18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska armia - NATO Open Your Eyes

CrazyEdek • 2012-02-08, 13:45
NATO Open Your Eyes (Russian Military NUMBER 1)
Ciekawy filmik ukazujący potęgę militarną Rosji.

dziemi87

2012-02-09, 09:53
oni nie potrzebuja sprzetu ich pluton specnazu rozwalilby nasza superr wyszkolona armie

mateuszwolf5

2012-02-09, 10:38
Jeżeli ktoś myśli, że dzisiaj największym przeciwnikiem ergo zagrożeniem, w znaczeniu geopolitycznym, dla NATO czy ściślej Europy jest Fedracja Rosyjska to się myli.

mcmt

2012-02-09, 11:13
Ło bosz :facepalm:
Każdy kto kuma bazę w temacie wie jaki jest stan rosyjskiego uzbrojenia i że są daleko za murzynami. To, że na filmiku przez chwilę pokazała się wogóle flota już zakrwawa na kpinę. :facepalm2:

Avitus

2012-02-09, 12:18
Chyba nie jest tak źle jednak. Takie filmiki zazwyczaj gówno udowadniają. Osobiście uważam że Rosja nie jest taka silna. Kilka razy pokazała że jest kolosem na glinianych nogach.

pawelkrk00

2012-02-09, 14:05
ogor622 napisał/a:

Rosja nie posiada tylko przestarzałego sprzętu. Rosja nie chwali się wokoło czego to oni nie posiadają, mają swoje sekrety i swoje technologie. Amerykanie się chwalą że mają technologię która może odeprzeć bombę atomową (zmienić tor jej lotu). Rosja się tym nie chwali, ale prawdopodobnie takowe zabawki posiada. To już nie te czasy gdy ruscy biegali z patykami za przeciwnikiem, trza pamiętać że Rosja to mocarstwo, mają swoje technologie i czekają na to by ich użyć gdy przyjdzie na to okazja.



Wątpię żeby mieli technologie do przekierowania bomb atomowych dlatego że każda może mieć inne kody i inny sposób kodowania
ale od lat USA ma rakiety przechwytujące czyt. rakieta USA namierza rakietę Rosji i ją rozwala

Co z tego że Rosja to mocarstwo ale już mówiłem z jakiego powodu :D

A USA jest supermocarstwem :D

Gienek2

2012-02-09, 14:28
ja już bym wolał spokój... dlaczego ludzie zawsze i wszędzie chcą się ze sobą napie**alać?

ktoś kto wydaje 698 bilionów na maszyny śmierci albo prowokacji nie może się uważać za słusznego... i bynajmniej dobrotliwego

pawelkrk00

2012-02-09, 16:13
Gienek2 napisał/a:

ja już bym wolał spokój... dlaczego ludzie zawsze i wszędzie chcą się ze sobą napie**alać?

ktoś kto wydaje 698 bilionów na maszyny śmierci albo prowokacji nie może się uważać za słusznego... i bynajmniej dobrotliwego



Bo tacy jesteśmy od stuleci walczymy o to kogo Bóg istnieje a kogo nie hehe

Zbrojenie jest po to żeby był jako taki pokój na świecie :D

BulletTime

2012-02-09, 16:25
Dlatego fabuła Quake Wars, Quake 2 i Quake 4 wydawała mi się naciągana - Ruscy po prostu nie dali by sobie wpie**olić. A kontrofensywę na Stroggos prowadziłby ruski krążownik gwiezdny "Rasputin" prebombardując powierzchnię planety etanolem :P

TPaury

2012-02-09, 18:56
Cytat:

TPaury napisał/a:


Rosja dysponuje ponad 25 Milionami zasobów ludzkich. Tysiącami pocisków i poj. pancernymi. Kupą samolotów.

pie**olenie że są przestarzali czy inny ch*j to pieprzenie domowego żuczka który wie tyle co pokażą w telewizji. Czyli przeinaczone i 1% faktu.

W wyścigu zbrojeń i tak Rosja wypada w czołówce razem z Chinami, Stanami i Szwajcarią.

Odnośnie Wielkiej Brytani, to znów schowa głowę w dupę co by udawać że nic się nie dzieje i sobie nie zrobić "kuku".



Z tego co pamiętam to Żółtki rozj***li Amerykanów w Vietnamie. Stąd się zrodził Rambo " Mściciel z Vietnamu" żeby powiększyć penisa Amerykanom.




Hahaha co z tego że ma kupę wojska jeżeli dysponują uzbrojeniem z 2 wojny światowej
Rosja w rezerwie ma 10k czołgów z okresu zimnej wojny a jak się wszyscy przekonali w drugiej wojnie światowej ilość się nie liczy dla przykładu Amerykański Sherman przypadało ich po 5 na każdego tygrysa Niemieckiego a wiadomo jak się kończyły walki pomiędzy nimi tak że więcej tygrysów zostało wysadzonych przez załogę po awarii np silnika który był dosyć awaryjny

I porównaj sobie czołg abrams do czołgu z zimnej wojny gdzie abrams może go rozwalić z odległości 2km jednym strzałem


i też kto w rankingu zbrojeń umieszcza Szwajcarię obok usa ?

Wydatki stanów na zbrojenie i nowe technologie mówią same za siebie

A co do wojny w Wietnamie to trudno wygrać wojnę w której partyzanci chowają się wśród cywilów tak że nie można ich ostrzelać ani wykorzystać większej siły ognia
a wiadomo raczej co by się stało jeżeli stany zmiotły by wioske w której jest np 200 cywilów i 20 partyzantów by była afera o zbrodnie wojenną i itp



Szwajcaria, jest mega zorganizowana i super ultra zaawansowana. Dziękuję tyle w temacie.

pawelkrk00

2012-02-09, 19:05
TPaury napisał/a:



Szwajcaria, jest mega zorganizowana i super ultra zaawansowana. Dziękuję tyle w temacie.



Dobry żart

TPaury

2012-02-09, 22:38
pawelkrk00 napisał/a:

TPaury napisał/a:


Szwajcaria, jest mega zorganizowana i super ultra zaawansowana. Dziękuję tyle w temacie.


Dobry żart


Musisz mało wiedzieć skoro tak mówisz.

pawelkrk00

2012-02-09, 22:46
TPaury napisał/a:


Musisz mało wiedzieć skoro tak mówisz.



Mylisz się
zaciekawiłeś mnie tym tematem i poczytałem o uzbrojeniu Szwajcarii i dalej sądzę że dobry żart puściłeś

Matuch90

2012-02-10, 20:04
BongMan jebniętyś ty, czy tylko udajesz ?

kieroshaw

2012-02-10, 22:24
Co to jest - nie świeci i nie mieści się w dupie?

Rosyjski przyrząd do świecenia w dupie. Tyle w tym temacie :roll: