18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rooftoopping

Topiony_serek • 2014-02-18, 14:15
Rooftopping to miejski sport ekstremalny. Należy do wyjątkowo niebezpiecznych. Jeden nieostrożny krok może skończyć się tragicznie. Jednak to nie odstrasza młodych fanów ryzykownej wspinaczki. Twierdzą, że dla takich widoków warto:







Osobiście to nie dla mnie, ci szaleńcy zazwyczaj wykonują swoją "zabawę"/hobby bez jakichkolwiek zabezpieczeń. :ok***a:

Poszukam jakiś wpadek z tych ich zabaw. Jak znajdę to wstawię tu lub na hardzie :amused:
Reszta w komentarzach :metalhead:

xskullx

2014-02-18, 19:38
Czyżby przyszły laureat nagrody Darwina?

Hooorq

2014-02-18, 19:39
brak wyobrazni to najebac 5 dzieci i nie miec im co dac jesc,albo zapie**alac 6 dni w tygodniu za 2 tysiace.Ich zycie ich sprawa , po warunkiem że nikomu postronnemu nic nie stanie.

Thevenin

2014-02-18, 19:42
na 2 zdj ma basen pod sobą więc "Jeden nieostrożny krok może skończyć się tragicznie" nie jest do końca prawdzie ;]

black88

2014-02-18, 19:45
szczerze mówiąc to ziomeczki co napie**alają w tatrach na żywca (bez zabezp) ryzykuja tyle samo o ile nie więcej. Ponieważ tu chłopaki wspinają się po dosyć pewnych elementach a nie po skale/trawach/lodzie/sniegu. Tylko że Ci w górach to mają zajebistą scenerię co ogólnie podpiąć można pod "mistycyzm gór" dlatego mogą się zwać górołazami/alpinistami itd itp a jak ktoś zapie**ala po żurawiu to już jest jebnięty...

Takie to wasze zaszufladkowane myślenie.

bankurwazaco

2014-02-18, 19:45
Ze sprzętem to sama przyjemność jeśli osoba jest w miarę sprawna fizycznie, natomiast bez to jest skrajny debilizm.

orwell14

2014-02-18, 19:46
@Thevenin

Jeśli nie wyłapałem ironii, to chciałbym Cie powiadomić,że walnięcie w wodę po upadku z takiej wysokości, nie różni się niczym od upadku na beton.

bins24

2014-02-18, 19:47
Thevenin napisał/a:

na 2 zdj ma basen pod sobą więc "Jeden nieostrożny krok może skończyć się tragicznie" nie jest do końca prawdzie ;]


Ty się chyba k***a za dużo w GTA nagrałeś.

guciaszek

2014-02-18, 19:50
Podziwiam takich ludzi, ale nie za ich głupotę i swoisty brak wyobraźni, ale za odwagę, bo trzeba mieć jaja, żeby coś takiego zrobić. Jaja i naprawdę sprawne ciało.

Od samego oglądania cierpnie skóra. Ja mam lęk wysokości, więc dla mnie to jest granica nie do przekroczenia.

Myślę jednak, że można zrozumieć ich motywy. Bo zastanówmy się - jeśli któryś z nich spadnie, ma właściwie 100% pewności, że zginie. Czy nie lepiej zginąć robiąc coś, co się kocha (zakładam, że oni to kochają) niż umrzeć w samotności po życiu pełnym wiecznie niespełnionych marzeń?

Plusem jest też fakt, że jeśli to robią, to mają duże prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak, więc w razie wypadku nie przekażą swoich genów potomstwu.

Jeszcze jedno - w końcu to Rosjanie. A jak ktoś kiedyś dobrze powiedział - Rosja to nie kraj, Rosja to styl życia.

Miloszy

2014-02-18, 19:53
Dlaczego nie ma jeszcze filmików na hardzie z ich wypadkami? Tacy profesjonaliści, pełen podziw.

kroplowa

2014-02-18, 19:56
wojas30 napisał/a:

Sport ekstremalny? Jak dla mnie debilizm ekstremalny.



Zrób coś innego, aniżeli siedzenie przed kompem, ryzykuj własnym życiem, NIE NARAŻAJĄC INNYCH, to Cie zwyzywają..

Hrabia Drapula

2014-02-18, 20:02
czytając komentarze to dla niektórych sportem ekstremalnym są szachy
wypadków nie ma bo doskonale wiedzą co robią
pisząc że są poj***ni ,pie**olnięci i takie tam,wierzcie mi na słowo że to nie wystarczy bo 99,9% pojebów z sadola by 1/3 drogi nie pokonało
jak dla mnie jest to lepsza zabawa jak naćpać się ,uj***ć % czy inne takie
"sport" ten nie tylko u ruskich jest uprawiany

Ob...........el

2014-02-18, 20:02
To są wspaniali ludzie. Zawsze motłoch powstrzymuje u tych nielicznych, ich niesamowite, skrajnie niecodzienne do ujrzenia postępowanie. Wszechświat chce się oglądać z nieskończenie wiele perspektyw. Spojrzenie prostego ludu na egzystencję to tylko jedna z nieskończenie wielu możliwości. Bariery nie istnieją w świecie realnym - to tylko umysłowe gusła. Dam przykład - "...bo nie wolno, bo nie, no jak to, tak nie można". Można k***a.

PatrolZG

2014-02-18, 20:08
Ten ukrainiec najsłynniejszy to tzw. Mustang Wanted. Gość żyje i ma się dobrze. Mam go na swoim FB. Ale w necie co mniej więcej miesiąc wychodzi plotka że już nie żyje, a to sie poślizgnął, a to jakaś niby belka pękła itp. W każdym razie czekam na dobre ujęcia w razie ewentualnego końca kariery.

Chołek

2014-02-18, 20:11
Czekam na harda! :krejzi:

cola1111

2014-02-18, 20:27
Jeśli ktoś znajdzie filmik z nieudanej próby takich wyczynów to proszę o szybkie wrzucenie. ;D