18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rajdowiec w zielonym punto

Lumpy • 2012-08-06, 21:28
Pan w zielonym punto byl za bardzo pewny siebie, do tego te odzywki , jak dla mnie ku*as powinien wiedziec, co wolno, a czego nie. W koncu, przez niego mogl ktos nie dojechac do domu calo.

BroOshee

2012-08-07, 09:42
Cytat:

typowy burak z warszawy.


Chciałbym przypomnieć że większość "warszawiaków" to element napływowy i właśnie takie buraki jak Ty sprawiają, że warszawiaków nikt nie lubi. Przyjeżdżacie, robicie wiochę, na weekend wracacie po słoiki i napierdzielacie że mieszkańcy stolicy to chamy. Sami jedziecie po sobie.

I samo pisanie "warszawka" już świadczy o infantyliźmie autora tekstu. To tak jak bym napisał krakówek czy poznaniek.

Jak nie dotarło to :idzwch*j:

abrams90

2012-08-07, 09:47
Wydaję mi się, że tekstem "bogatemu wszystko wolno" koleś chciał zwrócić uwagę na zjawisko niezatrzymywania przez policję bogaczy w zbyt szybkich furach, bądź motocyklach, a są miejsca w Wawie, gdzie cały dzień i całą noc zapie**alają takie fury jak poj***ne np. Fieldorfa (Gocław), ew. siekierkostrada.

klint0n

2012-08-07, 10:15
Z Warszawy czy też nie jeden ch*j ważne ze burak. I za te popisówy powinni mu wpie**olić.

sk...........r7

2012-08-07, 11:23
Wszystko się zgadza, że burak, też jestem za tępieniem takich ludzi, ale nie czaję też policji często. Jadą za nim od Pragi na Wolę, przez pół Warszawy, koleś co chwilę stwarza jakieś zagrożenie dla innych a oni go nie łapią, czekają aż naskrobie więcej, żeby większy mandat pyknąć.
Co prawda w tej sytuacji można podciągnąć, że tylko dwóch policjantów, ich tam kilku łepków w samochodzie, może jeszcze jacyś przyćpani, no to fakt, że strach trochę. Ale często jest tak że jadą na drodze, koleś przekracza o 50km/h prędkość, a policja czeka, może jeszcze jakąś ciągłą pociśnie, albo na trzeciego wyprzedzi itp. I tłumaczą się że niby nie ma w tym momencie warunków aby sprawcę zatrzymać - pie**olenie takie.
Swoją drogą, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale policja też nie ma prawa zapie**alać 140 na 90 skoro jadą bez sygnału (nieuprzywilejowani). Stwarza zagrożenie, to sygnał i dzida za nim, a nie się czają, żeby większy mandat uskrobać!

Jan Menel

2012-08-07, 11:31
Zeby typ wpie**olił się w kogos rozjechał 6 typa to tragedia. Ale policja to jedzie za nim ile. Według mnie powinni odrazu go zatrzymać a nie za nim jechach tyle.

T-Will

2012-08-07, 12:07
rockface123 napisał/a:

typowy burak z warszawy.

jak możesz wrzucaj więcej takich wstawek ;p


Typowy zakompleksiony na punkcie Waszawy osioł.

Black Snake

2012-08-07, 12:37
Z doświadczenia wiem, że opłaca się być miłym dla policjantów. Kiedyś pod prąd wjechałem, pech chciał że jechali z naprzeciwka ;/ Zatrzymali mnie, pogadaliśmy, powiedziałem że wiedziałem iż jest to jednokierunkowa ale do sklepu miałem bliżej. Pojechali, a ja dostałem tylko ostrzeżenie :)

dawes

2012-08-07, 14:43
rockface123 napisał/a:

typowy burak z warszawy.

jak możesz wrzucaj więcej takich wstawek ;p



Uważam jednak że był to przyjezdny Słoik , w Warszawie jest już mało rejestracji zaczynających się na W....

oshik

2012-08-07, 15:05
Materiał dobry ale mogłeś obciąć ten fragment o plantatorach bo mi tylko cićnienie skoczyło.

okopa3

2012-08-07, 15:39
burak burakiem, nie ma co sie kłócić, ale dlaczego nie zatrzymali go po pierwszym wykroczeniu? jakby była tragedia to bym ich zrobił współwinnymi - jak śmierć w wyniku nieudzielenia pomocy

Zavebe

2012-08-07, 16:02
policja powinna zatrzymać zaraz po tym gdy zobaczyła jego pierwsze wykroczenie, nie może sobie za nim jechać dalej i "nabijać" na jego nie korzyść dodatkowe przewinienia

Ant1984

2012-08-07, 16:20
Mój kumpel odrabiał wojsko w policji przez 2 lata. Powiedział mi, że jechanie za kimś i naliczanie mu wykroczeń jest nielegalne. Że policja powinna już przy pierwszym wykroczeniu zatrzymać takiego kierowcę i go ukarać.
Mówił to ze 100% pewnością.
Dlatego jak ktoś wie, jak jest naprawdę, to niech nie tylko powie, ale i poda jakieś punkt prawny, który to poprze, bo na pewno wszystkim nam się taka informacja przyda :D

tweety

2012-08-07, 19:14
mmmmmmandat zzzzzza niemanie ka-ka-kasku... A powaznie - gliniarza gra Górski z ANI MRU MRU!

torro

2012-08-07, 21:12
alhazar napisał/a:

Powiem tak:

W firmie w której pracowałem, na 10 zatrudnionych osób, 8 były spoza Wawy.


Ja pracuję w Wa-wie,dojeżdżam z Łodzi i u nas w firmie jest podobnie. Ale jak zapytasz, to każdy warszawiak pełną gębą.
O takich mówi się: Rodowity warszawiak, ale po metrykę jedzie cały dzień pociągiem i dwa dni wołami... ;-)

xgregor

2012-08-07, 21:16
@rockface123
A Ty buraku skąd jesteś żeby ludzi oceniać?
sp***alać buractwo z warszawy to się spokojnie zrobi.
Przyjedzie takie jeden z drugim po łatwy zarobek a jak się nie uda to hejt na Warszawiaków. proste. A nawet Prostackie bym powiedział

Argument- sztuk 0 , debil - sztuk 1