18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robisz to źle...

hl...........al • 2012-08-15, 13:38


Ot taki paradoks.

Pa...........an

2012-08-15, 18:01
lotnik_1 napisał/a:

@pan kapitan

Syn jest gejem przez geny? Zakazać genetyki, genetyka dziełem szatana. Ewolucja dziełem szatana. Wiadomo że Adam i Ewa zostali stworzeni przez Boga.
Taka prosta logika.



Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. To geny kodyfikują nasze zachowanie i w tym także preferencje seksualne.

konradssc

2012-08-15, 18:01
@lotnik_1
Ale pie**olisz :) A pozatym Pan kapitan ma racje, to defekt genów zapewne możnaby to jakoś leczyć, ale po co skoro można zaakceptować :)

jvhjvhkuba

2012-08-15, 18:19
Mega zabawne są te argumenty, że po zalegalizowaniu związków homoseksualnych na ulicach będzie się roiło od gejów... Ludzie, ich odsetek był, jest i będzie stały i jest to mniej niż 10%. Ci ludzie i tak są wśród nas (nawet wśród waszych znajomych, drodzy konserwatyści) i jakoś nikt nie marudzi. A kiedy będą mogli spokojnie łączyć się w pary, nie będą musieli organizować tych znienawidzonych przez was parad równości, bo nie będą mieli w tym celu. Eutanazja? Jak najbardziej. Co wam do tego, że ktoś chce odejść kiedy np choroba przeszkadza mu żyć?
Czasem odnoszę wrażenie, że konserwatyści dążą do stworzenia państwa totalitarnego. Na siłę chcą wtrącać się co ludzie robią w łóżku, jak chcą umrzeć i czemu nie chcą dziecka.
I co do dzieci - jasne, lepiej, żeby dziecko żyło nawet jeśli jest niechciane. Tylko nie marudźcie później, że nie ma miejsca w domach dziecka.

Ko...........ci

2012-08-15, 18:20
Kościół został stworzony po to, żeby robić kasę na prostym i biednym ludzie (lud nie ma co do garów włożyć, ale proboszcz uduchowionym głosem jak powie, że na biedne dzieci, to taki prosty człowiek wrzuci). Może i są jacyś księża z powołania, ale proszę mi pokazać takiego, który by ochrzcił wasze dziecko za darmo. Mam w rodzinie osobę, z której ksiądz zdarł uwaga... co najmniej 1000zł za sakrament małżeński (co łaska?)!!! Moja babcia opowiadała, że w jej malutkiej miejscowości ksiądz za pochowanie bierze 800 czy 900zł. Mało tego, jak byłem dzieckiem, swoją drogą bardzo wierzącym i miałem próby do komunii, to już k***a nawet ksiądz zbierał wtedy na ofiarę, od dzieciaków brał, a te mu wrzucały po 20, 50gr...

Bawią mnie w dodatku katole, bo nie potrafią nawet przestrzegać Dekalogu ani zasad obowiązujących w chrześcijaństwie. Taki katol czuje nieziemską nienawiść do drugiego człowieka, zwłaszcza innego wyznania czy innej kultury, a ponoć "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego". Ilu jest świętoszków, którzy chodzą co niedziela po wafla do księdza, dają na tacę, a nie potrafią nawet drugiego człowieka szanować? Znam piździliard katoli i wszyscy są k***a narcyzami, biorą siebie za jakiś pie**olonych wybrańców, a osób spoza chrześcijaństwa traktują jak szmaty. Wśród moich dobrych znajomych wierzących są raptem dwie koleżanki i paru kumpli, ci ludzie są na serio wporzo, reszta to ateiści.
Katole wierzą w te bajeczki pisane w Piśmie Świętym uznając to jako niepodważalne, prawdziwe źródło i dowód na istnienie Boga. Skoro faktycznie kiedyś istniał Jezus, Maryja, a na chmurkach siedzą aniołki to dajcie mi INNY dowód na to, że tak jest/było, inaczej osobiście wejdę do Empiku i wszystkie Pisma Święte przełożę do działu książek fantastycznych. Wierzycie w elfy, centaury, smoki, wampiry, zombie, pluszowe misie, jednorożce i inne ch*je muje? Nie? To czemu k***a akurat w Jezusa? Przecież to jest taka sama fantastyka jak inne powieści typu Tolkien, Sapkowski.

Aha i jeszcze jedno: nauka kościelna jest całkowicie sprzeczna z chrześcijaństwem. Bóg stworzył Adama i Ewę, każąc im się rozmnażać blablabla i dlaczego kościół zakazuje seksu przedmałżeńskiego?? Za czasów Adama i Ewy i grubo po nich nie było czegoś takiego jak związek małżeński, ludzie mogli się kochać ile wlezie, a tutaj kościół włazi papciami i twierdzi, iż seks przed ślubem jest zły (ale r*chanie nieletnich już jest ok?). Tak samo życie w ascezie, a wystarczy spojrzeć na obrazek wyżej i zadać sobie pytanie, czy faktycznie kościół przestrzega tego? Każą ludziom pomagać, wydawać ostatnią złotówkę, a sami trzymają relikwie ze złota. Ooo albo "Nie zabijaj": proszę bardzo - krucjaty. Ilu ludzi zginęło? Mało? Nawracanie krzyżem i mieczem to było chrześcijańskie zachowanie? No jak ch*j. Kościół się sprzecza nawet w tak prostej rzeczy jak gumka na Jasia: jeden papież mówi, że używanie gumki jest złe, bo uniemożliwia się poczęcie dziecka. Drugi papież, B16, czyli ten pan wyżej twierdzi, że używanie gumek w niektórych sytuacjach jest ok, bo nie roznosi się chorób wenerycznych. Czyli jak k***a, używać, czy nie?

Ach, można by tak szukać w kwestii kościoła tylu nieprawidłowości, że to można spokojnie kilkutomową książkę na ten temat napisać, ale i tak prosty lud nie zrozumie, że są dymani w dupsko, więc tutaj zakończę swe wywody. :mrgreen:

tds1974

2012-08-15, 18:23
jvhjvhkuba napisał/a:

Mega zabawne są te argumenty, że po zalegalizowaniu związków homoseksualnych na ulicach będzie się roiło od gejów... Ludzie, ich odsetek był, jest i będzie stały i jest to mniej niż 10%. .




No nie do końca, waha się nawet w stronę 15%. Ale rzeczywiście jest to zabawne. Najlepiej prawem nakazać tylko dmuchanie babek, które mają odpowiednie proporcje i tylko w jednej pozycji, w celu prokreacji. Albo skazywać na więzienie (jak w niektórych stanach USA) za obciąganie...

jvhjvhkuba

2012-08-15, 18:36
@tds1974
15%?
Jakiś czas temu uczestniczyłem w dyskusji z pewnym dosyć znanym seksuologiem, który powiedział, że wśród mężczyzn wskaźnik ten wynosi ~8%, a wśród kobiet ~6%. Zależy to też pewnie od regionu, ale na nasze krajowe warunki tak się to prezentuje.
Często się zastanawiam, co by było, gdyby któryś z konserwatystów "zamienił się" z homoseksualistą świadomościami na jakiś czas. Na pewno zajebiście by się czuł będą szykanowanym za swoją seksualność. Ba! Nawet bał by się z tym wyjść na zewnątrz ze strachu przed linczem. I przede wszystkim: jakiego miał by stresa zanim powie o tym rodzicom :)

lotnik_1

2012-08-15, 18:42
@ pan kapitan

aaa tylko się zgrywam, szczerze to nie interesuje mnie czy ktoś jest gejem czy nie ;p

tds1974

2012-08-15, 18:45
jvhjvhkuba napisał/a:

@tds1974
15%?
Jakiś czas temu uczestniczyłem w dyskusji z pewnym dosyć znanym seksuologiem, który powiedział, że wśród mężczyzn wskaźnik ten wynosi ~8%, a wśród kobiet ~6%. Zależy to też pewnie od regionu, ale na nasze krajowe warunki tak się to prezentuje.



Tak mnie uczono na studiach, Nie mniej jest to stały odsetek, niewiele się wahający.


jvhjvhkuba napisał/a:

Często się zastanawiam, co by było, gdyby któryś z konserwatystów "zamienił się" z homoseksualistą świadomościami na jakiś czas. Na pewno zajebiście by się czuł będą szykanowanym za swoją seksualność. Ba! Nawet bał by się z tym wyjść na zewnątrz ze strachu przed linczem. I przede wszystkim: jakiego miał by stresa zanim powie o tym rodzicom :)



Nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale zapewne wielu to w sobie dusi. Wuj im w tyłek.

PawełGM

2012-08-15, 18:54
Tak tylko się zastanawiam: Księża mówią, że ich służba to powołanie. Twierdzą, że ich bóg daje im moce np. przemienianie chleba i wina. Skoro Bóg wybiera księży, to czy księża pedofile też są wybierani przez boga katolików? Jeżeli tak, to czy tacy zboczeńcy też mają moce? Jeżeli nie, to czy taki ksiądz jak np. spowiada to czy to się liczy? Jestem ciekaw jak katolicy sobie to tłumaczą...

Żartowałem. Katolicy sobie nic nie tłumaczą. Oni nie myślą :)

tds1974

2012-08-15, 20:03
A mnie wkurza zagarnianie polskiej martyrologii przez kościół. Tak, jakby w Powstaniu Warszawskim czy innych walkach o wolność nie walczyli ateusze lub osoby antyklerykalne.

Cyrk

2012-08-15, 20:29
Małe "ale" do dwóch punktów:
Pan kapitan napisał/a:

- wiązania religii z polityką (Radio Maryja, populizm prawicowych działaczy partyjnych)

Do k***y nędzy kiedy do was dotrze, że partia narodowo-katolicko-SOCJALISTYCZNA nie może być prawicą. PiS to nie jest prawica. Tylko dlatego, że jakaś partia udaje przeciwnika SLD nie jest z automatu partią prawicową. Na miano prawicy należy zasłużyć konserwatyzmem w sprawach społecznych i LIBERALIZMEM w gospodarczych. Partie i ugrupowania mylnie w Polsce nazywane "prawicowymi" nie spełniają żadnego z tych warunków (konserwatyzm to nie to samo co zacofanie!)
Pan kapitan napisał/a:

- ksenofobii, zacofania i zaściankowości porównywalnej do tej średniowiecznej...

Ksenofobia nie jest taka zła jak ją tefałeny malują. Przynajmniej arabskie muslimy się nie panoszą. Dziwna sprawa: od 700 lat mamy "swoich" muslimów (potatarskich) i jakoś się k***a potrafili zasymilować bez wysadzania metra czy tam innego wieżowca, a pustynne brudasy przyszły 50 lat temu i od razu syf jak w chlewie.

PawełGM napisał/a:

Żartowałem. Katolicy sobie nic nie tłumaczą. Oni nie myślą :)

O następny debil, który jak nie rozumie to musi zwyzywać. Przeczytaj sobie cokolwiek np. Michała Hellera (taki "ksionc" co przy okazji zaliczył profesurę z fizyki). Zostaniesz profesorem fizyki, możesz wrócić do wypowiedzi jak ta cytowana.

Ork.Fajny

2012-08-15, 20:44
Pan kapitan napisał/a:

Prawo podatkowe powinno być równe wobec wszystkich... a nie jest.


A przepraszam w którym miejscu ma być równe?
Episkopat płaci opodatkowane rachunki za wodę, gaz, prąd, za telefony, internet, może też TV.
Co mają jeszcze płacić? Ten pie**olony podatek od darowizny który jest złodziejstwem ze strony rządu? Oj nie. Skoro potrafili wymusić niepłacenie to dobrze dla nich.
Może mają płacić do ZUSu składki że niby pracują? Hue hue hue... Posługa księży to nie

Pan kapitan napisał/a:

Jeżeli mienisz się wyznawcą danej religii a nie zapoznałeś się ze Słowem Bożym to jaki z Ciebie wyznawca?


Zadałem Ci pytanie o podobnym sensie... Po co zadałeś mi je skoro to ja ciebie zapytałem jakim cudem wierzący mógł się nie zapoznać z księgą która spisuje prawa i historie wiary...?
A jeśli zadajesz mi jakoś nieumiejętnie pytanie o wiarę to mówię od razu żem ateista.

Pan kapitan napisał/a:

pie**ol się z tym lewakiem, tak Ci powiem. Moja rodzinka ma rodowód solidarnościowy i do "lewactwa" mi daleko.


Ale solidarność to lewactwo... Związki zawodowe, warczenie na prywatnych przedsiębiorców i płace minimalne to coś co podnosi ideologicznie na duchu "wujka" Stalina...

Pan kapitan napisał/a:

[...]ale jak widać jesteś zwykłym, tępym hejterem, który idealnie wpisuje się w to co napisałem (o łączenie polityki z religią). Fakt, że wmieszałeś w to jeszcze TVN dowodzi tylko jaki jesteś ograniczony...


Jakbyś nie wiedział misiu to podstawa naszego prawa sięga do Biblii, do wierzeń Rzymian albo i dalej do Sumerów i ichniej wiary...
Trudno o większe wmieszanie się w politykę niż stanowienie podstawy prawa i systemu moralnego.

lotnik_1 napisał/a:

- powiedz księciom w mojej parafii ze chcesz coś za darmo bo nie masz pieniędzy, jak żul umarł z mojej dzielnicy to sąsiedzi się musieli zrzucić na "ofiarę"


Ja mam im powiedzieć? To wy ich złapcie przez sutannę za jaja i przypomnijcie co ich pismo święte mówi...

lotnik_1 napisał/a:

- przeczytałeś biblie? nikt z moich znajomych i rodziny się tym nie kłopotał = wszyscy są chrześcijanami


Wiesz... Ja się mogę nazwać Wielkim Mistrzem Zakonu Marsjan z Jowisza. Ale czy powiedzenie "jestem Wielkim Mistrzem Zakonu Marsjan z Jowisza" robi mnie nim? Nie... Z religią katolicką jest tak że żeby stać się heretykiem i nałożyć na siebie samego ekskomunikę nie trzeba oficjalnie dostać laską papieską po mordzie i zostać zmuszonym do zeżarcia oficjalnego listu który to potwierdza, wystarczy robić coś przeciw Katolickiej wierze i już się ją ma.
Więc jeśli nie znają pisma i działają przeciw niemu to mają sporo grzeszków które zgodnie z nich wiarą poślą ich po śmierci w mało przyjemne miejsce.

lotnik_1 napisał/a:

- homoś to ksiądz co r*cha ministrantów na plebanii


Ci homosie wśród księży występują rzadko. Jak mówiłem lewackie media robią krucjatę przeciw wierze i użyją każdej metody, jeśli będzie trzeba to nawet posuną się do pokazanie i upublicznienia danych ofiar tych rzadkich przypadków. Miło z ich strony...

lotnik_1 napisał/a:

- kościół katolicki aktywnie wspierał ucieczki hitlerowców do Brazylii, Argentyny itd itp


Kapłan Katolicki ma święty obowiązek pomóc każdemu kto szuka pomocy chyba nawet pod groźbą utraty Bożej łaski.

lotnik_1 napisał/a:

- Racinger był w hitler jugend = podobno ludzie się zmieniają


A Jarosław M. Rymkiewicz był z ZMP. Odmówisz mu też bycie Polakiem, wolnościowcem, człowiekiem który wie swoje?

lotnik_1 napisał/a:

Posiadanie własnych poglądów to nie lewactwo.


Jeśli ktoś chce ciężko opodatkować księży bo inni są też nimi obłożenie to głosi poglądy lewackie. Normalny człowiek powinien głosić zniesie ciężkich podatków dla wszystkich.

lotnik_1 napisał/a:

Posiadanie własnego zdania w kościele to błąd.


Skąd to oburzenie...? Zdeklarowanie wiary w jakiejkolwiek religii jest jednocześnie kontraktem który zabrania głosić poglądy inne niż głosi dana wiara. To chyba logiczne?

Coliber napisał/a:

1. Nie mówimy tu o szeregowych wikariuszach tylko o bossach (biskupi i świta). Kościół Katolicki ma strukturę mafijną


Pudło... To mafia co najwyżej mogła przejąć od kościoła zasady wewnętrznie organizacji. Proszę cię być zaktualizował dla swojej wiedzy daty powstania mafii ci znanych a datę powstania kościoła o mniej-więcej dzisiejszych kształtach.

Coliber napisał/a:

kilkunastu prawników chciało pozwać KK za zbrodnie przeciwko ludzkości, ale ukręcono sprawie łeb. Słyszałeś o tym? http://wcieniusanpietro.blogspot.com/2011/09/60-papieskie-zbodnie-przeciwko.html


Sprawa 5 księży pedofilów? To jest ta zbrodnia przeciw ludzkości?
Poza tym... Nie ma nikt szans nikogo skazać bo państwo Kościelne nadal w małej formie istnienie i nie jest zobligowane słuchać co lewaki z Hagi mówią. Musicie posunąć się do zbrojnej interwencji i mordów by coś zmienić, jako lewacy raczej przyjdzie wam to z łatwością. W końcu macie w tym doświadczenia sporo...

Coliber napisał/a:

Na podstawie ustawy o gwarancjach wolności sumienia i wyznania Kościół jest zwolniony z opłat na fundusze lokalne i z podatków od nieruchomości.


I co? Uważasz że to jest idealny powód by kościół i inne tego typu organizacje opodatkować od wszystkiego co się da zamiast usunąć te złodziejskie podatki z bark wszystkich Polaków? To jest takie super?

Coliber napisał/a:

5. Rydzyk i jego pracownicy często naginają prawdę i robią wodę z mózgu słuchaczom. Przykładowo: pewnego razu prowadzili rozmowę o długach krajów UE.
(teraz liczby "z dupy" - wymyślone, gdyż dokładnych nie pamiętam) Podali, że Niemcy mają zadłużenie 80mln euro, Włochy 270mln euro, a Polska 980mln złoty. Potem ludzie się plują, że Polska jest 10x krotnie zadłużona niż inne kraje UE...


Rozsądek nakazuje prócz nie za wiele wartych słów dodać innego typu dowody. Te liczby są dziwne bym ci uwierzył na słowo że ktoś je podał publicznie do wiadomości...

Coliber napisał/a:

6. Tak popieram aborcję choćbyw sytuacjach kiedy dziewczyna została zgwałcona[...]


Ja też nie mam nic przeciwko. Jeśli zaraz obok będzie stał kat i wymierzy sprawiedliwą karę za morderstwo niewinnego dziecka tej kobiecie i temu ścierwu które ktoś nazwie "lekarzem".

Coliber napisał/a:

popieram też eutanazję, bo rozumiem cierpienie kogoś kto jest warzywem, lub jest ze starości przykuty do łóżka i aparatur podtrzymujących życie.


Eutanazje mam nadzieje tylko i wyłącznie za świadomą zgodą osoby które "chce" umrzeć, prawda?

Coliber napisał/a:

Nie mam też nic przeciwko gejom, dopóki nie zmieniają się w pedałów i nie wychodzą z tym na ulicę, żeby się z tym poobnosić i żądać dla siebie specjalnego traktowania.


Póki się ich toleruje oficjalnie póty będą tego chcieli...

Coliber napisał/a:

Co do krzyża to cały problem z tym obrazkiem polega na tym że KK dorobił się przez wieki, milionów na działaniach na pograniczu prawa (które to prawo w pewnym momencie sam stanowił).


Wiesz że mierzenie kościoła prawem które obowiązuje dziś a nie obowiązywało wtedy jest idiotyzmem?

Coliber napisał/a:

Byłem ministrantem i był to mój pierwszy krok do ateizmu, bo poznałem działanie tej struktury od środka (przykład? Ksiądz nie zgodził się na oddanie buteleczki wody święconej za darmo kobiecie, która na tą butelkę wyraźnie nie mogła sobie pozwolić.


Ja pie**ole... Ksiądz może i jest jakimś pie**olonym autorytetem ale nigdzie w tej książeczce nie pisze że nie macie prawa go pouczać gdy robi błędy...

Coliber napisał/a:

Ale dlaczego ktoś tak zindoktrynowany za młodu, mógł potem objąć jedno z najważniejszych stanowisk na świecie?


Ci którzy otwarcie nie chcieli być w Hitlerjugend jechali razem z Żydami na wycieczkę... Już wiesz czemu tam był?

Pan kapitan napisał/a:

Gdyby mój syn był gejem... to nic bym nie zrobił. Gejem się nie staje pod wpływem trendów popkulturowych czy środowiska, a za sprawą jakiegoś tam genu.


Przez geny to ty co najwyżej i jak widać możesz być idiotą a nie gejem. Homoseksualizm to sprawa czysto psychiczna.

Pan kapitan napisał/a:

Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. To geny kodyfikują nasze zachowanie i w tym także preferencje seksualne.


Geny jedyne co kodują to białka. A wcześniej wspominana przeze mnie twoja głupota wynikała by z mutacji która uszkodziła by sprawność mózgu.

PawełGM

2012-08-15, 20:58
Cyrk napisał/a:

O następny debil, który jak nie rozumie to musi zwyzywać. Przeczytaj sobie cokolwiek np. Michała Hellera (taki "ksionc" co przy okazji zaliczył profesurę z fizyki). Zostaniesz profesorem fizyki, możesz wrócić do wypowiedzi jak ta cytowana.



A co tu jest do rozumienia? Katole wierzą w osobę, której nie są w stanie udowodnić, do tego rozmawiają z nią i dziwią się, że ludzie krzywo na nich patrzą :-/ W dodatku sama religia zawiera wiele przezabawnych sprzeczności.
Co mnie jakiś "ksionc"? Boga i tak nie udowodni. Dowiedziałem się tego z mojego przeczytanego "czegokolwiek". Dlatego uważam, że bycie katolikiem - czy w ogóle byciem wyznawcą konkretnej istoty niematerialnej bądź siły sprawczej - mija się mocno ze zdrowym rozsądkiem.
Od kiedy tytuł profesora jest potrzebny do samodzielnego myślenia? Mi nie jest potrzebny, ale tobie najwidoczniej. W dodatku nie swój tytuł...

Gonzoitano

2012-08-15, 21:21
@Pan kapitan - uważasz że homoseksualizm ma podłoże genetyczne? Ciekawe jak jest dziedziczony? Bocznymi liniami?
Jakby nie było - homoseksualizm jest sprzeczny z naturą. Życie polega na prokreacji, tworzeniu kolejnych generacji danego gatunku. Osobniki homoseksualne(ludzi, zwierząt) usuwają się z ogólnej puli genetycznej, tak samo jak osobniki chore, słabsze itp. Dobór naturalny, ot co.

Cyrk

2012-08-15, 21:24
Żałosne. Z ostatniego przeczytanego czegokolwiek dowiedziałeś się definicji słowa wiara? No to k***a czas najwyższy przesiąść się z elementarza na coś bardziej konkretnego. Jedziemy dalej. Przez 3000 lat ludzie nie byli w stanie dowieść istnienia układu słonecznego, atomu i miliona innych aspektów rzeczywistości . Czy ten fakt w jakikolwiek sposób zmienił wszechświat? Czy przed dowiedzeniem istnienia atomu materia była zbudowana w inny sposób? Tylko dlatego, że W TEJ CHWILI nie potrafimy czegoś dowieść nie oznacza, że to coś (lub ktoś ) nie istnieje. Ale łatwiej zwyzywać wszystkich, z którymi się nie zgadzasz niż przyjąć do wiadomości, że po całych 19 latach życia nie jesteś j***ną alfą i omegą. Typowy szczeniacki "ateizm" na pokaz, bo tak jest w modzie, poparty równie irracjonalną wiarą (o patrz jednak w coś tam wierzysz - dziwne no nie?) we własną nieomylność. Idź odrób lekcje mały...