18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie wg lewusów

dzarul • 2013-05-06, 12:57
Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, co do tego, że lewicowy pseudo postęp prowadzi do coraz większego szaleństwa powinien posłuchać o tym, co planują posłowie ze Szwecji. Parlament tego kraju zajmie się projektem ustawy, która będzie zobowiązywała mężczyzn do załatwiania swoich potrzeb w toalecie jedynie na siedząco.
pomysłodawcą tego doniosłego prawa jest szwedzki poseł Viggo Hansen z partii lewicowej. Jego zdaniem to poprawi higienę i zwiększy równość między mężczyznami i kobietami. Oprócz tego socjalistyczny poseł uważa, że sikanie na siedząco pomoże w walce z rakiem prostaty. Wielu lekarzy uważa, że jest to oczywisty nonsens, ale gorące polemiki na ten temat trwają w szwedzkich gazetach.



Według autora nowego prawa, jeśli ludzie zostaną oswojeni z nowym zwyczajem higienicznym wpłynie to tez pozytywnie na zmniejszenie ilości rodzinnych kłótni. Dla osób, którzy jeszcze się wahają Hansen ma kolejne rewelacje. Twierdzi on, że sikanie na siedząco poprawia życie seksualne i powoduje, że dłużej można utrzymać sprawność w tym zakresie. :idzwch*j:
Zaj***ne z http://zmianynaziemi.pl/

DuckDodgers

2013-05-06, 18:08
Pierre d'Ollony napisał/a:

To może w ramach równouprawnienia niech kobiety zaczną sikać na stojąco?





:mrgreen:

zeto88

2013-05-06, 18:10
To może od razu kobietom obcinać cycki a facetom fujary? Tak dla równości...
Gdzie ludzkość będzie za sto lat...

Loaloa

2013-05-06, 18:11
Sterylizacja prawactwa to rozumiem, ale przymus szczania na siedząco to rzeczywiście chory pomysł.

Suka_Blyat

2013-05-06, 18:15
"(...) Odkąd zwalił lud Bastylię
Świat się na niekorzyść zmienia
Sado-maso-pedo-filie
Pragną równouprawnienia
Przez ten pokręcony biznes
Wiele się powtórzyć może
Z lat pachnących socjalizmem
Gdy szalało na traktorze
Kołchoźniane dziewczę hoże
(...)
Rewolucji cioto-ciotki
Będą ćmić w rękawach peta
Produkując modne plotki
Że Marks Karol to kobieta
Będą gnieździć się pod mostem
Aby tanie wino żłopać
Postęp - jakie to jest proste!
Tego pragnie Europa
Zamieniając babę w chłopa
(...)
Żeby rządzić gniewnym stadkiem
Wyzwolonych towarzyszek
Szef lewicy w mini w kratkę
Na kastrację się zapisze
Bo polega cała rzecz na
Kombinacjach i dewiacjach
Taka będzie ostateczna
Postkomuny transformacja
Czyli cięcie i kastracja"

Koniec Świata

2013-05-06, 18:16
Co za różnica, że lewicowiec, kiedy debil? Jeszcze w latach 2005-2007 nasi przedstawiciele z ówczesnej koalicji PiS-LPR-Samoobrona modlili się o deszcz w sejmowej kaplicy. Deszcz spadł, ale już pod rządami PO-PSL powodując powódź.

:lol:

donRafael

2013-05-06, 18:16
O japie**ole, nie zesrajcie się już. To tylko projekt ustawy, w każdym kraju znajdzie się jakiś lewak który swoją dietę poselską bierze za wywoływanie takich tanich skandali. Niech sobie robią co chcą, może zajmijmy się własnym poletkiem.

Ork.Fajny

2013-05-06, 18:24
Koniec Świata napisał/a:

Co za różnica, że lewicowiec, kiedy debil?


Ano taka że na prawicy panuje idea wolności i nikt nakazów nie tworzy.

Koniec Świata

2013-05-06, 18:28
Ork.Fajny napisał/a:


Ano taka że na prawicy panuje idea wolności i nikt nakazów nie tworzy.



Jesteś tego pewien? Bo ja bym powiedział, że ta wolność u prawicy jest bardzo wybiórcza.

Suka_Blyat

2013-05-06, 18:50
Koniec Świata napisał/a:



Jesteś tego pewien? Bo ja bym powiedział, że ta wolność u prawicy jest bardzo wybiórcza.


Zależy o jakiej prawicy mówisz?

Marcin_92

2013-05-06, 18:53
ajj k***a, dlatego wolę małe miasteczka od pseudomieszczaństwa... niech przyjadą tacy mędrkowie do takiej 5-tysięcznej miejsowości albo na wieś, to zobaczymy jak długo dadzą rade wytrwać ze swoimi poglądami

Riffer

2013-05-06, 19:56
NSZowiec napisał/a:


Zależy o jakiej prawicy mówisz?



W jakiej prawicy jestes? Narodowo- ??

Koniec Świata

2013-05-06, 20:01
@up

On jest z prawicy narodowo-masturbacyjnej im. ku*asa Wielgusa.

genesisnemesis

2013-05-06, 20:04
Wiem, że lewica ma pomieszane nie tylko w tyłku, ale i w głowie, lecz sprawa wydała mi się tak dziwna, że postanowiłem to sprawdzić. Na szczęście Szwedzi nie są jeszcze tak trąceni umysłowo, a sprawa została wymyślona przez feministyczny portal we Francji ("Terrafemina").

W ramach indywidualnego sprawdzenia tematu polecam sprawdzić:
1. Listę posłów Riksdagu (Parlament Szwecji) - wynik nie ma tam posła o imieniu Viggo Hansen.
2. Sprawdzić listę członków Socialdemokraternas (partia socjalistyczna) i Vänsterpartiet (partia lewicowa) - cholera wie do której lewus mógłby należeć, ale nie ma go w wyszukiwarkach zawartości stron tych partii, a są tam wymienieni aktywni członkowie.

Szukałem, tyle znalazłem. Feci quod potui faciant meliora potentes.


dwaoka

2013-05-06, 20:51
równouprawnienie kończy się jak trzeba szafę na 3 piętro wnieść