18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rooftoopping

Topiony_serek • 2014-02-18, 14:15
Rooftopping to miejski sport ekstremalny. Należy do wyjątkowo niebezpiecznych. Jeden nieostrożny krok może skończyć się tragicznie. Jednak to nie odstrasza młodych fanów ryzykownej wspinaczki. Twierdzą, że dla takich widoków warto:







Osobiście to nie dla mnie, ci szaleńcy zazwyczaj wykonują swoją "zabawę"/hobby bez jakichkolwiek zabezpieczeń. :ok***a:

Poszukam jakiś wpadek z tych ich zabaw. Jak znajdę to wstawię tu lub na hardzie :amused:
Reszta w komentarzach :metalhead:

NecroVision

2014-02-19, 11:39
Ja nie nazwałbym tego głupotą... jak już ktoś sobie wisi te X metrów nad Ziemią i zaczyna spadać nie skończy na wózku, nie będzie nikomu ciężarem itp... śmierć będzie krótka, bez męczarni itp... Dla mnie głupotą są np. skoki do wody przez niedoświadczonych gości, gdzie połamie sobie taki imbecyl kręgosłup a potem pretensje do całego otoczenia... k***a robią to na własną odpowiedzialność, ale podkreślam, upadek z takiej wysokości skończy się niczym innym jak pogrzebem... Mnie osobiście nic w tym "sporcie" nie dziwi.

cycy

2014-02-19, 15:12
To nie debilizm tylko współczesny dobór naturalny :D
i same plusy z tego, może kilku szczęściarzy zabłyśnie w dziale hard

Ovidia

2014-02-19, 16:18
Zna ktoś może tytuł piosenki z trzeciego filmiku od 0:55?

da...........55

2014-02-19, 23:54
Słyszałeś, że ktoś skoczył z nieba i nic mu się nie stało?
O czym tym mówisz człowieku?! Tylko extremalni debile robią tak niebezpieczne rzeczy.