18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Referendum w Warszawie

AdresatkaNieznana • 2013-10-13, 23:48
Cytat:

O godzinie 21. zakończyło się referendum w sprawie odwołania przed końcem kadencji prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Według najnowszego sondażu TNS Polska dla TVP i TVN24 do referendum za jej odwołaniem poszło 27,1 procent wyborców. Spośród uczestników referendum 95 procent zagłosowało za odwołaniem prezydeny stolicy. Odmiennie zagłosowało 5 procent warszawiaków.

źródło: onet.pl


Aby referendum było ważne potrzebne było 29,1 % głosów. To nieoficjalne informacje. Czyli kolejny raz pokazujemy jak jesteśmy podatni na TVN'owską propagandę 'nie idę' albo jesteśmy skończonymi idiotami (mówię o NARODZIE, bo z W-wy nie jestem). Pan Wojewódzki i inni celebryci powiedzieli, że nie idą, rudy szczur nawoływał żeby nie iść, potem straszył, że pani Waltz i tak zostanie na stanowisku - czy jako prezydent, czy komisarz. Jak myślicie, jak blisko upadku jest Polska? Czemu zachowujemy się jak j***ne zahukane dzieci we mgle kiedy możemy coś zdziałać? W takim razie PO następne wybory też ma wygrane. Wszyscy wokół Nam pokazują, że w Europie się nie liczymy, zwykłe kundle to jeszcze sami na siebie skręcamy bata.

Jak za mocne hard czeka, albo suchary ale tak się wk***iłam że musiałam. Może jakiś Warszawiak skomentuje?


Wiem, że na sadola się nie nadaje ale większego szczytu ludzkiej ignoracji, głupoty i tchórzostwa ciężko będzie znaleźć. :samoboj:

Ciesin

2013-10-14, 08:19
Jak blisko upadku jest Polska? A to niżej jeszcze coś jest?

czaspogardy

2013-10-14, 08:36
$omator napisał/a:

z dwojga złego wolę ryżego od kaczego faszyty



Kolejny matoł, który myśli, że są tylko dwie opcje polityczne :-/ Jak w życie miało wejść acta to k***a wszyscy jak jeden mąż wyszli na ulice walczyć o możliwość ściągania gówna z sieci, ale jak k***a była opcja, żeby odwołać bufetową, która między innymi zlikwidowała możliwość wykupu mieszkań za 10% wartości i podniosła ceny biletów do tego stopnia, że bardziej opłaca się dostawać mandaty to do urn idzie 27% ludzi? k***a co robili dumni warszawiacy, stali od 7 rano w biedrze w kolejce po pomidory? Wy się serio dziwicie, że nazywa się nas polaczkami i cebulakami? Bo ja pomału przestaję.

Fa...........um

2013-10-14, 08:39
A ja mam dla was koledzy prostą radę - sp***alajcie z tego kraju. Ja tak zrobiłem i sobie chwałę. Pogódźcie sie z tym, źe niestety większość w naszym narodzie to debile, którzy 40 lat walczyli o demokrację, a kiedy ją mają to nie chce im się dupy ruszyć do urny. Ten kraj może uratować już tylko cud. A ja w cuda nie wierzę.

mineten

2013-10-14, 11:32
Tabernak napisał/a:

A ja mam dla was koledzy prostą radę - sp***alajcie z tego kraju. Ja tak zrobiłem i sobie chwałę. Pogódźcie sie z tym, źe niestety większość w naszym narodzie to debile, którzy 40 lat walczyli o demokrację, a kiedy ją mają to nie chce im się dupy ruszyć do urny. Ten kraj może uratować już tylko cud. A ja w cuda nie wierzę.


No tak byłoby na pewno najłatwiej. Pytanie czy najlepiej ? Jak dla mnie to było by takie tchórzostwo i ucieczka przed problemem. Myśle że nie po to nasi dziadowie czy pradziadowie walczyli o skrawek ziemi nazywany Polska żebyśmy my teraz z niego uciekali. Może i to naiwne i głupie ale mi było by teraz głupio stąd wyjechać i mieć to wszystko w dupie.

AdresatkaNieznana

2013-10-14, 12:48
dlaczego my mamy sp***alać? Niech sp***alają Ci co szkodzą, a nie Ci co pracują, płacą podatki. To tak jakby uśpić psa bo ma kleszcza. Kleszcza trza wyrwać, utopić i spalić. Niestety zawsze istnieje ryzyko, że ten kleszcz zostawi coś po sobie, jakąś chorobę. Kto nie ryzykuje, ten traci. Jak nic z tym nie zrobimy... nie wiem czy może być w sumie jeszcze gorzej... cała ta banda powinna wisieć na stryczku. :-?

Els

2013-10-14, 23:04
Firalus napisał/a:



Ano to, że lepiej żeby podnieśli wiek emerytalny wbrew ludziom dzisiaj, niż żebym ja jako młody człowiek musiał srać się w jaki sposób ZUS rozpie**oli moje pieniądze odłożone na emeryturę.

Jak również to, że przeciętny sześciolatek poradzi sobie w szkole bardzo dobrze.



Emeryturę byś chciał, co? W sumie niech podnoszą, będziemy pracować aż nie zdechniemy. Dobry patent.
A z posyłaniem 6 latków do szkoły - nie jesteśmy państwem które sra pieniędzmi, żeby w czasie kiedy na wszystko brakuje kasy, a już zwłaszcza na naukę i kulturę przeprowadzać tego typu reformy które wiążą się ogromnymi kosztami ze strony samorządów.