18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rajdowiec w zielonym punto

Lumpy • 2012-08-06, 21:28
Pan w zielonym punto byl za bardzo pewny siebie, do tego te odzywki , jak dla mnie ku*as powinien wiedziec, co wolno, a czego nie. W koncu, przez niego mogl ktos nie dojechac do domu calo.

dugi

2012-08-07, 21:20
mam nadzieje, że za mną cały czas nie jeżdżą bo po zsumowaniu z całego życia było by kiepsko

torro

2012-08-07, 21:24
Trzeba powiedzieć jedno. Pół Warszawki to przyjezdni, ale jednak "nie ma buraka nad warszawiaka". Wystarczy popatrzeć na rejestracje jak się dużo jeździ po kraju. Zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. Jak widzisz na gierkówce, albo na A1 dżigita w wypasionej furze, dla którego nie istnieją przepisy drogowe,znaki,ciągłe linie, wyprzedzającego na trzeciego i na czwartego,dla którego inni użytkownicy są wyłącznie bandą palantów przeszkadzającą rozwinąć mu właściwą prędkość docelową, to na bank będzie miał rejestrację warszawską...

th...........jo

2012-08-07, 22:54
To ibisz komentuje?;>

Cortez733

2012-08-08, 21:33
@torro

warszawiacy już dawno pouciekali na Mazury i w góry, często prowadzą agroturystykę, bo nie mogli znieść wieśniactwa.

W miescie są praktycznie sami przyjezdni, korpoludki i ci, co wyjechać nie mogli.
Buraki zajmuja wyśrubowane stanowiska w korporacjach, zarabiają sporą kasę i cierpią na "syndrom boga", lecząc kompleksy.
Wiem, bo pracuję z ludźmi w dużej firmie, samemu będąc z W-wy.

zonk

2012-08-14, 15:01
tweety napisał/a:

mmmmmmandat zzzzzza niemanie ka-ka-kasku... A powaznie - gliniarza gra Górski z ANI MRU MRU!


Mam nadzieję że żartujesz.

xXHoMeRXx

2013-01-19, 12:28
elemelek napisał/a:

jakie sk***ysyństwo jechali za nimi z pragi na wole... to jest nie możliwe żeby nie popełnić na tej odległości jakiegoś wykroczenia na drodze, po 2 ja pasy na jezdni były nie widoczne.



jak jesteś k***a ślepy to nie widzisz, jakby ci starą potrącił to też by było sk***ysyństwo ze strony policjantów deklu?