18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska armia - NATO Open Your Eyes

CrazyEdek • 2012-02-08, 13:45
NATO Open Your Eyes (Russian Military NUMBER 1)
Ciekawy filmik ukazujący potęgę militarną Rosji.

sc...........la

2012-02-08, 14:13
Co z tego? Gdyby Kaczyński wygrał wybory to i tak wypowiedziałby im wojnę za Smoleńsk

deniZ

2012-02-08, 14:22
Zobaczymy w Iranie co warte sa armie USA, a co Rosji, Indii i Chin...

~tip.top

2012-02-08, 14:24
Cytat:

Zobaczymy w Iranie co warte sa armie USA, a co Rosji, Indii i Chin...


Ja tam wolałbym nie wiedzieć :-/

BongMan

2012-02-08, 14:24
Ja już wolę Ruskich niż to całe j***ne NATO. Ruscy przynajmniej nie wpie**alają się bezprawnie do innych krajów pod pretekstem misji pokojowej. Dobry filmik i zajebisty kawałek. Masz browara :)

khalifa

2012-02-08, 14:36
Anonymous~ napisał/a:


Ja tam wolałbym nie wiedzieć :-/



zawsze podejrzewałem, że jesteś jakimś rumunem albo innym irańczykiem :D

taajniak

2012-02-08, 14:38
Filmik troszkę propagandowy. Rosja ma armię, ale niestety głównie jest to przestarzały sprzęt. Pomijam już fakt, że niestety całemu NATO i armii USA nie byliby w stanie zagrozić.

Mimo wszystko mam nadzieję, że Rosja z Chińczykami w końcu powstrzymają ojropę i wujka sama przed najeżdżaniem na bliski wschód.

Dymekx

2012-02-08, 14:38
@BongMan
Gruzja :D . Wole Amerykańców wpie**alających się do krajów nie demokratycznych od skorumpowanej Rosji. My demokraci jesteśmy bezpieczni (przynajmniej teoretycznie :D ).

Dziamian

2012-02-08, 14:43
nie zdziwcie się przypadkiem jak jednak Ruscy będą w stanie przebić amerykańców, cicha woda brzegi rwie :)

~tip.top

2012-02-08, 14:44
khalifa napisał/a:

zawsze podejrzewałem, że jesteś jakimś rumunem albo innym irańczykiem


Gorzej, jestem cyganem nierobem :)

BongMan

2012-02-08, 14:51
Dymekx napisał/a:

@BongMan
Gruzja :D .


Nijak nie można tego porównać do tego co Amerykanie zrobili w Wietnamie, Afganistanie i Iraku.

kaiel

2012-02-08, 14:54
powiem szczerze ,że nie widzi mi się powołanie do woja ...w przypadku kiedy dużo grzybów będzie widać z naszych okien

pawelkrk00

2012-02-08, 15:07
Co do filmu to fakt Rosja ma wielką armie ale zacofaną o wiele lat niby najwięcej broni jądrowej ale ciekawe ile na chodzie :D
A co do porównywania sił NATO vs ROSJA to gdyby wybuchła wojna atomowa z Rosją to pół europy byłoby rozwalonej i pół Rosji dlatego że Francja i Wielka Brytania to też mocarstwa atomowe ale gdyby wybuchła wojna Rosja vs NATO bez użycia broni jądrowej to Spokojnie Wielka Brytania, Francja, Niemcy i reszta krajów Nato by rozwaliło Rosję
TO TYLE W TYM TEMACIE :D

Gesq

2012-02-08, 15:17
Nawet gdyby wybuchł konflikt, Rosja vs. Usa to nie było by zbytnio działań wojennych.
Po prostu jeden i drugi wysłali by na siebie atom.

pawelkrk00

2012-02-08, 15:24
ogor622 napisał/a:

Nawet gdyby wybuchł konflikt, Rosja vs. Usa to nie było by zbytnio działań wojennych.
Po prostu jeden i drugi wysłali by na siebie atom.



szczerze wątpię żeby chcieli walczyć na broń jądrową
dlatego ze obaj mają ich pokaźną ilość a raczej nie chcieli by stracić połowy ludności swoich krajów