18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum w Warszawie

AdresatkaNieznana • 2013-10-13, 23:48
Cytat:

O godzinie 21. zakończyło się referendum w sprawie odwołania przed końcem kadencji prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Według najnowszego sondażu TNS Polska dla TVP i TVN24 do referendum za jej odwołaniem poszło 27,1 procent wyborców. Spośród uczestników referendum 95 procent zagłosowało za odwołaniem prezydeny stolicy. Odmiennie zagłosowało 5 procent warszawiaków.

źródło: onet.pl


Aby referendum było ważne potrzebne było 29,1 % głosów. To nieoficjalne informacje. Czyli kolejny raz pokazujemy jak jesteśmy podatni na TVN'owską propagandę 'nie idę' albo jesteśmy skończonymi idiotami (mówię o NARODZIE, bo z W-wy nie jestem). Pan Wojewódzki i inni celebryci powiedzieli, że nie idą, rudy szczur nawoływał żeby nie iść, potem straszył, że pani Waltz i tak zostanie na stanowisku - czy jako prezydent, czy komisarz. Jak myślicie, jak blisko upadku jest Polska? Czemu zachowujemy się jak j***ne zahukane dzieci we mgle kiedy możemy coś zdziałać? W takim razie PO następne wybory też ma wygrane. Wszyscy wokół Nam pokazują, że w Europie się nie liczymy, zwykłe kundle to jeszcze sami na siebie skręcamy bata.

Jak za mocne hard czeka, albo suchary ale tak się wk***iłam że musiałam. Może jakiś Warszawiak skomentuje?


Wiem, że na sadola się nie nadaje ale większego szczytu ludzkiej ignoracji, głupoty i tchórzostwa ciężko będzie znaleźć. :samoboj:

$omator

2013-10-13, 23:52
z dwojga złego wolę ryżego od kaczego faszyty

sz...........an

2013-10-13, 23:52
hahahahaha wierzcie nadal w uczciwość ludzką i wybory które nie są fałszowane.... powodzenia.. takie pozdro 600


@up

a ja wolę faszystów niż złodziei

AdresatkaNieznana

2013-10-13, 23:56
akurat 2% zabrakło, a dokładnie tyle wynosi przeciętny błąd statystyczny. Patriota to faszysta? W sumie jak Grodzki może być kobietą, to już nic mnie nie zdziwi :roll:

Bugini

2013-10-14, 00:00
Debile dalej jak np $omator głosują na PO bo boją się Pisu, Platforma więcej kradnie dodatkowo gardzi patriotyzmem ale to obie partie należy co najmniej wyj***ć z sejmu. Dzisiaj była szansa utrzeć nosa jednej z opcji ale słoiki ładnie to zj***ły

ProVVe

2013-10-14, 00:03
Pffffff bo te ch*je wam prawdę powiedzą... Penie było te j***ne 50%, ale nie ma ch*ja żeby Hanka na ryj poleciała z tym rudym ch*jem (przynajmniej nie dzięki referendum...)

Br...........ki

2013-10-14, 00:03
To k***a parodia że demokratyczna władza namawia nie iść na głosowanie by w ten sposób wygrać.

modzgi

2013-10-14, 00:13
Część głosuje na PO część na PIS a część ma to głęboko w dupie ponieważ to tylko przepychanka pomiędzy stolikami NIC nie zmieniająca w życiu normalnego czlowieka!(dla tych partyjnych ma, bo jak oni przy władzy to ciągną kasę) Nie wiem czy zauważyliście ale NIE WAŻNE czy to Tusk, czy Kaczyński , czy Miller ciągle jest to samo... i to jest smutne jak propaganda ogarnia ludzi co 4 lata i głosują na tą patologię. Apropoz głosowania ojciec mój mówi że nie ważne kto na kogo głosuje , ważne kto liczy głosy.
Żeby się nie rozpisywać, mam pewną teorię : otóż osobiście uważam iż w Polsce zmiana ustroju przebiegła na zasadzie "Chcieliście demokracji to macie, a my dalej swoje robić będziemy". Uważam że "Władze" mogą decydować co najwyżej o tym czy psy powinne walić na trawnik albo czy nie powinne, ewentualnie do ilu worków powinniśmy wyrzucać śmieci i ile fotoradarów postawić oraz zajmować się wzbogacaniem siebie , swoich znajomych i rodzin z publicznych pieniędzy. Stawia się chytrusków do sejmu co będą robić cały czas cyrk, stawia się kamery i relacjonuje ludziom, robi się z igły widły, miesza się w głowach,a tymczasem prawdziwa władza gdzieś jest i się nie pokazuje bo jakby się pokazała to by tą władzę w 4 lata straciła po prostu... nie wiem czy dobrze myślę i czy te wszystkie wybory , demokracja to fikcja serwowana dla bezrozumnego motłochu, ale kiedy to się skończy? Czy wtedy kiedy oni wymrą, czy kiedy my ich wystrzelamy , czy poprostu skończy się to dla nas wraz z naszym zgonem? I czy chcemy takich realiów dla naszych potomnych?

tytanowyjanusz

2013-10-14, 00:17
Jeśli nie da sie odwołać tak złej władzy jakim jaskrawym przykładem była gronkowiec, to znaczy że w polszy władza może sobie pozwolić na wszystko. Aż do dzisiaj miałem naiwną nadzieję , żę w tym postkomunistycznym k***idołku jest jeszcze na tyle mentalnie wolnych ludzi by cokolwiek zmienić. Sram wam do ryja, wy wszystkie leniwe lemingi co nawet dupy wam sie nie chciało ruszyć, by zadecydować o sobie! Mam nadzieję że bilet jednorazowy będzie kosztował 60% waszej głodowej pensji, a metro kursowało raz na dwie godziny.

Wikmndfm

2013-10-14, 00:27
@ tytanowyjanusz weź przestań pie**olić o tych biletach, bo i tak większość sra na komunikację miejską i wożą powietrze w samochodzie. Co do ceny biletów. Okresowe są droższe we Wrocławiu i jakoś tutaj ludzie nie robią bólu dupy na cały kraj, bo bilety drogie. Ustawa śmieciowa- we Wrocławiu najwyższe opłaty były na początku. Kilka wzmianek i tyle. Ale jak w Warszawie poszła fama, że trochę podrożeją opłaty, to rzygali wszyscy tym na lewo i prawo. Niby stolica, ale k***a, co mnie obchodzi, żyjąc we Wrocławiu, że podnieśli wam opłaty. No k***a, litości. Przenieście się do trójmiasta, Poznania, Katowic, czy Wrocławia. Tutaj też ludzie żyją i pracują. Większość trujących dupę to i tak słoiki. No ale tak, prawdziwi Polacy zawsze muszą mieć ból dupy o jakieś gówno. Róbcie tak dalej, odciągajcie uwagę społeczeństwa od ważniejszych tematów. Powodzenia.

Tupolew18

2013-10-14, 00:33
Generalnie z uśmiechem na twarzy z mamą poszedłem by zagłosować (oczywiście za odwołaniem tej żydowskiej kuhwy) ale co mnie zdziwiło bardzo dużo osób to po prostu olało i nie poszło, a potem wielki płacz że bilety za drogie. Teraz była okazja by to zmienić (przynajmniej spróbować) ale z tego co widzę i słyszę to to referendum było strasznie "wyciszane".

RockyWood

2013-10-14, 00:46
podejrzewam że gdyby tak wprowadzić obowiązek wyborczy (np za nie oddanie głosu 100zł kary) to ani pis ani po by nie wygrało przyszłych wyborów :) a obowiązkowe referendum w stolicy wykazałoby że 95% mieszkańców jest za odwołaniem...

ale ch*j z tym. Nie ma obowiązku oddania głosu, kryteria minimum frekwencji wyborców jest coraz niższe i w ten sposób niespełna 30% społeczeństwa decyduje o przyszłości 100%...

pięknie k***a pięknie... każdemu kto mówi i pisze "nie pójdę na wybory" gruby murzyńsko-szwabsko-ciapaty ch*j w dupę.

Tupolew18

2013-10-14, 01:18
Cytat:

każdemu kto mówi i pisze "nie pójdę na wybory" gruby murzyńsko-szwabsko-ciapaty ch*j w dupę.



:shock: Aż mnie ciarki przeszły...serio

support3

2013-10-14, 01:20
Co Wy w ogóle pie**olicie ??? Burmistrz Ursynowa (Inicjator referendum) nie ma nic wspólnego z PISem i żadną inną partią. Te k***y z PISu tak pie**oliły przed kamerami żeby wyszło na to że to ich inicjatywa i właśnie przez to referendum ch*j strzelił. A teraz Ryży zaciera łapki z HGW.
PS.
1. Tak byłem głosować
2. Tak mieszkam na Ursynowie
3. ch*j w dupę tym którzy byli na miejscu a na referendum nie poszli.

jarek_lowca_szparek

2013-10-14, 01:23
no patrz kotecku, wyzywajo mnie

Warszawiacy () 11/10/2013 - 19:48.
Szokujące fakty

- administracja w Warszawie kosztuje nas prawie 1 mld zł rocznie. Dla porównania inne miasta wojewódzkie wydają ok. 200 mln zł rocznie. Czyli Warszawa wydaje na urzędników tyle, ile wydaje w sumie 5 dużych polskich miast.

- za rządów H. Gronkiewicz-Waltz przybyło w Warszawie ponad 2 tys. urzędników (z niecałych 6 tys. do 8 tys.).

- H. Gronkiewicz-Waltz zarabia tyle, ile prezydent RP czyli ok. 250 tys. zł rocznie. Do tego ma PEŁNY etat na jednej z warszawskich uczelni. Ciekawe, jak pani prezydent godzi te dwie funkcje. Jej zastępcy zarabiają ok. 350 tys. zł rocznie czyli więcej niż prezydent RP.

- pani prezydent obiecała wybudować 5 mostów w Warszawie. Wybudowała jeden, na którym zaczął pękać asfalt po roku użytkowania.

- za rządów H. Gronkiewicz-Waltz czynsz za mieszkania komunalne wzrósł z 2,5 zł za metr kwadratowy do średnio 7,5 zł za metr kwadratowy.

- druga nitka metra miała być oddana do użytku w tym roku.

- na budowę tunelu pod ul. Żagańską w Wawrze (gdzie mieszka pani prezydent) zaplanowano budżet w wysokości 250 mln zł. Dla porównania burmistrz Ząbek na budowę identycznego tunelu zaplanował 35 mln zł.

- od 2007 roku zamknięto w Warszawie 65 szkół na wszystkich szczeblach nauczania.

- ratusz zatrudnia 200 radców prawnych i jednocześnie wydaje rocznie ok. 2,5 mln zł na obsługę prawną przez zewnętrzne kancelarie.

- H. Gronkiewicz-Waltz wydała 65 tys. zł (publicznych pieniędzy) na obsługę prawną procesu z radnym Warszawy Jarosławem Krajewskim, który domagał się jawności umów podpisywanych przez ratusz. Pani prezydent przegrała ten proces.

- po ujawnieniu umów okazało się np. że poseł z PO Dariusz Rosati otrzymał 3 tys. zł za wykład dla urzędników miejskich na temat skutków kryzysu.

- ciekawa jest też umowa na umieszczanie informacji na profilu H. Gronkiewicz-Waltz na Facebooku. Obsługa tego profilu polega na kopiowaniu informacji ze strony Urzędu Miasta (czyli copy-paste). I my za to płacimy.


jak to KUHWA jest możliwe, iż jest ona zatrudniona na pełen etat na uczelni? no jak kuhwa?!