18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Radio

Hauer88 • 2012-09-08, 12:00
Jeden z czterech największych filarów manipulacji ludności to media masowego przekazu.


Dzoyo

2012-09-08, 15:51
Oczywiste oczywistości...

miodek_1

2012-09-08, 16:20
Ja też słucham RMF Classic. Radio (urządzenie) nie narzuca bezpośrednio typu muzyki , którego masz słuchać, jeśli nie podoba Ci się muzyka na jakiejś stacji zmień na inną ... zgraj swoją muzykę na odtwarzacz MP3 i posłuchaj ... Stacje dostosowują się do gustu swoich słuchaczy , więc wielu ludzi musi chcieć słuchać tej a nie innej muzyki , na szczęście masz duży wybór.

Su...........r0

2012-09-08, 16:51
@precel55 nie nie wygląda jak ja

Butter

2012-09-08, 16:54

puszek008

2012-09-08, 16:58
Hauer88 napisał/a:

Jeden z czterech największych filarów manipulacji ludności to media masowego przekazu.


A jakie są pozostałe 3 te twoje największe filary manipulacji ludności?

~Ojciec Piją!

2012-09-08, 17:00




Dobra, k***a zróbcie sobie przerwę od ujadania i powiedzie mi co to za film w 11:26? :!:

Rolnik3a

2012-09-08, 17:04
Wie ktoś może co to za piosenka leci w 8:50?

Mardog

2012-09-08, 17:09
Prawda jest taka, że media manipulują, czy tego chcecie czy nie. Wolny pozostał tylko internet. W mediach zawsze ukrywają prawdę, a do internetu wypłynie wszystko :)

Phallucifer

2012-09-08, 17:10
eh, od konca XIX wieku mozemy mowic o podziale na kulture elitarna i masowa. Kultura masowa jako tako podejmuje watki ludyczne - zabawowe. Nie posiada aspiracji artystowskich wysokiego lotu. Stary jak cie uszy bola to posluchaj sobie muzyki podawanej w radiowej Dwojce, bo masz wybor i nie wciskaj kitu, ze to narzedzie manipulacji bo dopoki mozesz to wylaczyc doputy w twoich slowach nie odnajduje cienia prawdy. Zreszta kto teraz slucha radia?! ?!

mikEWrona

2012-09-08, 17:11
ja pie**ole jak masz z tym radiem problem to idz sobie na ekse i pusc sobie eska ballady czy stare polskie piosenki i sie ciesz tym czego Ci brakuje...

LilL

2012-09-08, 17:16
Troche nierozumiem autora filmu. Ja osobiscie radia nie słucham i nie staram się nawet znaleźć wartosciowej stacji bo nie mam takiej potrzeby. Jesli autor chce wartościową muzyke to niech ją włączy z płyty lub odtwarzacza wedle własnego gustu.

Gdzie głównie słucha się radia? no w samochodzie lub w pracy, czy chciałbys żeby kazdy kierowca zamyślał się w sens tekstu ?
Ta muzyka mniej wiecej ma obudzić człowieka i sprawic zeby sie nie nudził? (nie bronie tego syfu) ale taka prawda wiekszosć bezsensownie włacza radia tylko po to zeby grało.
Muzyka jaka jest serwowana w topowych, komercyjnych radiach jest specjalnie robiona na wzór łatwej i głupiej, która szybko się wkreci słuchaczowi, no cóz takie mamy społeczeństwo ze chce słuchać o dmuchaniu w gwizdek. Gdyby radia puszczały same wartościowe utwory to przestali by słuchac Ci dródzy których pewnie jest wiecej, radio patrzy na zysk. Dlatego jebac stacje radiowe, może nie wszystkie ale te główne.

Verdourth

2012-09-08, 17:24
Wami manipulują tacy partacze jak ten anonimowy pierdzioch. Wmawia wam, że wszystko co jemu się nie podoba jest gównem. Wk***iają mnie ludzie którzy uważają, za jedyną słuszną muzykę jakieś metalici i inne led zeppeliny, a potem idą i piszą na murze 'j***ć brudów'. k***a słucham głównie rapu. Ale proszę jak słyszę, jak moi znajomi się nabijają z tego, że rap jest 'głęboki' a słuchają gorillaz (sam bardzo lubię ten zespół) który ma w swojej dyskografii piosenki składające się z powtarzanych kilku słów na przemian, i oni k***a mówią mi, że rap nie niesie przekazu i jest płyki. Boże, j***ć ludzi którzy uważają za gówno wszystko co im akurat się nie podoba, bo być może tego po prostu nie rozumieją. Dziękuję dobranoc

Gl0BaL

2012-09-08, 17:32
W końcu ktoś, kto uświadomił mi dlaczego nie słucham prawie wcale muzyki... Wielkie piwo. Sama prawda. Koleś trochę poj***ny ale przekaz jak najbardziej trafny. Szkoda że ludziom nawet k***a jego j***na mać nie chce się spojrzeć w neta o czym są ich super kawałki. Chłoną ten syf prawie nieświadomie.

zeto88

2012-09-08, 17:34
Rolnik3a napisał/a:

Wie ktoś może co to za piosenka leci w 8:50?



Vinnie Paz - End of days

Vinewood

2012-09-08, 17:37
magnetofon wygląda jak smutna panda :(