18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrywki w cenie biletu...

Halman • 2020-11-29, 05:00

zmęczony pandemią policyjny duet która pilnując rozporządzeń mówi "Do widzenia"... (w myślach; a sp***alaj...) :krejzi:

chico35

2020-11-29, 20:48
Schwager napisał/a:

Ogólnie to Policja nie ma uprawnień do decydowania kto jest chory podejrzany o chorobę czy zdrowy. Z nimi musiałby chodzić lekarz żeby stwierdzić. A same wystawianie mandatów jest nielegalne. Żyjemy w państwie z gowna i j***nej dykty.



haha nastepny prawnik

burn1878

2020-11-29, 20:53
notak napisał/a:

jestem za przywróceniem zomo
debila spałować, a potem niech pie**oli lewacką gadkę
a jestem z pokolenia, kiedy zomowcy naprawdę potrafili zaj***ć gumą po plecach, naprzykład mojemu ojcu, a mało brakowało mi też
jednak, takie cipiy powinny dostawać wpie**ol na dzień dobry,
nie sikały by wtedy pod siebie, gdy poznają tylko smak gazu łzawiącego
k***A, ROŚNIE POKOLENIE
cip bez charakteru
gdzie ci faceci



Własnie to ty ubeku pokazujesz ze jestes posłuszną cipą, a tęsknota za zomo jak za rozumem, ta sama. I nie pie**ol o lewackiej gadce, bo w tym przypadku to lewaki najgłośniej pie**olą o strasznym wirusie i procedurach ochrony przed nim. Ten kto się stawia ma jaja, więc daleko mu do lewaka jakim sam jak widać jesteś

adasko224

2020-11-29, 21:15
cryzega napisał/a:

Gość powołuje się na przepis gdzie ze względów zdrowotnych nie może nosić maseczki-wtedy zakłada się przyłbicę.Oraz na zapis mówiący że osoby w czasie uprawiania sportu nie muszą mieć zasłony na nos i usta, tylko że nie spełnia tego warunku w tym momencie bo chociażby nie gra w szachy które niby są sportem.Nie jestem za żadną ze stron tylko zwracam uwagę na przepisy które są jakie są ale obowiązują.



Pieprzysz głupoty może chwilę wcześniej pykał partyjkę szachów online z ziomkiem na telefonie...
Na siłownię też niby nie można jeśli nie przygotowujesz się do zawodów turnieju itd.. ja tam osobiście mam zawody co tydzień oficjalnie wywieszony grafik na silce. Jak większość uczęszczających..
Ograniczenia i bezzasadne przepisy są dla frajerów. I tylko mądrzy ludzie wiedzą jak czytać i stosować prawo aby działało na ich korzyść..

dawidogracz

2020-11-29, 22:05
Jak tak dobrze zna przepisy to powinien wiedzieć, że policjant nie musi mu nic pokazywać, ani się przedstawiać, a tym bardziej nie może wrzucać takich filmików do sieci.

ZgRyZ

2020-11-29, 22:07
trzeba uszanować fakt, że obywatel chce oddychać pełną piersią i ułatwić mu to. ale po jaką cholerę policja. sam wypie**oliłbym takiego gnoja przez okno... przy pełnej szybkości. niech oddycha.

daniel1040

2020-11-29, 22:22
ZgRyZ napisał/a:

trzeba uszanować fakt, że obywatel chce oddychać pełną piersią i ułatwić mu to. ale po jaką cholerę policja. sam wypie**oliłbym takiego gnoja przez okno... przy pełnej szybkości. niech oddycha.



Ty zwykle taki głupi czy tylko udajesz tutaj?

dawidogracz napisał/a:

Jak tak dobrze zna przepisy to powinien wiedzieć, że policjant nie musi mu nic pokazywać, ani się przedstawiać, a tym bardziej nie może wrzucać takich filmików do sieci.



Co że co ? Chciałeś się popisać wiedzą ale nie wyszło

Musi isę przedstawiać, musi pokazywać i może nagrywać oraz publikować filmiki.
Ty chyba mówisz o swojej fantazji gdzie ssiesz pałkę policjanta a nie o prawdziwym świecie
masz czytaj debilu
https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/zatrzymanie-legitymowanie-zmiany-w-uprawnieniach-policjantow,497736.html
https://www.rp.pl/Mundurowi/310129882-Jak-powinien-wylegitymowac-sie-policjant-i-kiedy-moze-zadac-wylegitymowania-sie-przez-obywatela.html
https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/czy-mozna-nagrywac-i-publikowac-policyjne-interwencje-wyjasniamy,1012657.html

Poczytaj zanim coś napiszesz, bo śmierdzi od ciebie.