18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Realia lat 80

Ra...........it • 2014-11-06, 10:43
Lata 80.
Jacek - licealista, leń, pijak, pozytywny gość który pomimo swoich wad umie odnaleźć się w realiach świata.
Leszek - jego kumpel od wina (łajza).
Teresa - Nauczycielka LO (stara k***a, łapówkarka).

Jacek nie za bardzo zasługiwał na promocję do następnej klasy, ale że Teresa była litościwa poszła na układ, ze pomoże jej w odświeżeniu mieszkania (jakieś małe malowanie, poodkręcanie szafek itp).

Godziny południowe, Jacek zapie**ala z majzlem, pędzlem itp przy okazji sącząc winko, towarzyszy mu Leszek (oficjalnie Jacek jest sam). Przez okna zauważa Teresę, która korzystając z długiej przerwy leci do mieszkania skontrolować postęp prac. Alarm bombowy - Leszek do schronu (szafy). wino schowane, okno otwarte żeby nie waliło. Wchodzi Teresa, zamienili 2 zdania, obejrzała przedpokój, pokój kuchnię, coś tam burknęła, stoi przy wyjściu i otwiera drzwi do łazienki, obejrzała, trzasnęła drzwiami niezadowolona (trzask jak drzwi wyjściowe) i stoi skonsternowana - chwila takiego zawieszenia/zamyślenia wiecie...

Ciszę w której Teresa myśli nad wydaniem dyspozycji przerywa radosny głos z szafy..

DOBRZE ŻE TA STARA k***A JUŻ POSZŁA..


EPILOG: Jacek i tak uzyskał promocję, Leszkowi nic nie zaszkodziła bo on z zawodówki był. Wszyscy już nie żyją (chłopaki się zapiły, Teresa ze starości)

raistpol

2014-11-06, 23:43
Przypie**alam się ale dla beki (no chyba że, w poscie o dresie na fotelu w autobusie), i by zobaczyć posty @oczami30latki która dopiero po 3 postach tłumaczeń, napisała "bez odbioru" zamiast "sp***alaj".

Dziewczyno, jak bym Cie znał, to na pewno mógłbym zachwalić jakieś Twoje fajne i mocne strony, ale nie zmienia to faktu, że mając swoje narządy rozrodcze i będąc heteroseksualną (mam nadzieje?) kobietą, masz jedną wadę jak wszystkie...jesteście tak prospołeczne, że zawsze....

....blablabla:D ;-)

ps.

Ej zapomniałem napisać jak tamta bździągwa się zwała...
Rusofil,

pamięta ktoś?

KieldW

2014-11-07, 00:00
Wy się kłócicie, a ja dostałem 23 piwa. Jeszcze jedno i będzie krata :)

ka...........as

2014-11-07, 00:48
No to ja teraz pojadę klasykiem:
"Odpierdulta się od" oczami30latki!!!
Kto wie z jakiego to filmu ten ma skrzynkę piwa ode mnie.
Podpowiedź: Film polski. Są cycki. ;-)

Ps. Czy na Sadisticu sami, k***a sami "waginosceptycy" i babscy bokserzy?!!!!!!!!

oc...........ki

2014-11-07, 00:53
@up
zaleciało Konopielką - ale nie jestem pewna...
z tego filmu uwielbiam tekst: cieszysz się jakbyś skwarkę lizał :mrgreen:

edit: zapomniałam - dziękuję Książę ;)

Bankracy

2014-11-07, 17:46
oczami30latki napisał/a:

raistpol,
pisałam, pisałam i pisałam - doszłam do wniosku, że to nie ma sensu, bo wyjdzie, że się tłumaczę i efekt inny od zamierzonego - dam wam po piwie, poleję wódki :wodka: i będę komentować dalej celem podniesienia wam ciśnienia

edit: czy zniknę... jak się znudzę, to na pewno...
i dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że facet też może być niedor*chany - to że ktoś ma żonę czy kobietę nie jest jednoznaczne z regularnym i fajnym seksem - i nie zauważyłam aby był tam tekst "niedor*chanymi 30-tkami".



jakiego k***a ciśnienia, tak jakbym się miał przejmować pie**oleniem baby. Baby to jednak baby, kochać je można ale w głowie tylko obiad i fatałaszki.

ka...........as

2014-11-07, 23:33
@2up

Bingo! :brawo2:
Jedno już dostałaś, a resztę piw jeżeli pozwolisz, w następnych komentarzach.

Cała przyjemność po mojej stronie Madame ;-)