18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratujmy homofobów

Gollum • 2014-05-03, 19:39
Homofobowie powoli stają się gatunkiem zagrożonym, nie pozwólmy im odejść w zapomnienie, wspierajmy polskich homofobów.

Jeśli uważasz homofobię za złą i niemoralną, jesteś pie**olonym rasistą :amused:

maniiiek

2014-05-05, 23:54
Nie, nie ma innych praw bo tu nie chodzi o obiekt a o samą niechęć. Skoro niechęć do homoseksualistów to kryptogejostwo to niechęć do katolików jest kryptokatolstwem. W końcu ani jedni ani drudzy nie wyrządzają bezpośredniej krzywdy osobom, u których niechęć wzbudzają. Spójrz prawdzie w oczy: ty pragniesz iść do kościoła i jesteś katolikiem ale wstydzisz się do tego przyznać przed sobą samym więc reagujesz agresją.
raqaqq napisał/a:

-ktoś jest katolem ale wstydzi się tego przez powszechną indoktrynację i dlatego hejtuje katolików? no raczej nie


No właśnie tak. Sam siebie oszukujesz!

@up ty polakofobie! Wiesz, że tak na prawdę sam jesteś kryptopolaczkiem?!


Cholera, ale te lewackie metody są wygodne. Ktoś coś wytyka to mu się serwuje to samo na zasadzie sprzężenia zwrotnego...

JesusChytrus

2014-05-06, 00:38
Widać że nie rozumiesz na czym polega feedback. Ale to bardzo proste wbrew pozorom! :)

Aby zadziałało musi wystąpić wobec podmiotu społeczny nacisk przeciw jego upodobaniom. Homoseksualizm jest powszechnie krytykowany dlatego homoseksualiści zaczynają nienawidzić samych siebie i hejtują bardziej niż normalni nienawistni faceci. Z religią nie ma takiego problemu, pójdziesz do burdelu pie**olić o bożku, ochrona cię wywali i klub na bank ma przej***ne...

Społeczne potępienie -> sprzężenie zwrotne. Już rozumiesz? :*

maniiiek

2014-05-06, 01:25
Przecież katolicyzm też jest powszechnie krytykowany w internecie przez środowiska gimboateistyczne. Poddajesz się presji rówieśników bo boisz się, że cię wyśmieją. Normalny ateista ma to w dupie, owszem śmieje się z kościoła ale w równym stopniu co ze wszystkiego innego. Ty natomiast kipisz agresją bo boisz się, że kolega z ławki w przeciwnym wypadku uzna, że to ciebie widział w kościele z mamusią kiedy jego mamusia tam go zaciągnęła....
Pewnie zaczniesz zaprzeczać ale to najlepszy dowód na to, że jesteś kryptokatolikiem.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że gdyby sprawa toczyła się kogoś innego a ja bym te pierdoły pisał, tylko zamiast "katolik" używał "gej" a zamiast "kościół" "parada równości" to byś się mało nie posrał przyklaskując każdemu mojemu słowu. Ot, dwójmyślenie posranego hipokryty... Jak gardzę k***inistami za brak myślenia przyczynowo-skutkowego tak gardzę lewakami za ich olbrzymią hipokryzję... W sumie nie wiem co gorsze....

norek911

2014-05-06, 01:32
@up no tak tylko lewa strona mocy może używać takiego sposobu walki o swoją sprawę. Z rasizmem też jest tak samo ;) .

@maniiiek Ja to się zastanawiam czemu my wszyscy "normalni" ludzie nie zapożyczymy ich sposobu walki. O ile prościej było by po prostu ich zwalczyć :D .

Jedna podstawowa zasada sprawiedliwie nie oznacza po równo, ani po równo nie oznacza sprawiedliwie. Teraz zastanówmy się kto jest nam bardziej potrzebny w silnej Polsce- rodzina hetero, "produkująca" dzieci, czy rodzina homo?

pemb

2014-05-06, 08:42
"Normalny ateista ma to w dupie, owszem śmieje się z kościoła ale w równym stopniu co ze wszystkiego innego. " No nie zawsze tak jest. To, że ktoś jest ateistą nie oznacza, że nie może krytykować kościoła. To jest tak: ok bądź ateistą, ale się nie wychylaj i nie odzywaj. A co robią wierni? Nawracają na siłę. Wiem co mówię, bo mam takie przypadki w rodzinie i to nie tylko babcie się tak zachowują. Zagorzałemu katolikowi nie wytłumaczysz; nawet jeśli nie będziesz chciał narzucać swojej niewiary innym i będziesz siedział potulnie jak baranek to inni zaczną wchodzić Ci na głowę. Pomimo tego, że w kościele nie byłem od lat, że od dawna (to pojęcie względne) mieszkam sam, to jednak wszystkie zjazdy rodzinne są napiętnowane próbą nawrócenia.
A geje niech sobie żyją, mnie nic do tego. Jak was to razi to wasz problem. Dopóki nikt mi nic nie narzuca to mam z tym luz.

maniiiek

2014-05-06, 10:50
@up człowieku, wiem. Po prostu głupotę odpieram głupotą. Używam ich toku myślenia aby im pokazać jak idiotycznie to wygląda z naszej strony. Także produkowałeś się nadaremno, acz kulturalnie i chwała Ci za to.m

JesusChytrus

2014-05-06, 11:06
Chcesz porównać dyskryminację homosi z każdej strony, mohery, łysole, nawet małe dzieci zarażone waszym pie**oleniem z bandą "gimboateuszy" jak to sam określiłeś? Percepcja szwankuję, zrób coś z tym ;)

Rexxaris

2014-05-06, 11:31
Nemayu napisał/a:

Wracająć do tematu była jakaś lesba i gej i wypowiadają następujące zdanie: "W rodzinach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w tradycyjnych rodzinach" i cała sala się z nich śmieje a oni mówią, że nie rozumieją co w tym śmiesznego. Na to pada pytanie, że jak on sobie to wyobraża? I odpowiada, że jest plemnik i komórka jajowa i że nie będzie tłumaczył. :facepalm2:


Ta lesba to pani "profesor" Płatek (feministka...), a ten koleś to jakiś homoś, kolega Paligniota i innych takich.

Link do tej debaty: http://www.youtube.com/watch?v=Zbn2vvNB7ls
Ok. 21 minut - pani "profesor" mówi o tym, że w rodzinach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci, niżeli w rodzinach różnopłciowych.

maniiiek

2014-05-06, 11:32
@up chcesz porównywać dyskryminację Katolików z każdej strony: lewica, środowiska LGBT, byli partyjni, środowiska Radykalno-Islamskie, TVN, nawet dzieci w gimnazjach zarażone waszym pie**oleniem z bandą "homofobów" jak sam to określiłeś? Percepcja szwankuję, zrób coś z tym ;)

JesusChytrus

2014-05-06, 12:30
@up
Lewica czyli Twój Ruch, świeża partia o sukcesywnie zanikającym poparciu, środowiska islamskie w Polsce? Tutaj muszę prosić o źródło bo w Polsce jest to margines i nie wiem jak "jeden może okrążyć dziesięciu" :mrgreen:

TVN? Czyli prawacka Drzyzga, docu soap i inne zachowawcze serialiki?

Serio uważasz że siła perswazji lewych jest równa tej prawych? W kraju gdzie 90% to deklarujący się jako katole? Chyba jesteś chory :D

maniiiek

2014-05-06, 12:38
@up nie, z głową to ty masz coś nie tak. Przecież wielokrotnie jasno napisałem, że piszę tu głupoty. Takie same głupoty jak ty. Skoro uważasz, że to idiotyczne to masz rację - ale weź poprawkę na to, że twoje argumenty są równie posrane.

JesusChytrus

2014-05-06, 13:08
Twojsze są posrańsze od mojszych k***iszczu :P

maniiiek

2014-05-06, 14:06
JesusChytrus napisał/a:

Twojsze są posrańsze od mojszych k***iszczu


k***iszczem to ty sobie matkę nazywaj za to, że wychować cię nie potrafiła - niech płaci za swoje błędy wychowawcze. A od normalnych ludzi się odpie**ol.