18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum w Warszawie

AdresatkaNieznana • 2013-10-13, 23:48
Cytat:

O godzinie 21. zakończyło się referendum w sprawie odwołania przed końcem kadencji prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Według najnowszego sondażu TNS Polska dla TVP i TVN24 do referendum za jej odwołaniem poszło 27,1 procent wyborców. Spośród uczestników referendum 95 procent zagłosowało za odwołaniem prezydeny stolicy. Odmiennie zagłosowało 5 procent warszawiaków.

źródło: onet.pl


Aby referendum było ważne potrzebne było 29,1 % głosów. To nieoficjalne informacje. Czyli kolejny raz pokazujemy jak jesteśmy podatni na TVN'owską propagandę 'nie idę' albo jesteśmy skończonymi idiotami (mówię o NARODZIE, bo z W-wy nie jestem). Pan Wojewódzki i inni celebryci powiedzieli, że nie idą, rudy szczur nawoływał żeby nie iść, potem straszył, że pani Waltz i tak zostanie na stanowisku - czy jako prezydent, czy komisarz. Jak myślicie, jak blisko upadku jest Polska? Czemu zachowujemy się jak j***ne zahukane dzieci we mgle kiedy możemy coś zdziałać? W takim razie PO następne wybory też ma wygrane. Wszyscy wokół Nam pokazują, że w Europie się nie liczymy, zwykłe kundle to jeszcze sami na siebie skręcamy bata.

Jak za mocne hard czeka, albo suchary ale tak się wk***iłam że musiałam. Może jakiś Warszawiak skomentuje?


Wiem, że na sadola się nie nadaje ale większego szczytu ludzkiej ignoracji, głupoty i tchórzostwa ciężko będzie znaleźć. :samoboj:

kramos

2013-10-14, 01:35
zawsze glosuje na PO ale przeszedlem i zaglosowalem za odwolaniem HGW ... za pewnie sie czuje, milo papatrzec jak sie stara terga brakuje na codzien (pomijajac wszystko wku...rza mnie widok jej 'zastepcy' ktory codziennie ma podstawiana lancie pod blok i jest podwozony do roboty-koles ma srednie wyksztalcenie i duzo soba niereprezentuje)

pepsiopc

2013-10-14, 01:44
Często bywam w Warszawie i jak się patrze na stan tego miasta zastanawia mnie jakim debilem trzeba być żeby nie pójść na referendum...

Els

2013-10-14, 01:48
To jest demokracja w wersji PO - nawet jak ludzie się buntują, robią referendum to i tak rząd ma to w dupie. Co było z podniesieniem wieku emerytalnego? Co z posyłaniem 6 latków do szkoły? Były protesty, podpisów mnóstwo, a rudy gnój sobie tylko dupe tylko podciera. PO przechodzi wszelkie granice bezczelności, zniechęcając ludzi do korzystania z ich praw konstytucyjnych.

ikarrr

2013-10-14, 02:00
REFERENDUM? To przeciez istne marnowanie pieniedzy, zemieniac prezydenta miasta na rok przed tym jak bedzie nowy- jednym slowem porazka i wyrzucanie pieniedzy w bloto. Do autorki tematu: Co by to k***a zmienilo? zanim odpowiesz ja Ci powiem jakie to ma konsekwencje: zostalby wybrany nowy buc bo w radzie wiekszosc ma PO, ktory by zatrzymal wszystkie decyzje ktore HGW probuje dopiac na ostatni guzik bo balby sie cokolwiek zrobic bo za rok wybory. Prawda jest taka ze GDYBYM poszedl to zaglosowalbym za wyj***niem szanownej Pani Prezydent, ale nie poszedlem bo jest to zagrywka polityczna PiSu i marnotrawienie naszych pieniedzy. pozdrawiam

Marszczerano

2013-10-14, 02:19
Warszawiakom się dobrze żyje dlatego nie poszedłem głosować i nikt mnie nie oszukał ani nie zmanipulował : P a już napewno nie wojewódzki , HGW nie jet jakimś super prezydentem ale też nie jest zła i Warszawa się rozwija cały czas napewno lepszym prezydentem jest od Ś.P Kaczoa : P zobaczymy tylko czy dotrzyma tych obietnic które złożyła przez ostatnie 2 miesiące a trochę tego było a na referendum głównie stare baby poszły . I jeszcze jeśli chodzi o referendum to Piotr Guział inicjator tego wszystkiego jest mega zajebisty oby więcej takich młodych ludzi z powerem , którzy zastąpią tych wszystkich dziadów przyspawanych do stołka od minimum 23 lat czy to z lewa czy z prawa : D

piotrek0171

2013-10-14, 02:20
ikarr skoro juz ustalili referendum i kasa poszla to mogles isc i zaglosowac a nie pisac pie**olety w internetach, napisal ci ktos wyzej ze ten pan z ursynowa nie ma nic wspolnego z pisem, umiesz ty czytac?

tytanowyjanusz

2013-10-14, 02:21
@ikarr
z chwilą ogłoszenia referendum warszawka zaoszczędziła co najmniej 150 milionów (referendum kosztowało tylko 3), bo gdy tylko gronkowiec poczuł że mu się ziemia pod nogami trzęsie "odkryła" że remont ul. prostej, może kosztować 70 a nie 220 milionów jak pierwotnie budżet zakładał ( w normalnym kraju już by ją po takiej akcji w kajdankach wyprowadzali), a nie jest to jedyna taka akcja.

Firalus

2013-10-14, 02:26
Els napisał/a:

Co było z podniesieniem wieku emerytalnego? Co z posyłaniem 6 latków do szkoły?



Ano to, że lepiej żeby podnieśli wiek emerytalny wbrew ludziom dzisiaj, niż żebym ja jako młody człowiek musiał srać się w jaki sposób ZUS rozpie**oli moje pieniądze odłożone na emeryturę.

Jak również to, że przeciętny sześciolatek poradzi sobie w szkole bardzo dobrze. Szkoła podstawowa i gimnazjum to i tak jest żart, idziesz, odpie**alasz te kilka godzin dziennie, i jak masz dość oleju w głowie żeby słuchać na lekcjach to w domu masz spokój. Olewasz wszystko i robisz co chcesz. Liceum podobnie, chociaż takie podejście może skończyć się ch*jowym wynikiem na maturze.

O ile jestem zdecydowanie przeciw PO, o tyle tu akurat mieli rację.

A co do odwołania HGW... Było wiadomo, że to nic nie zmieni, więc po co ruszać się na to referendum? To było marnowanie publicznych pieniędzy (o co notabene wszyscy czepiają się Bufetowej). Poza tym, ludzie jakoś nie patrzą, że za Gronkowca cokolwiek w tej Warszawie ruszyło, a nie, przyjdzie taki, odjebie Muzeum Powstania Warszawskiego i wszyscy dupy cieszą. Z ch*j wie czego... W tym mieście od pewnego czasu nie było rządów za których by się tyle działo - szczerze, niech rozpie**alają pieniądze z podatków w nadmiarze, niż żeby nic z nimi nie robili.

Ludzie pójdą, zagłosują byle przeciw PO, bo Donald zły, Donald złodziej, ale nie pomyślą czasami, że to nie jest metoda. Bo w tym kraju nie ma polityków nadających się do rządzenia nim.

piotrek0171

2013-10-14, 02:41
najgorsze jest to ze nad ta banda nie ma zadnej kontroli, inwestycja za 100mln, a plan sie walnie 150mln, i ciekawe co z tymi 50? a szkoly sie zamyka a szpitale zadluza

Peciak

2013-10-14, 02:43
Typowy Wyborca


rozyk

2013-10-14, 02:50
widze jedno rozwiazanie... zadymy i totalny rozpie**ol a jak jakis ch*j z sejmu wyjdzie to koktajle molotowa i cegly , koniec k***a , ale taka jest wlasnie nasza mentalnosc , teraz by ktos wyszedl zaczal robic syf to by bylo co za debil , gdzie policje i takie rzeczy a kazdego wk***ia ta j***na wladza , jakos ciapaci te k***a polmozgi potrafia wyjsc i obalic rzad a my nie... no k***a smiechu warte

zEB

2013-10-14, 02:51
"Ludzie pójdą, zagłosują byle przeciw PO, bo Donald zły, Donald złodziej, ale nie pomyślą czasami, że to nie jest metoda."
Przypominam, że dzięki mentalności głosowanie "przeciw komuś" PO w ogóle doszło do władzy. Nie twierdzę, że PiS to dobra partia, bo równie ch*jowa, ale ja już wtedy mówiłem, że głosowanie przeciwko to głupota (chociaż z wywalenia PiSu się cieszyłem, i teraz też się będę cieszył jak PO wyleci, a potem pewnie będę się cieszył jak ich następcy wylecą, chociaż to i tak jest powierzchowne bo to tylko wymiana stołkami).

Poza tym, kto k***a organizuje referendum rok przed wyborami? No litości, i tak będą zaraz zmieniać, a nawet jakby ją odwołali, to zanim się jej następca ogarnie i zacznie coś działać to będą wybory. Tak więc niczym konkretnym się nie zajmie, tylko będzie grał pod publiczke. Tak więc całe to referendum to tylko bezsensowne zamieszanie.

A odnośnie demokracji i rzekomego zamachu na nią. Nie do końca rozumiem w czym wy macie problem. Ktoś chciał ją odwołać, to poszedł, nie chciał, to nie poszedł. Co by to k***a zmieniło, jakby 100% poszło do głosowania, jeżeli Ci co nie poszli zagłosowaliby na nie? Gówno by zmieniło.

pawu95

2013-10-14, 04:26
Jak Korwin nie wygra najbliższych wyborów to czas wyjść na ulicę.

rozyk

2013-10-14, 05:58
@up podpisuje sie pod tym rekami , nogami , penisem i glowa

hokano

2013-10-14, 07:38
Obrzydliwe świnie zrobią wszystko aby utrzymać stołek. Jak co do czego to "państwo demokratyczne i trzeba głosować" ale jak głosowanie dotyczy wyj***nia jednej ze świń to nagle na wybory nie trzeba a nawet nie powinno się iść. ch*je.