18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

reakcja ojca na nowoczesną muzykę

~Griszon • 2012-05-13, 10:19
nadal lepsze niż dubstep


Eustachy6

2012-05-13, 13:06
Mam długie włosy ale wolę być łysy niż mieć spedaloną grzywkę na pół twarzy

Pleso93

2012-05-13, 13:30
evoola napisał/a:

a cóż to za nuta? Ktoś zna tytuł?


Ja znam
Syf - gówno :idzwch*j:

lapps

2012-05-13, 13:46
DanielMarley napisał/a:

Nie ważne jest jakiej muzy się słucha ważne by ta muzyka miała jakiś przekaz. Tak wiec nie mam nic do Hip hopu jeśli nie lansują się hajsem i nie nawijają jakie to jego ziomki są zajebiste, z drugiej strony do Metalu, Trasha czy innego hardcore'u też nic nie mam jeśli da się w miarę zrozumieć tekst który nie jest tylko dźwiękiem mordowanej świni ....



a po co ci tekst? zeby ci mowili co masz robic, albo jak sie zachowywac? muzyka klasyczna zadnych slow nie miala, bo slowa to jest poezja, a muzyka ma ci poruszyc dusze bez uciekania sie do takich latwych zagran. ale zyjemy w czasach ogolnego zidiocenia, ze wszyscy musza miec jak na tacy podane, co artysta ma na mysli, zeby sie moc utozsamiac. ch*j, ze 90% tego przekazu jest puste, ze ja pie**ole(nie znaczy to, ze jestem przeciwny muzyce z wokalem, ale wokal powinien byc bardziej elementem artystycznym, a nie wyrocznia).

rozumiem, ze to juz nie jest muzyka?


przekaz ma znaczenie w przypadku zespolow typu rage against the machine, ktore swoim graniem probuja walczyc z naduzyciami, cenzura, dyskryminacjami okreslonych grup, korupcja

jonasz1

2012-05-13, 13:47
@evoola wpisz sobie słowa w google to ci wyszuka tej nutki po tekscie... no i powodzenia z tym :)

x

2012-05-13, 13:47
To jest cover tego utworu: watch?v=zeVak9Ifh0s

HEILicopter

2012-05-13, 14:00
Typowy core typu Asking Alexandria. Nie mowie, lubie czasami ich posluchac. Ale jechanie na caly podgatunek Core jest zalosny. HardCORE jest np jak dla mnie kopie dupe i ma ciekawy przekaz. Poza tym. Nie kazdy Metalcore skupia sie na breakdownach w kolko i trzepaniem ch*jowych riffow w stylu detune. Nie kazdy uwielbia nak***iac do tró black vargow ze skandynawii, ktorzy jak dla mnie sie marnuja, bo nie pokazuja nic nadzwyczajnego. Chcecie prawdziwego MetalCore? Posluchajcie Parkway Drive, ktorzy dla mnie sa po prostu zajebisci. Ich kawalki nie polegaja przynajmniej na nak***ianiu tego samego w kolko zmieszanego z breakami co 20 sek.

babycow

2012-05-13, 14:06
Cytat:

a pie**oli mnie to co jest pedalskie a co nie słucham core nie jestem pedałem dowidzenia zj***nej niedzieli :) lepiej mieć włosy na pół mordy niż łysą ,,pedalską" głowe


A nie mozesz byc k***a poprostu sciety na krotko?....

rantanplan

2012-05-13, 14:09
pieszyce9000 napisał/a:

ale to juz bylo..
nie ma piwa



czytam ten regulamin i dalej nie wiem za co dostał tego "warna" pomoże ktoś? :roll:

Admirał

2012-05-13, 14:29
DObry Grindcore, oldskulowy Hardcore, niektóre Metalcorowe zespoły są ok.

Ale pedałki w przykrótkich koszulkach z emo fryzurami drący ryja ; f k***a nie.

evoola

2012-05-13, 14:37
@ jonasz1
@ Pleso93
ha ha ha, jacyż Wy kurna zabawni... :roll:

rockface123

2012-05-13, 14:38
pilaf666 napisał/a:

Typowy core typu Asking Alexandria. Nie mowie, lubie czasami ich posluchac. Ale jechanie na caly podgatunek Core jest zalosny. HardCORE jest np jak dla mnie kopie dupe i ma ciekawy przekaz. Poza tym. Nie kazdy Metalcore skupia sie na breakdownach w kolko i trzepaniem ch*jowych riffow w stylu detune. Nie kazdy uwielbia nak***iac do tró black vargow ze skandynawii, ktorzy jak dla mnie sie marnuja, bo nie pokazuja nic nadzwyczajnego. Chcecie prawdziwego MetalCore? Posluchajcie Parkway Drive, ktorzy dla mnie sa po prostu zajebisci. Ich kawalki nie polegaja przynajmniej na nak***ianiu tego samego w kolko zmieszanego z breakami co 20 sek.



piwo za Asking Alexandria zajebiści są :metalhead:

co do reszty jebią mnie wasze wypociny :) każdy ma inny styl jak tego nie rozumiecie na hardzie gdzieś widziałem temat ,,jak umierają ludzie" macie tam dużo samobójstw do wyboru.

N3roX509

2012-05-13, 14:41
evoola napisał/a:

a cóż to za nuta? Ktoś zna tytuł?


Asking Alexandria - Alerion

Nikczemny_Płód

2012-05-13, 14:42
rockface123 napisał/a:

pedalskie? idź do gimnazjum i spytaj się jeszcze co jest pedalskie poza hip hopem i peją

ja słucham takiej muzyki i jakąś nie chodze po mieście i nie rozk***iam wszystkiego po drodze jak robią to niektóre ciule słuchające hip hopu... jak ci się nie podoba nie słuchają a nie pie**ol że to pedalskie



Nawet nie wiesz czego nie lubisz pie**olony hip-hopkryto - matole, rap to muzyka a nie hh.

Tak nie rozpie**alasz niczego ale jesz koty, smacznego. :facepalm:

rockface123

2012-05-13, 15:46
Nikczemniejszy Płód napisał/a:



Nawet nie wiesz czego nie lubisz pie**olony hip-hopkryto - matole, rap to muzyka a nie hh.

Tak nie rozpie**alasz niczego ale jesz koty, smacznego. :facepalm:



:D twoja wiedza jest oparta o internetowy trend nazywania wszystkich co słuchają cięższych kawałków ,,zjadaczami kotów" ,,rap to muzyka" :D ahaha dzięki teraz będe wiedział jak to gówno sklasyfikować słuchaj sobie tego czegoś ja swojej muzyki będę słuchał i koniec pie**olenia ja już tu nie zaglądam bo tylko nerwy trace i czas przez hip hop pojebów i gimbusów uważających tą patologiczną muzyke ,,rap" za muzyke :roll: weź poczytaj troche o muzyce bo nie wiesz co to jest już dubstep wole od rapu, 90% gimbazy słucha rapu taka jest prawda kotów metale nie jedzą nigdy nie słyszałem takiego przypadku ale jak chcesz się upewnić czy jedzą czy nie podejdź do takiego prawdziwego metala całego w tatuażach skóra glany etc i się go spytaj, może pozwoli ci uciekać :idzwch*j:

DanielMarley

2012-05-13, 16:28
@ lapps

interpretacja tekstu czytanego i jego zrozumienie zależy też od osoby czytającej

Napisałem, że muzyka ma mieć "przekaz" nie napisałem, że ma mieć słowa i dla twojej informacji słucham muzy klasycznej, jazzu i ofkoz Pearl Jam'u gdyż sam jestem instrumentalistą. Problem mam tylko z growlowym darciem ryja gdyż tak zespół był by dla mnie lepszy bez tego wokalu ale to jest IMO i nie wytykam palcem ludzi którzy takiej muzy słuchaj, są gusta i guściki, a ja jestem za stary na bycie Haterem.

Jaka jest zatem moja interpretacja "przekazu" w muzyce ? Wszystko z czego się składa dany kawałek czyli uczuć, emocji, brzmienia, harmonii, wartości rytmicznych i także słów. Wszystko to jednak może być wymierne w każdą stronę dlatego muzyka jest tak zajebista jest tak wiele stylów i gatunków muzycznych, wiele możliwości kreowania własnego stylu i własnej muzyki.

Dlatego powiem to raz jeszcze nie krytykuję nikogo za muzykę jakiej słucha ani też zespołów Growlowych za to jaką muzykę robią, osobiście nie przepadam za takim stylem ale doceniam ich wysiłek jako muzyków gdyż nie jest teraz łatwo zostać docenionym bez cycków :P

Pozdro i jak masz jeszcze ochotę do wymiany poglądów to zapraszam :)