18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rooftoopping

Topiony_serek • 2014-02-18, 14:15
Rooftopping to miejski sport ekstremalny. Należy do wyjątkowo niebezpiecznych. Jeden nieostrożny krok może skończyć się tragicznie. Jednak to nie odstrasza młodych fanów ryzykownej wspinaczki. Twierdzą, że dla takich widoków warto:







Osobiście to nie dla mnie, ci szaleńcy zazwyczaj wykonują swoją "zabawę"/hobby bez jakichkolwiek zabezpieczeń. :ok***a:

Poszukam jakiś wpadek z tych ich zabaw. Jak znajdę to wstawię tu lub na hardzie :amused:
Reszta w komentarzach :metalhead:

dorodnykurczak

2014-02-18, 20:47
fajnie, a ja mam takie widoczki bez wchodzenia na jakieś zardzewiałe wieże.

na sadolu :)

oeming

2014-02-18, 22:00
Jak spadnie parę pedałów w rurkach to nikomu się krzywda nie stanie ;-)

Ch3st3r1984

2014-02-18, 22:10
W takich kozojebkach jordana to bym sie po chodniku bał chodzić, a ci wariaci psychopaci...

longmanslownik

2014-02-18, 22:19
wojas30
w definicji sportów ekstremalnych jest napisane, że są w ch*j niebezpieczne więc cichutko.

Misza89krk

2014-02-18, 22:25
Ja mam tylko jedno pytanie!!! Dlaczego to motocyklistów nazywa się dawcami?
Wolelibyście aby wasze dziecko jeździło na motorze czy uprawiało taki "sport" ?

Herhard

2014-02-18, 23:18
Gorąco mi się zrobiło od samego patrzenia.

okap121

2014-02-18, 23:24
niech się tylko jakiemuś ch*jkowi paluszek ześlizgnie to będzie ubaw

sosna92

2014-02-18, 23:45
Thomas Morgernstern?

Hooorq

2014-02-19, 00:33
Ja pie**ole co za p*zdy ru się zbieraja.Zajebista akcja a koles p*zdeczka co całe zycie nic nie osiagnie zbiera najwiekszy poklask ch*j wam dupe p*zdy jakies lewckie sk***ysnsto sie tu zebrało i najchetniej glaszace kotki idz pan w ch*j i jebeimnie orto ty małpi ch*ju bo pewnie sie zraz dopie**olisz to jestciula niue strona z czarnym humorem sramwam na ryj

Magees

2014-02-19, 00:48
Przez rok pracowałem na wyskokościach, głownie wieże telefoniczne które maja do 120 metrów wysokości mniej więcej ale zdarzało się tez montować anteny np. na kominach w Szczecinie i Policach, które miały około 200 metrów wysokości. Ni ch*** nie przyzwyczaisz się do wyskokości jeśli nie jesteś debilem, bo strach to prawidłowy odruch u normalnego człowieka. I tacy z nich bohaterzy jak ze mnie astronauta. Rok czasu zapier******* po wieżach a jak wlazłem na 200 metrów to nie moglem kluczem śruby odkręcić bo strach paraliżuje ręce i wszystkie mięśnie, tak ze jak się zlezie na dol to wszystko boli mimo, ze tylko stałeś. Widziałem już takich ludzi, którzy tak napierda**** na wysokości i wiem, ze normalni być nie mogą.

PS: Proponuje wprowadzić ustawę, która nakaże wstawić drabinki od samego dołu do samego szczytu na każdym ponad 15 metrowym budynku. Sadol będzie bardziej obfity w artykuły na hardzie a i poziom idiotów się zmniejszy.
JEstem ekspert i chu*

Grabarz1750

2014-02-19, 01:16
a ja czekam aż się któryś sp***oli i będzie materiał na harda :)

Topiony_serek

2014-02-19, 01:47
Up
Ustaw się w kolejce, wszyscy na to czekamy :roll:

Say hello to psycho

2014-02-19, 01:53
Japie**ole o ch*j wam chodzi ? Spinacie się, że debile, że głupcy, że tacy sracy owacy. ch*j wam do tego ? To tak jak ja bym nazwał cię debilem bo lubisz grać w bierki. Jak lubią to robić i sprawia im to przyjemność, adrenalinę, to czemu nie ? Winią komuś, stwarzają niebezpieczeństwo ? No własnie ograniczone niedojeby. Na dodatek zakładam, że takie typki nie bałyby się pomóc/zadziałać w sytuacji zagrożenia życia czyjegoś/swojego, co automatycznie sprawia ich bardziej wartościową kupką materii na tym sk***iałym świecie.

Zyragon

2014-02-19, 02:44
ma ktoś link z wrzuty na harda?