18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

reakcja ojca na nowoczesną muzykę

~Griszon • 2012-05-13, 10:19
nadal lepsze niż dubstep


Roszp

2012-05-13, 10:31
Rację ma. Jakieś corowe gówno. Muzyka dla ludzi lubiących spodnie w kratkę, mających dodatkowe dziury w uszach, kolorowe koszulki z flakami i przydługie grzywki. Takie mniej pedalskie emo. Ale ciągle pedalskie

rockface123

2012-05-13, 10:35
pedalskie? idź do gimnazjum i spytaj się jeszcze co jest pedalskie poza hip hopem i peją

ja słucham takiej muzyki i jakąś nie chodze po mieście i nie rozk***iam wszystkiego po drodze jak robią to niektóre ciule słuchające hip hopu... jak ci się nie podoba nie słuchają a nie pie**ol że to pedalskie

thrashmut

2012-05-13, 10:55
up: skąd wiesz że słucha hh? komuś się nie podoba "corowe" gówno to znaczy że słucha hh, bo w końcu wszystko co kończy się na core jest takie "cool" i można się poczuć ekstremalnie... jedyne kapele co grają dobrze i kończą się na "core" są hardcorowe i grindcorowe, ale nie jakieś p*zdy z grzywką na pół mordy próbujące growlować czy tam screamować jaki jest źle, mimo że niczego im nie brakuje.

Bl...........er

2012-05-13, 10:55
Ocho zaczyna się głupie pie**olenie co jest lepsze i kto jest bardziej pedalski.
Dawać chłopaki będą nagrody ;-)

rockface123

2012-05-13, 11:12
a pie**oli mnie to co jest pedalskie a co nie słucham core nie jestem pedałem dowidzenia zj***nej niedzieli :) lepiej mieć włosy na pół mordy niż łysą ,,pedalską" głowe

Roszp

2012-05-13, 11:19
Ja tam po prostu lubię widzieć, jak świat płonie.
Jak widać niewiele trzeba.
:kawa:

Sz...........an

2012-05-13, 11:37
Rozumiem kłócić się o poglądy polityczne, religijne. To zawsze budziło kontrowersje. Ale jak widać ludzie zaczynają się kłócić o poglądy dotyczące muzyki.
Ciekawe o co się jeszcze będziecie kłócić? O to, którą ręką powinno się podcierać, trzepać sobie? A może o to, o której godzinie powinno robić to lub tamto? Ludzie ogarnijcie, zachowujecie się tak jakby na ziemi był jeden komputer i kłócicie się o to jaki typ muzyki ma na nim być. :amused:

Roszp

2012-05-13, 11:56
Proszę nie używać liczby mnogiej. Ja tylko wyraziłem swoją hejterską opinię, z nikim się nie kłócę i nie mam zamiaru tego robić.

lapps

2012-05-13, 11:59
rockface123 napisał/a:

a pie**oli mnie to co jest pedalskie a co nie słucham core nie jestem pedałem dowidzenia zj***nej niedzieli :) lepiej mieć włosy na pół mordy niż łysą ,,pedalską" głowe




aahahahahhahaha:D
bo co, tak fajnie w oczy wchodza? czy dlatego, ze szybciej sie przetluszczaja? czy dlatego, ze w dlugich latwiej sie rozwija mikroklimat?? czy dlatego, ze mozna je sobie zaczesac :szczerbaty: albo spiac kolorowa spinka :szczerbaty: :szczerbaty:
to jest spedalenie do oporu. albo nawet nie spedalenie, tylko zniewiescienie.

haha grzeczny hardcorowiec, ktory siedzi spokojnie i ma pretensje do zlych hiphopowcow, ze niszcza mienie publiczne

ale kpina

Pit89

2012-05-13, 12:19
pie**oleni szatanisci drą ryja a głąby zapuszczaja włosy i się jarają syficznym krzykiem

Mizantrop

2012-05-13, 12:55
Bezmózgie dresy uj***ły dwa razy w 5 klasie podstawówki z przyrody i piszą o tym rymowane w rytm bitu zrobionego przez naćpanego kumpla na telefonie. I do tego te spodnie z krokiem w kolanach? Na ch*j one takie są szerokie? Żeby pampersa nie było widać czy jak?

DanielMarley

2012-05-13, 12:56
Nie ważne jest jakiej muzy się słucha ważne by ta muzyka miała jakiś przekaz. Tak wiec nie mam nic do Hip hopu jeśli nie lansują się hajsem i nie nawijają jakie to jego ziomki są zajebiste, z drugiej strony do Metalu, Trasha czy innego hardcore'u też nic nie mam jeśli da się w miarę zrozumieć tekst który nie jest tylko dźwiękiem mordowanej świni ....

pieszyce9000

2012-05-13, 12:58
ale to juz bylo..
nie ma piwa

evoola

2012-05-13, 12:59
a cóż to za nuta? Ktoś zna tytuł?