18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ratujmy homofobów

Gollum • 2014-05-03, 19:39
Homofobowie powoli stają się gatunkiem zagrożonym, nie pozwólmy im odejść w zapomnienie, wspierajmy polskich homofobów.

Jeśli uważasz homofobię za złą i niemoralną, jesteś pie**olonym rasistą :amused:

KlinikaAborcyjna

2014-05-04, 11:49
HOMOWSTRĘT a nie homofobia , bo my normalni ludzie brzydzimy się pedalstwem . Tolerujemy ich ale nie akceptujemy .

NieWiemZeWiem

2014-05-04, 19:57
@jezuschrystus

aby twoja antypolkość atylogicość antymślenie nie wróciło w kształcie pięści prosto w ryj

Nabs

2014-05-04, 23:23
@NieWiemZeWiem akurat w przypadku JezusChytrus to karma wraca do niego każdego dnia kiedy musi wylizać drongala swojemu chłopakowi. Więc nie trzeba niczego mu życzyć, on i tak już ma przej***ne (upośledzenie etc) wiec możemy mu tylko współczuć i powtarzać tak samo jak robi się to z upośledzonymi dziećmi:

Cytat:

Bardzo dobrze dziecko!



Jakby każdy odpisał mu w podobny sposób za każdym razem zamiast wdawać się w polemikę, zrozumiałby że w naszych oczach jest zwyczajnie upośledzony.

Sz...........an

2014-05-05, 00:35
Homofobia, to lęk przed homoseksualistami. Pokażcie mi kogoś w PL kto się ich boi...

W PL to oni boją się nas także problemem nie jest Homofobia a Heterofobia :amused:

Ostatnimi czasy do definicji homofobi dołączono "nienawiść". Uważam, że jest to sprzeczne z definicją fobii, która oznacza lęk i nie ma tam żadnej wzmianki o nienawiści...

Bankracy

2014-05-05, 18:33
A ja wam powiem, że się pedałów boję... powoli zaczynają rządzić światem :(

JesusChytrus

2014-05-05, 23:12
Taki upośledzony niby jestem młotku ale wasi mistrzowie retoryki przegrali sromotnie :P Więc jak jest robalu?! :P

maniiiek

2014-05-05, 23:31
@up nawet członek mensy nie przekona kozy argumentami słownymi i retoryką aby ta wycieraczki nie wpie**alała.

isotop

2014-05-05, 23:32
DAS_KUT_ASS napisał/a:

pedaly, cygany, ciapaki i murzyny nie beda mieli tyle litosci co obecni normalni ludzie
do drzwi zacznie pukac homo-komando r*chajac wszystkich homofobow po to by leczyc ich fobie


Fascynujące są te wasze kryptogejowskie fantazje seksualne o homoterrorze. Powiedz kolegom, że zawsze marzyłeś o takim wjeździe na chatę ;-)

Catacombe

2014-05-05, 23:35
Was już kompletnie popie**oliło. Bez przerwy napie**alacie o pedałach, wchodzę na sadistica, głowne tematy : pedały, homofobia, pedały. Wchodze na harda : pedały, pedały, pedały, pedały.

Zajmijcie się swoją dupą kryptopedały, albo zmieńcie nazwe na pedalistic.pl, bo gardzicie homo, a bez przerwy o nich napie**alacie.

mjmfuknf

2014-05-05, 23:39
Blutok napisał/a:

A ja wam powiem, że się pedałów boję... powoli zaczynają rządzić światem :(



Wyluzuj, cała ta lewacka banda tylko tu w świecie pozornej anonimowości potrafi pisać swoje "mądrości" boją się wyjść z nimi na ulicę, bo tam się przed piąchą za nickiem nie ukryją :amused:

maniiiek

2014-05-05, 23:41
isotop, Catacombe, czyli ludzie napie**alający na kościół to kryptokatolicy?

raqaqq

2014-05-05, 23:46
Ja tam homofobem nie jestem, gdyż gejów się nie boję. Pedała w rurkach wystarczy raz z bani walnąć i po sprawie.Z resztą co mi taki gej może zrobić, cisnąć we mnie błyszczykiem?!
Na cześć wszystkich gejów krzyknijmy
HIV HIV Hurrra!

JesusChytrus

2014-05-05, 23:49
@up
Wiara rządzi się nieco innymi prawami niż orientacja. Tak w ogóle to:

- ktoś jest gejem ale wstydzi się tego przed samym sobą bo kochani rodzice itp. wmówili mu że to zezwierzęcenie więc sam sobie wmawia a częścią tego jest hejt na homosiów

-ktoś jest katolem ale wstydzi się tego przez powszechną indoktrynację i dlatego hejtuje katolików? no raczej nie :P

@raq
To go jebnij. Tylko jak zatrzymają następnego dnia pana bystrzaka to nie płacz że gestapo prześladuje patryjote :P

kapfryd

2014-05-05, 23:51
Ot, i cała wolność słowa w internecie - Skecz o homofobach, ale słowo "faggot" na wszelki wypadek ocenzurowane, gdyby jednak ktoś z bardziej postępowych adminów jewtube'a zechciał sie przypie**olić

DzieckoRosemary

2014-05-05, 23:51
Już chyab lepiej być gejem niż zapijaczonym, wiecznie marudnym, leniwym polaczkiem,który wszędzie widzi problemy, ale nie dostrzega, ze największym problemem jest on sam