18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Range Rover Vs Motocykliści C.d.

Reginald911 • 2013-10-02, 19:29
Witam.Ostatnio na Sadisticu oraz paru innych portalach było dość głośno o tej sytuacji http://www.sadistic.pl/kierowca-gra-w-kregle-motocyklami-roc-vt233783.htm
Znalazłem małe sprostowanie tej sytuacji,mianowicie nie było tak jak większość osób sądziła a wina leży po stronie motocyklistów a nie kierowcy Range Rovera.

"Motocyklista w białej koszulce na białym Gixerze, który na początku zajechał drogę Range Roverowi, nazywa się Christopher Cruz, ma 28 lat i został wczoraj aresztowany. Policja postawiła mu zarzuty użycia gróźby, niebezpiecznej jazdy, stwarzania niebezpieczeństwa oraz zagrażania bezpieczeństwu dziecka. Cruz zajechał drogę Range Roverowi, kierowca go uderzył w tylną oponę, jednak nic się nie stało. Wszyscy się zatrzymali. Kilku motocyklistów ruszyło w stronę kierowcy, a 32-letni Edwin Mieses Jr. podszedł do Cruza sprawdzić, czy nic mu nie jest. Edwina również widzicie na zdjęciu powyżej – ma fioletową koszulkę i zielone Kawasaki.

Dlaczego o nim wspominamy? Otóż właśnie Edwin, znany pod ksywką Jay Meezee jest osobą najbardziej poszkodowaną. Powstała nawet strona na Facebooku Justice For Jay Meezee. Kierowca Range Rovera próbując bronić swoją rodzinę przed możliwym atakiem motocyklistów (moment 0:50 na filmie), postanowił wcisnąć gaz do dechy. Wtedy właśnie przejechał po kilku motocyklach oraz po Jayu Meezee. Motocyklista, mąż i ojciec dwójki dzieci trafił do szpitala z licznymi ranami (w tym twarzy), połamanymi nogami i żebrami, poobijanymi płucami i z kręgosłupem złamanym w dwóch miejscach. Wczoraj jego żona powiedziała prasie, że na uratowanie jego kręgosłupa już nie ma szans. Jay pozostanie sparaliżowany od pasa w dół.



Jak wiecie, następnie motocykliści rzucili się w pościg za Range Roverem, który zakończył się w korku. Kierowcą był 33-letni Alexian Lien. Jechał ze swoją żoną Rosalyn Ng oraz 2-letnią córką. To właśnie o ich bezpieczeństwo się obawiał. Gdy motocykliści dopadli Alexiana, wywlekli go z samochodu, dotkliwie pobili i pocięli. Gdy na miejsce przyjechała policja, Alexian leżał z zakrwawioną twarzą na ziemi. Został zabrany do szpitala, dostał kilka szwów i wrócił do rodziny"






Swoją drogą motocyklista sobie zasłużył na to co dostał,szkoda tylko że jednego przetrącił..
Zazwyczaj w takich sprawach jestem za motocyklistami jak osobówka wymusi,zajedzie drogę,ale w tej sytuacji wina ewidentnie leży po stronie tej watachy!



link do całego artykułu : http://motormania.com.pl/newsy/swiat/range-rover-vs-motocyklisci-nowe-informacje-motocyklista-sparalizowany-kierowca-bez-oskarzen/

tepad.no

2013-10-03, 00:08
Podsumowujac: Azjata rozjechal murzyna, zeby bronic swoja rodzine. Nastepnie inny murzyn pocial Azjacie twarz.
Moj komentarz w tej sprawie: nie zaskakuje mnie ta sytuacja a wnioski odnosnie ofiary/poszkodowanego nasuwaja sie same.

Jeszcze krotki komment z FB odnosnie "poszkodowanego":

Here is the truth.Though Mieses is a Massachusetts resident, he has never had a valid Massachusetts driver’s license for a passenger vehicle and has never applied for a motorcycle license, the Registry of Motor Vehicles said. Registry records show that Mieses applied for a learner’s permit in 1999 and 2000, but that he never obtained a full license because he failed to pay fines imposed after he was ticketed for speeding in Lawrence in 1999. ... Since 1999, he has been ticketed by police 16 times .... In June, the Registry notified the National Driver Register that Mieses was a habitual traffic offender whose right to drive in Massachusetts was revoked until 2017, records show.

LoveNekro

2013-10-03, 00:10
sztuczne nabijanie temtów.. praktycznie nic nowego tylko kolejny temat w którym masa niedorozwiniętych gimbusów może popisać "ja bym ich jeszcze wyszczelał!" "czofnałbym jeszcze"

wojbos

2013-10-03, 00:12
też bym ku*asów porozjeżdżał .... cwaniaki j***ne na szlifierkach jak zapie**ala przez miasto ile fabryka dała i go w ostatnim momencie albo nie zobaczysz, bo się k***a nie spodziewasz idioty to wielkie larum ,że nikt nie patrzy na motocyklistów.... a zajeżdżanie drogi przez idiotów to już norma wyhamuj za takim ścigiem no nie ma szans ... powinien koleś tirem jechać jeszcze z naczepą pełna pod sam sufit i wtedy w te zgraje wjechać . Prawko na takie ścigi powinno być od 30-tego roku życia ... i co teraz ta jego rodzina zrobi bo temu idiocie się zachciało coś udowadniać ?? szkoda gadać zawsze jak widzę idiotę na szlifierce patrze za nim z cichą nadzieją że w coś wypie**oli ....

revtech

2013-10-03, 00:19
niech sobie kupi mercedesa, tam będzie mieć celownik to trafi więcej tych pojebów

Gieniu

2013-10-03, 00:24
Szkoda że on nie miał broni :D

czeski

2013-10-03, 00:24
Jak bym podejrzewał, że grupa ludzi może chcieć zaatakować moją rodzinę to nie pie**oliłbym się w tańcu.

k***a zawszę ustępuję robię miejsce dla motocyklistów ale wk***ia mnie gdy ktoś kozacy tak jak ten frajer na motorze.

Brawa do kierowcy rovera, a teraz możecie się obrażać (motocykliści). W dupie to mam.

Lord_Rzeźnik

2013-10-03, 00:34
Zawsze staram się subiektywnie patrzeć na tego typu sprawy. Jeżdżąc samemu uważam na jednoślady, czy to rowery, czy motocykle, czy nawet pierdobzyki. Poruszam się też czasami rowerem, więc wiem, jak sytuacja wygląda od drugiej strony (przynajmniej ze strony roweru). Jak widzę ucięte nagranie , to jest raczej oczywiste, kto zawinił lub wszczął awanturę (w większości przypadków). Szczerze, w obronie życia swojego, bliskich, czy nawet osoby trzeciej(znając w pełni sytuację) pewnie nie zawahałbym się dopie**olić wszelkimi możliwymi środkami. Jeśli ktoś targa się na czyjeś życie lub zdrowie to musi mieć świadomość, że sam ryzykuje swoim. Mam nadzieję, że nigdy się nie będę musiał o tym przekonać na własnej skórze.

Janóż

2013-10-03, 00:45
Jeżeli jakiś debil zagraża (nawet teoretycznie) bezpieczeństwu mojej rodziny, nie widzę problemu żeby go rozjechać.

Kiedy ludzie przestaną się zachowywać, jak j***ne małpiszony, to takich sytuacji nie będzie.

MartinS

2013-10-03, 00:47
Nowa wersja kamer GoPro? :roll:

KebabRemover

2013-10-03, 00:55
Ja od początku sądziłem że wina j***nych wesołych popie**alaczy, tylko nie chciało mi się wtedy komentować, to napiszę teraz.
Już sam fakt że zorganizowali jakiś wspólny przejazd przez miasto nienajlepiej o nich świadczy, tak jakby chcieli pokazać ''patrzcie ilu nas tu, wszyscy na motorach, odważni i zajebiści, jedziemy w grupie, wszyscy się patrzą i zazdroszczą, boją się nas!!!!'', żenada, buractwo, beka z takich. E!! Weżmy teraz my, ''puszkarze'', zróbmy coś takiego, skrzyknijmy się, i jedzmy sobie jak taka parada pedałów blokując całą jezdnię naszymi samochodami. Niech teraz oni się boją, a jak któryś pojawi się znikąd i bedzie chciał wyprzedzić to zajebiemy.
Co za j***ne buractwo o k***aaaaaa xddd :-D

dzg

2013-10-03, 01:00
nikt kto nie musi się dowartościować nie jeździ motocyklem, banda nieudaczników życiowych
dziekuje, dobranoc

vitiok12345

2013-10-03, 01:11
Dobrze zrobil, szkoda ze nie pozabijal!!!! ave moto pod jeepem!!!

MrSnippy

2013-10-03, 03:06
Czytam i nie wierze że na tej stronie jest tyle debili :roll:

igorektgk

2013-10-03, 03:09
zwirz13 napisał/a:

a ciekawe jakbys ty sie zachował broniąc rodziny w zajsciu w którym Twojej winy nie było , to że hołota i w dodatku pijana w 50 % zaczęła szukać sprawiedliwości to tylko ich wina , sam na miejscu kierowcy pie**olnął bym jak najwiecej plus wsteczny aby sie upewnic !! chwała i cześć kierowcy jeepa !!


i ww dupie mam że zaraz będą isać obrońcy motocykli , sam jeżdżę ale takiego chamstwa nie zniese


To nie jest jeep tylko range rover.Tak samo nie kazde buty sportowe to adidasy a pieluszka to pampers)

adris

2013-10-03, 03:23
Mógł zabić, a tylko przejechał. Chwała Bohaterom