18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Równouprawnienie wg lewusów

dzarul • 2013-05-06, 12:57
Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, co do tego, że lewicowy pseudo postęp prowadzi do coraz większego szaleństwa powinien posłuchać o tym, co planują posłowie ze Szwecji. Parlament tego kraju zajmie się projektem ustawy, która będzie zobowiązywała mężczyzn do załatwiania swoich potrzeb w toalecie jedynie na siedząco.
pomysłodawcą tego doniosłego prawa jest szwedzki poseł Viggo Hansen z partii lewicowej. Jego zdaniem to poprawi higienę i zwiększy równość między mężczyznami i kobietami. Oprócz tego socjalistyczny poseł uważa, że sikanie na siedząco pomoże w walce z rakiem prostaty. Wielu lekarzy uważa, że jest to oczywisty nonsens, ale gorące polemiki na ten temat trwają w szwedzkich gazetach.



Według autora nowego prawa, jeśli ludzie zostaną oswojeni z nowym zwyczajem higienicznym wpłynie to tez pozytywnie na zmniejszenie ilości rodzinnych kłótni. Dla osób, którzy jeszcze się wahają Hansen ma kolejne rewelacje. Twierdzi on, że sikanie na siedząco poprawia życie seksualne i powoduje, że dłużej można utrzymać sprawność w tym zakresie. :idzwch*j:
Zaj***ne z http://zmianynaziemi.pl/

Suka_Blyat

2013-05-06, 21:04
Koniec Świata napisał/a:

@up

On jest z prawicy narodowo-masturbacyjnej im. ku*asa Wielgusa.


Chyba ty

Ork.Fajny

2013-05-06, 21:40
Koniec Świata napisał/a:

Jesteś tego pewien? Bo ja bym powiedział, że ta wolność u prawicy jest bardzo wybiórcza.


Wolność jest prosta i nie wybiórcza na prawicy. Masz prawo robić co ci się podoba póki bezpośrednio nie ogranicza to wolności innych i inni twojej ograniczać nie mogą.

Koniec Świata

2013-05-06, 21:58
@up

To znaczy, że nigdzie na świecie nie ma prawicy i nawet nigdy nie istniała, bo anarchiści to nie prawica.

Schabik

2013-05-06, 22:06
Cytat:

Wielu lekarzy uważa, że jest to oczywisty nonsens, ale gorące polemiki na ten temat trwają w szwedzkich gazetach.



Nie wiem czemu ale przeczytałem "gorące plemniki"

DuckDodgers

2013-05-06, 22:48
Schabik napisał/a:



Nie wiem czemu ale przeczytałem "gorące plemniki"



Głodnemu chleb na myśli :amused:

Ork.Fajny

2013-05-07, 05:33
Koniec Świata napisał/a:

To znaczy, że nigdzie na świecie nie ma prawicy i nawet nigdy nie istniała, bo anarchiści to nie prawica.


Stany zjednoczone po zniesieniu niewolnictwo do I WŚ. Dziś hongkong. Chile za czasów Pinocheta. Proszę... Trzy przykłady trzech silnych i rozwiniętych za tych czasów(a w przypadku HK do dziś) państw.

prof. Matolewicz

2013-05-07, 11:34
Zawsze myślałem, że główną cechą lewicy jest liberalizm w zakresie światopoglądu, a protekcjonizm i interwencjonizm w gospodarce. Prawica zaś docenia wolność gospodarczą, ale jest konserwatywna światopoglądowo. Teraz lewica to k***a pie**olnięte feministki, pedały i ci którzy chcą inteligentnych ludzi przyrównywać do idiotów. A prawica to jebnięte kościelniki, których największym celem życiowym jest stawianie pomników, najlepiej rekordowych gabarytów i dresy spod klatki i stadionów.

zDrwal

2013-05-07, 13:20
@Ork.Fajny
Hong Kong?
Tamtejszy parlament jest w większości lewicowy.

Ork.Fajny

2013-05-07, 18:34
zDrwal napisał/a:

@Ork.Fajny
Hong Kong?
Tamtejszy parlament jest w większości lewicowy.


W takim razie objawia się to wyjątkowo dziwnym prawicowym model gospodarki...