18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie wg lewusów

dzarul • 2013-05-06, 12:57
Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, co do tego, że lewicowy pseudo postęp prowadzi do coraz większego szaleństwa powinien posłuchać o tym, co planują posłowie ze Szwecji. Parlament tego kraju zajmie się projektem ustawy, która będzie zobowiązywała mężczyzn do załatwiania swoich potrzeb w toalecie jedynie na siedząco.
pomysłodawcą tego doniosłego prawa jest szwedzki poseł Viggo Hansen z partii lewicowej. Jego zdaniem to poprawi higienę i zwiększy równość między mężczyznami i kobietami. Oprócz tego socjalistyczny poseł uważa, że sikanie na siedząco pomoże w walce z rakiem prostaty. Wielu lekarzy uważa, że jest to oczywisty nonsens, ale gorące polemiki na ten temat trwają w szwedzkich gazetach.



Według autora nowego prawa, jeśli ludzie zostaną oswojeni z nowym zwyczajem higienicznym wpłynie to tez pozytywnie na zmniejszenie ilości rodzinnych kłótni. Dla osób, którzy jeszcze się wahają Hansen ma kolejne rewelacje. Twierdzi on, że sikanie na siedząco poprawia życie seksualne i powoduje, że dłużej można utrzymać sprawność w tym zakresie. :idzwch*j:
Zaj***ne z http://zmianynaziemi.pl/

Pierre d'Ollony

2013-05-06, 13:03
To może w ramach równouprawnienia niech kobiety zaczną sikać na stojąco?

straatveger

2013-05-06, 13:11
@Up na hardzie już sikają, zapytaj się drwala jak nie wierzysz :amused:

Obcy34

2013-05-06, 13:13
Bardzo dobry pomysł. Uważam, że mężczyźni powinni zostać zobligowani prawnie do rodzenia dzieci. A jak któryś nie będzie chciał rodzić to do więzienia.

Można pójść o krok dalej i nakazać aby wszyscy przeszli na orientację bi, wówczas znikną wszelkie uprzedzenia i homofobie. Tutaj należy przeprowadzać obowiązkowe kontrole mężczyzn - wszyscy muszą ssać ku*asy ze smakiem. Można potworzyć specjalne ośrodki pełne pedałów, w których mężczyźni będą trenować nową orientację. Oczywiście analogicznie należy potraktować kobiety.

Zamiast równać w górę to równamy do gorszych - ale to już taka ludzka natura :(

Pozdrawiam i całuję mocno.

Wujek

mo...........et

2013-05-06, 13:18
I'm out

Kuriki

2013-05-06, 13:59
No przecież widać, ze to dla jaj... Prawda? Proszę... Prawda!? Żarty takie tylko?

okrężnica

2013-05-06, 14:08
No naprawde gratuluje. Po prostu genialny pomysł. A higieniczny w ch*j, żeby każdy gołą dupą w tym samym miejscu siadał. Tu sie jebnij Hansen...

dzarul napisał/a:

Oprócz tego socjalistyczny poseł uważa, że sikanie na siedząco pomoże w walce z rakiem prostaty. Wielu lekarzy uważa, że jest to oczywisty nonsens, ale gorące polemiki na ten temat trwają w szwedzkich gazetach.



k***a przeczytałem 'gorące plemniki', myśle sobie ja pie**ole, cale życie sikałem w błędzie...

Riffer

2013-05-06, 14:19
Jesli to prawda to :idzwch*j: , co sie z tym swiatem k***a dzieje. rownouprawniene to sobie w p*zde niech wsadzi.

adekniejadek89

2013-05-06, 17:44
mi ziomek ostatnio powiedział, że przechodził koło pary łepków ok. 9 lat siedzących na ławce (wiadomo w jakim celu) i podsłyszał, że na dyktandzie mieli, że są obywatelami ue a nie Polski. Tego teraz uczą w szkole od najmłodszych, strach zaglądać w podręcznik do historii

ramzes12

2013-05-06, 17:58
Straż Miejska będzie stać w toalecie i mandaty dawać za sikanie na stojąco.

Już widzę te memy: Jestem anarchistą! Sikam na stojąco. j***ć system.

Dy...........za

2013-05-06, 18:00

bogdanznosa

2013-05-06, 18:00
ja tam proponuje sikać na leżąco, dzięki temu nawet nie trzeba przebyć męczącej drogi do sracza

KukizGDZ

2013-05-06, 18:04
Nawet po pijaku nie sikam na siedząco, to jest sens bycia facetem, że "cały świat" może być toaletą. No i pamiętajcie że tylko twardziele pierdzą przy sikaniu !

dzarul

2013-05-06, 18:04
Cytat:

Lewusy sa poj***ne, ale przynajmniej nie rozpie**alaja polski w imie wolnosci, jak to robia prawiczki ("precz z komuna" od osoby, ktora nigdy tego nie doswiadczyla - fuck logic)

po pierwsze Polski z dużej lewusie j***ny!! Po drugie doświadczyli komunizm, jak nie bezpośrednio to pośrednio, poprzez spuściznę tego systemu!

Pomurnik666

2013-05-06, 18:05
ja tam u siebie i na imprezach leje na stojąco, ale zdarza się że gdzieś w gościach klapne bo lęki mam że obleje :D a co do wszelkich przymusów pie**olcie się !