18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różal o zwierzakach

sylwusiex • 2014-10-23, 13:39
Trzy zdania wstępu. Różalski jest tutaj często wyśmiewany i nielubiany. Nie chce oceniać jego poglądów czy wyborów życiowych bo nie od tego jestem. Chciałabym zwrócić waszą uwagę na problem który porusza na filmie (może kogoś ruszy serducho...)



Jeżeli macie chwile, zastanówcie się czy nie macie możliwości jakoś pomóc zwierzakom ze schroniska w waszej okolicy. Stary koc czy puszka karmy to nie wydatek a może będzie im łatwiej przetrwać zime.

Gartenzwerk

2014-10-23, 22:02
momonon napisał/a:

Dobrze gada. Ja też nieraz mam więcej szacunku do zwierzęcia niż do człowieka. z resztą człowiek no najohydniejsze zwierze jakie pełza po tej planecie



zwłaszcza czarny... a nie to też zwierzak

Everlast1111

2014-10-23, 22:25
Coś dla was parówy internetowe :)





Dodam cos od siebie, jeden z drugim szydzi z Niego bo jest wulgarny, inny zaś pisze, że nie jest człowiekiem i siemieja sie z jego tatuazy. Inny napisze człowiek brudnopis. Zas inny obrazi bo nie zgadza sie z jego pogladami.

k***a a kim wy jestescie do ch*ja? Co wam z tego, ze jestescie po studiach, że znacie sie na ortografii, jestescie inteligentni, potraficie sie ładnie wypowiadac jak nie macie charakteru i całe zycie bedziecie popychadłami życiowymi i jedynie co wam pozostanie to wylewanie swoich żali na takich stronach jak Sadistic.
Juz pomijam fakt, ze wiekszosc z was to pozerzy którzy tylko w internecie sie czuja wielcy.

Facet ma rodzine, dom, auto i kase. Ma swoja pasje dzieki ktorej doszedł do tego wszystkiego. Widac że jest bezposredni i ma charakter, nie owija w bawełne, mówi co mysli i czuje. Jak to jest , ze taki cham i wulgar jest zapraszany na najwieksze gale w Polsce i jest zarobiony a wy internetowe wykształcone parówy potraficie sie spinac w internecie bo nikt z wami wywiadów przeprowadzac nie chce? :) Zazdrosc, zawiśc?
Miec własnie takiego człowieka jak on za przyjaciela to najwiekszy skarb, poniewaz widac że jest wartościowym gościem.
Sam papierek ze studiów wam ch*ja da, w zyciu trzeba sie przepychac i walczyc o swoje, a wiekszosc z was to zwykłe p*zdy bez charakteru :)

gaclav3

2014-10-23, 22:29
Ależ mnie wk***ia takie pie**olenie. "Zwierzątka są fajniutkie i najlepsze na świecie, a ludzie to k***y i każdy kto je mięso ten ch*j". W większości oczywiście mówią tak hipokryci, którzy w życiu nie wzięliby do domu j***nego chomika, ale będą w internecie uczyć innych jak postępować z psem. Zwierzę to kłopot i zgodzę się z różalem, że czasem nawet większy niż dziecko. Dlatego powinno się likwidować bezpańskie zwierzęta DLA ICH DOBRA. Bo lepsze to niż zdychanie z głodu. I mówię to jako miłośnik wszystkiego co żywe i szczęśliwy posiadacz psa.

kenzol

2014-10-23, 22:33
Taki Michalczewski i inne psedogwiazdy z parciem na szkło, jeśli chcą się pokazać społeczeństwu z dobrej strony, to mogliby uczestniczyć w spotkaniach dla poprawy losu zwierząt czy coś w ten deseń, zamiast popierać LGTB... ale nie, zaraz, przecież za udział w ruchu poparcia LGTB dostaje się sporą kasę...

Rory

2014-10-23, 22:45
Zaletą ludzi prostych jest to że gdy coś mówią to są wiarygodni. Szkoda mi ludzi którzy wolą tv od neta xD

Izura

2014-10-23, 23:45
@muszek25 - jak ja k***a lubię takich napinaczy. Kiedy ostatnio tą "bułkę" dzieciakowi kupiłeś? Byłeś pomagać w domu dziecka? Kible tam czyściłeś? Kiedy byłeś przekazać im jakieś dary? Jeśli nie to stul pysk.
Jak mnie to wk***ia, jak ja ze swojej śmiesznej pensji staram się, tu skoczę przekazać coś, tam wpłacę, czasem wpadam do jednej fundacji i królicze gówna wynoszę a dekiel z ch*jem w łapie kieruje mnie do spełniania tego, czego w większości się im nie chce. Bo wysłanie SMSa o treści "POMAGAM" to taka pomoc, jak przelew na konto ZUSu.

PoMaluchu

2014-10-24, 00:19
O przesiadł się wreszcie z tego rozj***nego opelka. Ale mi gul napie**ala:/ Zazdroszczę k***a ja pie**olę :/

eRnan

2014-10-24, 00:19
Moim zdaniem gosc dobrze mowi, to tak samo istoty zywe. Kazda ciota co mysli inaczej i probuje tu przykozaczyc tekstem, ze to i tamto - to zwykla ciota !!! Co jak co, mozna pie**olic na ch*jkow z roznej nacji itd itp, Ale qrwa Sadole , nie ma gorszej sp***oliny niz CZLOWIEK - to najgorsze stworzenie, zachowujace sie gorzej niz zwierzeta !!!! PZDR dla kumatych Qrwa Yooo !! PEACE !

dabster

2014-10-24, 03:28
Populizmy i oklepane frazesy. Jeśli ktoś o tym wcześniej nie wiedział, to najpewniej urodził się wczoraj.

Cyjanek

2014-10-27, 21:32
Wy wszystkie k***y na górze, odpie**olić się od Różala proszę. Mądry, świetny i porządny człowiek, jakich brakuje na tym świecie. A to, że ma tatuaże na twarzy, to co? Wy k***y w rurkach chodzicie i dalej bądźcie pod garnkiem swoich mam.