18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Range Rover Vs Motocykliści C.d.

Reginald911 • 2013-10-02, 19:29
Witam.Ostatnio na Sadisticu oraz paru innych portalach było dość głośno o tej sytuacji http://www.sadistic.pl/kierowca-gra-w-kregle-motocyklami-roc-vt233783.htm
Znalazłem małe sprostowanie tej sytuacji,mianowicie nie było tak jak większość osób sądziła a wina leży po stronie motocyklistów a nie kierowcy Range Rovera.

"Motocyklista w białej koszulce na białym Gixerze, który na początku zajechał drogę Range Roverowi, nazywa się Christopher Cruz, ma 28 lat i został wczoraj aresztowany. Policja postawiła mu zarzuty użycia gróźby, niebezpiecznej jazdy, stwarzania niebezpieczeństwa oraz zagrażania bezpieczeństwu dziecka. Cruz zajechał drogę Range Roverowi, kierowca go uderzył w tylną oponę, jednak nic się nie stało. Wszyscy się zatrzymali. Kilku motocyklistów ruszyło w stronę kierowcy, a 32-letni Edwin Mieses Jr. podszedł do Cruza sprawdzić, czy nic mu nie jest. Edwina również widzicie na zdjęciu powyżej – ma fioletową koszulkę i zielone Kawasaki.

Dlaczego o nim wspominamy? Otóż właśnie Edwin, znany pod ksywką Jay Meezee jest osobą najbardziej poszkodowaną. Powstała nawet strona na Facebooku Justice For Jay Meezee. Kierowca Range Rovera próbując bronić swoją rodzinę przed możliwym atakiem motocyklistów (moment 0:50 na filmie), postanowił wcisnąć gaz do dechy. Wtedy właśnie przejechał po kilku motocyklach oraz po Jayu Meezee. Motocyklista, mąż i ojciec dwójki dzieci trafił do szpitala z licznymi ranami (w tym twarzy), połamanymi nogami i żebrami, poobijanymi płucami i z kręgosłupem złamanym w dwóch miejscach. Wczoraj jego żona powiedziała prasie, że na uratowanie jego kręgosłupa już nie ma szans. Jay pozostanie sparaliżowany od pasa w dół.



Jak wiecie, następnie motocykliści rzucili się w pościg za Range Roverem, który zakończył się w korku. Kierowcą był 33-letni Alexian Lien. Jechał ze swoją żoną Rosalyn Ng oraz 2-letnią córką. To właśnie o ich bezpieczeństwo się obawiał. Gdy motocykliści dopadli Alexiana, wywlekli go z samochodu, dotkliwie pobili i pocięli. Gdy na miejsce przyjechała policja, Alexian leżał z zakrwawioną twarzą na ziemi. Został zabrany do szpitala, dostał kilka szwów i wrócił do rodziny"






Swoją drogą motocyklista sobie zasłużył na to co dostał,szkoda tylko że jednego przetrącił..
Zazwyczaj w takich sprawach jestem za motocyklistami jak osobówka wymusi,zajedzie drogę,ale w tej sytuacji wina ewidentnie leży po stronie tej watachy!



link do całego artykułu : http://motormania.com.pl/newsy/swiat/range-rover-vs-motocyklisci-nowe-informacje-motocyklista-sparalizowany-kierowca-bez-oskarzen/

Okata

2013-10-03, 04:24
Azjat był wyuczony, słyszał o czymś takim jak psychologia grupy. Bał się że jak jeden zacznie go bić, to drugi i trzeci się znajdzie, a zarz za nimi pójdzie cała resztqa motocyklistów. Więc dał gaz do dechy i jazda. Tam w korku mógł na wsteczny i sp***alać dalej. :) ja bym jechał najlepiej pod kkomisariat, i prosto na parking policyjny sie wj***ł, albo pod wejsciem stanął. Zobaczcie ilu motocyklistow bylo 80? 100? a on jeden. Sam by się obsrał ;]

a to że kretyn wjeżdza motocyklem przed auto.. nagroda Darwina się nalezy. Za nie przekazywanie dalej h*jowych genów. Nikt normalny nie ładuje sie motorem pod auto, tak jak maluchem pod tira :)

to...........um

2013-10-03, 06:48
j***ć motocyklistów. To nawet nie są dawcy, bo jak się taki z impetem rozbije, to nic się już nie nadaje do użycia, robi się papka. Więc żadnego pożytku z nich nie ma.

DuckDodgers

2013-10-03, 07:59
zwirz13 napisał/a:

a ciekawe jakbys ty sie zachował broniąc rodziny w zajsciu w którym Twojej winy nie było , to że hołota i w dodatku pijana w 50 % zaczęła szukać sprawiedliwości to tylko ich wina , sam na miejscu kierowcy pie**olnął bym jak najwiecej plus wsteczny aby sie upewnic !! chwała i cześć kierowcy jeepa !!


i ww dupie mam że zaraz będą isać obrońcy motocykli , sam jeżdżę ale takiego chamstwa nie zniese



Aha, czyli jak ktoś mi zajedzie drogę i się wywiąże jakiś konflikt i polecą k***y i ch*je to mogę go przejechać razem z innymi :D No k***a gimbaza to dla ciebie komplement, lepiej oddaj prawko z takim burackim podejściem albo jedź do Rosji, tam się wpasujesz idealnie.

zwirz13

2013-10-03, 08:25
DuckDodgers napisał/a:



Aha, czyli jak ktoś mi zajedzie drogę i się wywiąże jakiś konflikt i polecą k***y i ch*je to mogę go przejechać razem z innymi :D No k***a gimbaza to dla ciebie komplement, lepiej oddaj prawko z takim burackim podejściem albo jedź do Rosji, tam się wpasujesz idealnie.




chyba jesteś nieźle ograniczony skoro nie skumałeś myśli i całego zajścia , naucz się czytać ze zrozumieniem , nara

DuckDodgers

2013-10-03, 08:36
zwirz13 napisał/a:


chyba jesteś nieźle ograniczony skoro nie skumałeś myśli i całego zajścia , naucz się czytać ze zrozumieniem , nara



Skumałem że mamy debili z popie**olonym podejściem na drogach. Jeżeli ktoś w jakikolwiek sposób usprawiedliwia kierowce jest debilem który się nadaje do jazdy co najwyżej za wschodnią granicą. Nie ma usprawiedliwienia do rozjechania ludzi a sformułowania typu "bronił rodziny" sprawiają iż obawiam się że zespół Macierewicza ma duże szanse na byciem atutem PiS kolejnych wyborach, taka sama mentalność.

Novac

2013-10-03, 09:26
A nie mówiłem?!

TruckR

2013-10-03, 09:39
dzg napisał/a:

nikt kto nie musi się dowartościować nie jeździ motocyklem, banda nieudaczników życiowych
dziekuje, dobranoc


Tak, oczywiście... idź lepiej odrabiać lekcje i zachowaj swoje "celne spostrzeżenia" dla gimbazy...
Prędzej wydaje mi się, że to Ty jesteś nieudacznikiem życiowym i boli Cię dupa, że nie potrafisz odstawać od reszty szarej masy...

gupi_nik

2013-10-03, 10:12
ta sama grupka 2 lata wczesniej
zapie**alaja na jana na czerwonych swiatlach i jeszcze urywaja lusterko osobowce ktora byla na zielonym
mogl ich wiecej sparalizowac to by bylo weselej

Sichimpresich

2013-10-03, 11:14
a na ch*j ten debil w białej koszulce zajechał drogę i specjalnie spowodował kolizje ? Z tego co wyczytałem to ta banda popie**oleńców na jednośladach już nie raz dała taki popis

ten ku*as w białej koszulce powinien się opiekować tym najbardziej poszkodowanym , podcierać mu dupę do końca życia , bo to przez tego ku*asa ta cała sytuacja, k***a wielki kozak j***ny

kkubam

2013-10-03, 11:26
Motorkowcom ch*j jak tłok od C-360 w dupy.

Brawo RR-driver! Dochodź do zdrowia!

!Timon

2013-10-03, 12:50
Jeśli są twarde dowody - np. nagranie całego zajścia - to nie widzę nic niemoralnego w tym żeby zabić agresora. Nawet jak chce zabrać przysłowiowego lizaka.

Każdy kto drze jape że kierowca źle zrobił pewnie sam ma coś za koszulą i kradnie/ludzi napada albo jest tępy.

Qwertyuiq

2013-10-03, 13:18
Dla wszystkich mało spostrzegawczych!!! Kierowca trąbił na motocykliste, ten się wk***ił i przypiłował mu zderzak tylnim kołem (taki stary, chamski chwyt motórzystów). Trzeba tępić takie zachowania i dlatego BRAWA dla kierowcy Jeep'a!
Jednak najbardziej rozp***@la mnie kamerzysta, który raz jedzie szybciej a raz zwalnia, wszystko po to żeby pokazać z jak potężną ekipą zadarł kierowca. Full debil na dwóch kółkach! Niestety motocykliści lubią się lansować, a jadąc w grupie wydaje im się że wszystko mogą. Jak chcą się ścigać, niech sp***@lają na tor, który jest do tego przystosowany.

TRQPL

2013-10-03, 13:38
"Otóż właśnie Edwin, znany pod ksywką Jay Meezee jest osobą najbardziej poszkodowaną. Powstała nawet strona na Facebooku Justice For Jay Meezee. Kierowca Range Rovera próbując bronić swoją rodzinę przed możliwym atakiem motocyklistów (moment 0:50 na filmie), postanowił wcisnąć gaz do dechy. Wtedy właśnie przejechał po kilku motocyklach oraz po Jayu Meezee"

Z k***ami się zadajesz to jak k***a kończysz.

Siwy5 napisał/a:

Kierowca wcześniej przetrącił kilka motocykli, dlatego ci jechali za nim. Usiłowanie zabójstwa jednego z nich tylko pogorszyło sprawę a pie**olenie o ochronie rodziny nie ma nic do rzeczy i to tylko forma obrony, aż dziw że tylko go skopali. Powinni go usadzić na wózku obok tego co przejechał



Sądzę że powinni tych motocymbałów rozj***ć dla przykładu a dla kierowcy medal i rynta dożywotnia. YEH

osa79 napisał/a:

j***ni dawcy !!! Nie ma czarnych punktów = są tylko motocykliści !!!



Nawet na to się nie nadają bo nie ma co po nich zbierać.

matii914

2013-10-03, 15:36
k***a dajcie link do filmiku, bo ten w opisie nie działa

!Timon

2013-10-03, 16:27
Wystarczy wejść na profil na fb [justice for jay meezee] i zobaczyć jak zdecydowana większość ludzi się nie pie**oli i pisze wprost, po swoim nazwiskiem, że dostał to na co zasłużył i takie są konsekwencje bycia "gangsta".

edit: i co najpiękniejsze kierowcy SUV'a nawet nie zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty. Nie ma litości dla bandytów - chcesz napadać ludzi to licz się z ryzykiem śmierci. Wzruszająco dobre prawo.