki lekarz nie powie, ze to co slyszysz i widzisz to kichanie, to sie nie liczy. Postepujace i celowe zidiocenie spoleczenstwa.