18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

reakcja ojca na nowoczesną muzykę

~Griszon • 2012-05-13, 10:19
nadal lepsze niż dubstep


Nerfpl

2012-05-13, 16:48
pst - bo to nie muzyka była

Mizantrop

2012-05-13, 17:12
rantanplan napisał/a:



czytam ten regulamin i dalej nie wiem za co dostał tego "warna" pomoże ktoś? :roll:



nie podał linku do wersji pierwotnej

avalanch

2012-05-13, 17:18
Się k***a nauczcie słuchać wszystkiego albo nie słuchajcie niczego

apoteoza666

2012-05-13, 17:45
rockface123 taki k***a znawca z ciebie... piwa stawiasz za AA a sam tytułu kawałka nie podałeś bo nie znasz... Jesteś zwykłym pozerem jak większość ociekających tutaj "znawców" muzyki.

szarley7

2012-05-13, 19:24
DanielMarley napisał/a:

Nie ważne jest jakiej muzy się słucha ważne by ta muzyka miała jakiś przekaz. Tak wiec nie mam nic do Hip hopu jeśli nie lansują się hajsem i nie nawijają jakie to jego ziomki są zajebiste, z drugiej strony do Metalu, Trasha czy innego hardcore'u też nic nie mam jeśli da się w miarę zrozumieć tekst który nie jest tylko dźwiękiem mordowanej świni ....


chyba chodzi Ci o thrash v.v

Pleso93

2012-05-13, 21:01
evoola napisał/a:

@ jonasz1
@ Pleso93
ha ha ha, jacyż Wy kurna zabawni... :roll:


Tylko Jonasz mówił poważnie, też tak czasem robię więc w czym problem? ;-)

cult

2012-05-13, 21:53

hentai

2012-05-13, 23:42
@rockface123 Jaki ty jesteś k***a głupi, to że jesteś kastrowanym gejem z gejowską emo grzywką uważającego się za tró - nie znaczy, że masz najeżdżać na rap, są hip-hopowe składy / wykonawcy, które naprawdę cenie i uważam za równie zajebiste co np. Anthrax - więc skończ pie**olić i idź się powieś ...

Polnischefuhrer

2012-05-14, 21:21
maciek98 napisał/a:


Ciekawe o co się jeszcze będziecie kłócić? O to, którą ręką powinno się podcierać. :amused:

ja tam się podcieram papierem a nie ręką no ale kto jak woli :mrgreen:

astamor

2012-05-14, 22:27
Co to za głupia moda, że w muzyce musi być przekaz ? Równie dobrze może ona być dla czystej rozrywki żeby sobie poskakać albo potańczyć. I dotyczy to wielu gatunków. Rozpie**ala mnie jak oglądam jakikolwiek film na Youtube gdzie ludzie bawią się przy muzyce bez wokalu a za chwile jakiś kretyn pisze w komentarzu: "brawo k***a zajebisty przekaz"

Wikmndfm

2012-05-14, 23:45
rockface123 napisał/a:



piwo za Asking Alexandria zajebiści są :metalhead:

co do reszty jebią mnie wasze wypociny :) każdy ma inny styl jak tego nie rozumiecie na hardzie gdzieś widziałem temat ,,jak umierają ludzie" macie tam dużo samobójstw do wyboru.



Nie ma to jak zjechać innych a później napisać, że każdy ma inny styl. Gratuluję własnego zdania!
Nikczemniejszy Płód napisał/a:



Nawet nie wiesz czego nie lubisz pie**olony hip-hopkryto - matole, rap to muzyka a nie hh.

Tak nie rozpie**alasz niczego ale jesz koty, smacznego. :facepalm:



Hip- hop i rap to równoważne nazwy.

evoola

2012-05-15, 08:45
Pleso93, żaden problem, to z przekąsem było :mrgreen:
na żartach jeszcze się znam :->

.:...........:.

2012-05-15, 08:46
evoola napisał/a:

na żartach jeszcze się znam :->



Ta, lecz drogi powrotnej do domu to nie pamiętasz, o ile jesteś jeszcze na chodzie, staruszko. ;-)

evoola

2012-05-15, 13:10
Linekk, Racja, zapomniałam ;-) czas najwyższy dane pozmieniać :mrgreen:

rockface123

2012-05-15, 22:15
dobra panowie bo widzę że film rozpętał kłótnie między słuchaczami jednej muzyki a drugiej mnie też troche poniosło dlatego wyjaśniam,w filmie jest Asking Alexandria Alerion w refrenie kiedy ojciec zaczął się dziwnie patrzeć wokalista ,,śpiewał" czy tam screamował

Cytat:

Cross my heart,
I hope you die!
Left by the road side,
Karma's a bitch,
Right?



co w tłumaczeniu oznacza

Cytat:

Z ręką na sercu
Mam nadzieje że umrzesz
Pozostawiony na uboczu drogi
Karma jest suką
Prawda?



pewnie pomyślał że ten tekst jest o nim albo się zaniepokoił że ten ktoś kto to puścił chce kogoś zabić czy jaki ch*j

peace