18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Realia lat 80

Ra...........it • 2014-11-06, 10:43
Lata 80.
Jacek - licealista, leń, pijak, pozytywny gość który pomimo swoich wad umie odnaleźć się w realiach świata.
Leszek - jego kumpel od wina (łajza).
Teresa - Nauczycielka LO (stara k***a, łapówkarka).

Jacek nie za bardzo zasługiwał na promocję do następnej klasy, ale że Teresa była litościwa poszła na układ, ze pomoże jej w odświeżeniu mieszkania (jakieś małe malowanie, poodkręcanie szafek itp).

Godziny południowe, Jacek zapie**ala z majzlem, pędzlem itp przy okazji sącząc winko, towarzyszy mu Leszek (oficjalnie Jacek jest sam). Przez okna zauważa Teresę, która korzystając z długiej przerwy leci do mieszkania skontrolować postęp prac. Alarm bombowy - Leszek do schronu (szafy). wino schowane, okno otwarte żeby nie waliło. Wchodzi Teresa, zamienili 2 zdania, obejrzała przedpokój, pokój kuchnię, coś tam burknęła, stoi przy wyjściu i otwiera drzwi do łazienki, obejrzała, trzasnęła drzwiami niezadowolona (trzask jak drzwi wyjściowe) i stoi skonsternowana - chwila takiego zawieszenia/zamyślenia wiecie...

Ciszę w której Teresa myśli nad wydaniem dyspozycji przerywa radosny głos z szafy..

DOBRZE ŻE TA STARA k***A JUŻ POSZŁA..


EPILOG: Jacek i tak uzyskał promocję, Leszkowi nic nie zaszkodziła bo on z zawodówki był. Wszyscy już nie żyją (chłopaki się zapiły, Teresa ze starości)

dlx

2014-11-06, 19:33
k***a chociażby dlatego, że 82 osoby ogarnęły o co chodzi.

raistpol

2014-11-06, 19:42
@oczami30latki

on napisał "niedor*chanymi 30-tkami".

A z tymi ciężko się dogadać.

po drugie chłopaki mają rację.
Musisz skomentować każdą wstawkę na stronie, nawet jak nie masz nic do dodania?

Co jest k***a?
Z piczy Ci leci jak widzisz te piwa i rosnącą ilość postów? :>

edit:

Była tutaj kiedyś taka, co, też produkowała się bardzo w każdej wstawce, tylko że, w porównaniu do Ciebie wk***iała o wiele mocniej..Znikła jak działacze opozycyjni w Rosji

oc...........ki

2014-11-06, 20:10
raistpol,
pisałam, pisałam i pisałam - doszłam do wniosku, że to nie ma sensu, bo wyjdzie, że się tłumaczę i efekt inny od zamierzonego - dam wam po piwie, poleję wódki :wodka: i będę komentować dalej celem podniesienia wam ciśnienia

edit: czy zniknę... jak się znudzę, to na pewno...
i dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że facet też może być niedor*chany - to że ktoś ma żonę czy kobietę nie jest jednoznaczne z regularnym i fajnym seksem - i nie zauważyłam aby był tam tekst "niedor*chanymi 30-tkami".

kials

2014-11-06, 20:25
oczami30latki Weź se k***a na kołek osinowy siądź, j***na k***ica macicy. :metalhead:

tranzystor

2014-11-06, 20:33
Realia czasów obecnych.
Jacek - skończył szkołę średnią, bo wszystkich puszczają, a program nauczania ogarania nawet upośledzona małpa. Idzie na studia, bo każdy je musi skończyć, żeby dostać pracę choćby przy betoniarce. Studiuje na kierunku technicznym, ale nie potrafi nawet obsługiwać śrubokręta ("bo teraz, to się wszystko na komputerze robi").
Leszek - kumpel Jacka od wina (łajza). Studiuje socjologię, tak samo wali na studiach w ch*ja jak Jacek. Ciągle chleją i co sesję zastanawiają się, skąd mają pozytywne wpisy w indeksach.
Teresa - Nauczycielka(stara k***a). Nie ma korupcji w szkołach, bo i tak trzeba wszystkich puścić. Uczniowie nie potrafią nawet ściany pomalować, o wiedzy teoretycznej nie wspomnę.

oc...........ki

2014-11-06, 20:34
@up, up
miałam ciężki dzień w pracy, właśnie użerając się z takimi niedowartościowanymi i niedor*chanymi ludźmi, więc wybacz, ale nawet nie chce mi się komentować

karinata

2014-11-06, 20:55
raistpol napisał/a:

on napisał "niedor*chanymi 30-tkami".
A z tymi ciężko się dogadać.


Nie mogę się z kimś dogadać - to znaczy, że ten ktoś jest niedor*chany. Kurde, chciałabym być taka prosta.

kials

2014-11-06, 22:13
oczami30latki, j***ny przerost treści nad formą, jeśli nie chcesz czegoś mówić to znaczy że nie masz nic do powiedzenia. I jebie mnie to, że miałaś przej***ny dzień w pracy, jeśli miotają tobą uczucia to nie wypowiadaj się publicznie bo tylko się zbłaźnisz.

A moje r*chanie i dowartościowanie jest całkiem w porządku i szczerze powinno cię to j***ć. Welcome to the internet, take some fucking distance bitch.

Btw. Szczerze? Mając te swoje 30 lat jesteś emocjonalnym niedorozwojem.

zincum

2014-11-06, 22:25
To bądź. Czasem lepiej być prostym niż niedoj***nym. Jak te dzieci poniektóre wyżej. ;)
Zamiast walczyć między sobą to byście piwa dały Tranzystorowi. Bo dobrze prawi.

A że picze żreć się będą w dupie mając otaczającą rzeczywistość to każdy wiedział. ;)

@kials - ty sp***alaj do domu. Bo za ch*ja nie rozumiesz o co tu chodzi. A tępy ch*j jak nie wie, to musi dopie**olić bez sensu.

Pytasz się skąd się biorą głupi ludzie? Odpowiedź jest zajebiście prosta. Takie cymbały jak produkują głupich ludzi.

raistpol

2014-11-06, 22:27
oczami30latki napisał/a:

raistpol,

(...)i dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że facet też może być niedor*chany - to że ktoś ma żonę czy kobietę nie jest jednoznaczne z regularnym i fajnym seksem - i nie zauważyłam aby był tam tekst "niedor*chanymi 30-tkami".




po 1

Nigdy nie napisałem, że facet nie może być niedor*chany...ale wtedy raczej mówię, że jest niedoj***ny;]

po 2

Internety i ludzie są tacy, że baby lubią gadać...gadać, ciągle gadać i napie**alać i gadać...
no i k***a w 80% gdzie dajesz więcej niż jeden - dwa komentarze, reszta to marny :offtopic: :D

także deal with it, że dzieki Twoim i innych wywody, zamiast celnych ripost, i czarnego humoru, mam top koment i 3 strony pie**olenia:>

ariwederczi

oc...........ki

2014-11-06, 22:34
a do czego mam się odnieść???
do osinowego kołka czy k***icy macicy???

po takim tekście nawet nie chce mi się nic kreatywnego wymyślać, skoro sprowadziłeś rozmowę na poziom c**y
jedyna słuszna i zrozumiana dla ciebie odpowiedź byłaby ch*j ci w dupę, czy zwal konia i spuść z krzyża - jakoś nigdy nie lubiłam przeklinać :oops:

i jebie mnie twoje r*chanie i dowartościowanie, a o jakości i poziomie obydwóch z wrodzonej, kobiecej delikatności nie będę nawet wspominać... ale z doświadczenia wiem, że im ktoś bardziej napina się w necie czy za plecami innych to w rzeczywistości jest malutkim ku*askiem, z małym móżdżkiem, molestowanym w dzieciństwie przez kolegę z przedszkola i r*chanym po nocach przez psa sąsiada

i nie będę poprawiać, że zazwyczaj mówi się przerost formy nad treścią - bo pewnie dojebiesz się, że moje komentarze nie mają ani formy, ani treści - jest tak przewidywalny i oklepany jak ku*as onanisty - więc z łaski swojej... wyjdź...

edit: ale to moje niedoj***nie i tak stawia mnie wyżej od ciebie w ewolucji - więc, k***a, zrób mi przyjemność i wróć na drzewo

@up
wystarczyło napisać do mnie: nie pie**ol - i tyle... nawet bym się do tego nie odniosła...

@down
Dzień Świra nazywasz klasyką???
ech... masz rację - nie rozmawiaj ze mną

kials

2014-11-06, 22:41
oczami30latki Nie pogrążaj się, tam są drzwi, won z baru. Tekst o kołku osinowym pochodzi z klasyku polskiego kina, nie dość że emocjonalny przedszkolak to jeszcze ograniczony. Oklepane teksty o pryszczatych nołlajfach i kobiecej delikatności wsadź sobie w dupe.

Nie będę wymieniał więcej zdań z tobą, bo mi to uwłacza.
Bo nie jestem "małym ku*asikiem" w realu, to co piszę na sadolu, reprezentuje samym sobą. :terror:

oc...........ki

2014-11-06, 23:23
raistpol, hehehehehehe jakbyś mnie znał to byś się, k***a, zdziwił :mrgreen:
ja po polsku: bez odbioru ;-)

Xa...........ii

2014-11-06, 23:32
" Kawał " niezły :D

Ale i tak nic nie pobije tradycyjnej kłótni (czyt.głupiego pie**olenia) pod każdym tematem. ;)

Naprawdę,ludzie swoje lata macie,a kłócicie się niemalże identycznie jak gimby lat 12 na forum minikraftowym.

ps: Oczami30latki,jak coś to wiesz,pisz... Coś poradzę na tą Twoją "k***ice macice XD",moje 9 cm jest do twojej dyspozycji,mały ale wariat!
:roll: