18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rajdowiec w zielonym punto

Lumpy • 2012-08-06, 21:28
Pan w zielonym punto byl za bardzo pewny siebie, do tego te odzywki , jak dla mnie ku*as powinien wiedziec, co wolno, a czego nie. W koncu, przez niego mogl ktos nie dojechac do domu calo.

Zl...........ny

2012-08-07, 02:14
Po ubiorze tej kurewki od razu widać, że to patologia. Zarobiły te biedy osrane parę ojro w Niemczech i normalnie panowie życia. Chłopcy szparagowcy...

rydzo2008

2012-08-07, 02:19
up
chlopcy szparagowcy
prosze powiedz ze trolujesz

Coliber

2012-08-07, 03:09
rockface123 napisał/a:

typowy burak z warszawy.

jak możesz wrzucaj więcej takich wstawek ;p


Tak naprawdę też byś wyjechał do Warszawy, ale nie możesz ;)

torro

2012-08-07, 03:17
Ja bym na miejscu tego policjanta zapisał sobie adres gnoja i przy najbliższej służbie poczekałbym w radiowozie pod domem,aż wsiądzie do auta i znowu pojechał za nim. Pewien jestem,że kolejne kilkanaście punktów popsuło by chojrakowi humor na długie miesiące.
To za postawę, bo jeśli chodzi o styl jazdy,to gość nie odbiegał zbytnio od średniej. Zwłaszcza w Warszawce, choć i w Łodzi jest podobnie. Choć skręt z pasa do jazdy na wprost czy jazda na wprost z pasa do skrętu nie jest tak bardzo częsta, to już jazda slalomem czy nieużywanie kierunkowskazów jest dzisiaj nagminne. Prawie połowa kierowców w ogóle nie używa kierunkowskazów,bądź sporadycznie,a połowa z tych co używają włącza je zbyt późno. Typowe zachowanie: gość zmienia pas ze środkowego na ten do skrętu bez użycia kierunkowskazu, stoi na tym pasie dalej bez migania i dopiero jak już skręca,ewentualnie włączy migacz. Ja się pytam-wtedy to po co i dla kogo? Inni nie włączą i wtedy,bo jak odpowiedział mi kiedyś kierowca autobusu-po co migacz,jak już stoję na pasie do skrętu to przecież wiadomo,że skręcam,no nie? To powiedział zawodowy kierowca(sic!)
Przypomniała mi się autentyczna anegdota jak to w traktor skręcający z drogi w lewo na pole wjechał wyprzedzający go akurat samochód. Policjant pyta traktorzystę: -czemu pan nie włączył kierunkowskazu? Na to chłopek: - A po co?Przecie ja tu codziennie skręcam...
Inny przypadek: jedziesz za kimś i ten ktoś nagle zwalnia i jedzie coraz wolniej. Wiesz,że coś kombinuje,ale nie wiesz co. A gość szuka np.miejsca do zaparkowania. Gdyby cymbał włączył kierunkowskaz dawno wziąłbyś go z lewej,a tak stoisz za nim i czekasz co zrobi,bo może jest jakaś przeszkoda na drodze przed nim. Tak samo jak chcesz wjechać na drogę z pierwszeństwem.Stoisz i czekasz,bo tą drogą ktoś jedzie. A jak już dojechał do ciebie to widzisz,że skręca w twoją drogę i albo nie włączył kierunku,albo w ostatniej chwili. Gdyby włączył go odpowiednio wcześniej,dawno już byś swój manewr wykonał...itd itp.
Oprócz kierowców,którzy nie używają kierunkowskazów, najbardziej denerwują mnie idioci wjeżdżający na skrzyżowanie, choć jest zatkane i nie wiadomo czy będą mogli z niego zjechać przed zmianą świateł. Czekasz na skrzyżowaniu, a jak zapala się dla ciebie zielone to nie możesz przejechać bo drogę blokuje ci trzech cymbałów,którzy choć wjechali na zielonym to nie mogą zjechać bo stoją w korku na środku skrzyżowania. Za takie coś i kierunkowskazy łupał bym mandaty ile wlezie.

hyd

2012-08-07, 03:46
LilL napisał/a:

Dla zainteresowanych > http://tvnplayer.pl/programy-online/gliny-odcinki,251/

Ale zgasił policjanta wrzucając "nie wierze", z tym nagraniem to był chyba blef, bo w tym aucie nie maja widerejestratora, ale moge sie mylić.



a to że nagrały to kamery tvnu się nie liczy? :-)

Smoolo

2012-08-07, 07:45
Dobry śnieg

genghiskhan

2012-08-07, 07:45
Coliber napisał/a:


Tak naprawdę też byś wyjechał do Warszawy, ale nie możesz ;)


myślisz, że po takim tekście piwo zarobisz?
widocznie warszawka nie jest szczytem marzeń KAŻDEGO polaka :shock:

zonk

2012-08-07, 08:28
"Bogatemu wolno" - ja pie**olę. Wystarczyło by trochę pokory przy zatrzymaniu i może być lepiej na tym wyszedł. Ale nie kozak musi pokazać jaki on nieugięty przed policją.

elemelek

2012-08-07, 08:45
jakie sk***ysyństwo jechali za nimi z pragi na wole... to jest nie możliwe żeby nie popełnić na tej odległości jakiegoś wykroczenia na drodze, po 2 ja pasy na jezdni były nie widoczne.

gergu

2012-08-07, 08:58
rockface123 napisał/a:

typowy burak z warszawy.

Widzę, że pie**olenie na Warszawę jest w modzie, a pewnie większość z tych krzyczących, jakie to w Warszawie buractwo, samo w dupie było i gówno widziało.

Jeśli wyciągacie takie wnioski na podstawie kilku pojebów z tego miasta, to gratuluję debilizmu.

lofix1

2012-08-07, 09:30
SQT napisał/a:

"Bogatemu wolno" - ja pie**olę. Wystarczyło by trochę pokory przy zatrzymaniu i może być lepiej na tym wyszedł. Ale nie kozak musi pokazać jaki on nieugięty przed policją.

]

on kozak, ale psy też tępę ch*je nawet narkotestu nie zrobiły a ewidentnie typ naszurany, bo latał jak żyd po pustym sklepie

alhazar

2012-08-07, 09:33
Powiem tak:

Żyłem, mieszkałem i pracowałem w Wawie przez kilka lat. I stwierdzam jedno, że nie wszyscy rodowici warszawiacy są pie**olnięci. W kazdej społeczności trafi się jakiś przygłup. Co prawda nie obowiązują tam przepisy drogowe :-) ale trzeba się przyzwyczaić. W firmie w której pracowałem, na 10 zatrudnionych osób, 8 były spoza Wawy. Szefostwo było rodowitymi mieszkańcami i ojciec szefa to był swój gość. Konkretny,życiowy chłop. Natomiast syn.......przez takich cwe*i nie lubi się warszawiaków.

A tego ku*asa na filmiku skasowałbym na drugi dzień na miejscu tego policjanta. Jedyne 13 pkt. mu zostało........

"Bogatemu wszystko wolno"...........a ciurak zapie**ala Punto za 800zł.......

Loki91

2012-08-07, 09:34
@hyd

Z tego co wiem to wideorejestrator musi mieć atest, tak samo jak fotoradary. Kamery tefałenu chyba nie mogą służyć jako dowód. Chociaż kto wie- w sumie nie o prędkość chodzi a o nieprawidłowe manewry^^

gergu masz piwo.